Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Оскільки і Барани, і Бики наділені рогами, здатність Овна йти напролом і упертість Бика можуть здатися однаковими рисами. Але це не так, і численні інциденти, неминучі в їх відносинах, покажуть це розходження.

Наприклад, батько-Овен, намагаючись нагодувати свою дитину-Тельця, заявляє йому тоном, властивим людям, що знаходяться під впливом Марса: «Ти з’їси все до останньої крихти і тільки тоді вийдеш з-за столу!» Ось що значить «йти напролом».

Дитина-Телець, дивлячись на батька ясними очима, спокійно відповідає «не буду». Це впертість.

Начальник-Овен хоче, щоб його підлеглий-Телець попрацював у свій вихідний день, і жорстко заявляє: «Ви мені потрібні в суботу, можливо, на весь день, тому відкладете всі ваші справи». Це означає «діяти напролом».

Підлеглий-Телець, не підвищуючи голосу, заперечує: «У суботу я зайнятий, попросіть кого-небудь-ще». Це впертість.

Після кількох зіткнень двох знаків різниця стане очевидною. Що йде напролом завжди ініціатор. Упертюх тільки реагує. Перший здійснює позитивну дію, а другий – негативну реакцію, тому в будь сутичці між Овном і Тельцем Баран починає, а Бик закінчує. Про це важливо пам’ятати. Бик про це і не забуде. Він ніколи нічого не забуває.

Хоча Овнів звинувачують у тому, що вони спалюють за собою мости і з безтурботним невимушеністю розсипають, навколо іскри, у них є свої хороші якості. Тельці, як прийнято вважати, весь час дуються і щось вичікують, готові задавити ентузіазм Овнів своїм тихим впертістю. Але час від часу у Биков теж працює уява, якщо їм цього хочеться, а крім того, вони володіють глибокою, мудрістю і дивно теплим почуттям гумору, прихованими за прагматичною зовнішністю. Тим не менш основна відмінність між цими двома Сонячними знаками варто чітко усвідомити.

Барани схильні вести себе агресивно, імпульсивно, екстравагантно, люблять поговорити, налаштовані оптимістично, часто проявляють волю. Вони женуться за швидкими результатами, при цьому завжди трошки вірять у чудеса. Інакше життя видалося б їм невимовно нудним.

Бики найчастіше стримані, практичні, економно витрачають слова, задоволені собою, але іноді кілька песимістичні. Вони шукають стабільності, самотності і надійності, потребують відпочинку і спокої – обов’язковому для них умови стерпній життя.

Так, безумовно, цих людей не можна назвати близнюками. Їх внутрішня мотивація, не кажучи вже про зовнішніх проявах, як правило, різна. Однак часто це щастя – зустріти людину, що володіє якостями, яких у вас немає. Тельцю більше підходить терпима і співчутлива роль по відношенню до Барану, а Овен повинен спробувати наслідувати безтурботному спокою Бика. Зрештою, безтурботний спокій – так чи інакше синонім сили, а слова «слабкість» в лексиконі ні Барана, ні Бика немає.

Хоча Бики теж люблять силу, ними управляє Венера, що якимось чином пом’якшує ситуацію, і тому вони не так прагнуть панувати. Тельці з розумінням ставляться до принужденности, яка ховається за мужністю і демонстративної незалежністю Овна, оскільки кожен Сонячний знак зберігає частинки кармічного пам’яті про властивості знака, що безпосередньо передує йому в Зодіаку. Бик чудово може прорахувати наслідки ситуацій, при яких людина забуває про обережність. Однак у ньому сильно прагнення до фінансової незалежності, а досягти своїх цілей він найчастіше може лише у співпраці з невтомним і енергійним людиною, що знаходиться під впливом Марса. Тельці інтуїтивно здогадуються про це, що служить однією з причин, за якими їх притягують насамперед Овни.

Що стосується Барана, він або вона таємно ненавидять стриманість і обережність Тельця, але знають, що можуть отримати чималу вигоду від тверезого, розсудливого ставлення до життя, властивого Бикові. Кожен Сонячний знак несвідомо відчуває, що може багато чому навчитися від сусідніх з ним знаків Зодіаку. Саме тому Овен відчуває залежність від Тельця як щось відчутне, особливо коли поспішність Марса накликає на нього купу складнощів.

Природні властивості Бика і Барана можуть з’єднатися таким чином, що кожен з допомогою іншого зможе досягти набагато більшого, ніж зумів би це зробити самостійно. Однак у їхніх стосунках завжди існує небезпека, що Баран час від часу може дратувати Бика, перевищуючи межі навіть його терпіння, поки Телець нарешті, після довгого міркування, не прийде до висновку, що даремно витрачає свої сили. І навпаки. Бик може відмовитися стримати полум’я найгарячіших ідей, ідеалів або мрій Барана, і той буде змушений піти, щоб уникнути депресії, яку жоден знаходиться під впливом Марса людина не може переносити довго.

Барана можуть дивувати і навіть розчаровувати періодичні приступи меланхолії і зосередженості на собі, властиві Бикові, навіть якщо вони пом’якшені жартами або витівками. Час від часу Овен буде намагатися прилеститися до Тельцю і вмовити його сходити на вечірку або проявити громадську активність, що може допомогти зрівноважити прагнення Тельця до самоти (риса прекрасна, якщо вона не переважна в характері). Овен, щоб не порушувати безтурботність і спокій Тельця, повинен заохочувати, його вроджену любов до музики, живопису, природі.

Серйозна помилка, яку здійснює більшість Овнів у відношенні Тельця – приятеля, родича, ділового партнера, коханця або чоловіка, – це спроби підштовхнути Бика до прийняття рішення. Бик повинен все ретельно обдумати і вирішити сам. Вимоги, підштовхування, наполягання (основні елементи стратегії Марса, коли бажанням Овна щось перешкоджає) тільки викличуть зворотну реакцію, і Телець може в кінці кінців зовсім замкнутися в собі. Якщо Телець вважає, що пропозиція варта того, він обміркує його і рано чи пізно скаже своє слово. До цього моменту ніякими іншими засобами ніяка сила на Землі не зрушить ситуацію омертвили точки. І не треба намагатися що-небудь змінити.

Якщо Бик зможе переконатися, що він, як кажуть на Заході, «скаче в одному сідлі» з Бараном, і заздалегідь буде віддавати собі звіт в тому, що Овнові властива практичність, їх зв’язок виявиться більш гладкою. А Барану потрібно дозволити вести себе відповідно натурі, через що, швидше за все, він наб’є безліч шишок і таким чином краще засвоїть, що необдумане, імпульсивна поведінка досить часто приносить гіркі плоди. Овнові, безсумнівно, піде на користь близькість більш врівноваженого Тельця, який здатний направляти його, коли справи, йдуть погано. Він буде приймати поради Бика з дивовижною покірністю, потрібно тільки не командувати ним постійно і відкрито, щоб він не відчув себе загнаним у кут.

Овнам самих різних віків і обох статей треба дозволити йти напролом, не обмежуючи їх і не висловлюючи прихованого недовіри. У самому справі, мовчазне недовіру дратує яскравого, повного надій, відвертого Овна навіть більше, ніж недовірою висловлене вголос. Воно здається йому, зловісним, страхітливим, а часом і просто жахливим. Не можна забувати, що Овен – це символічний новонароджений Немовля, точно так само як Телець – символічний Малюк трохи старше. Якщо все раптові пориви Барана постійно придавлювати кам’яними «ні» Тельця, він Може перетворитися на неврастеніка, страждає на манію переслідування. Дикий темперамент Овна, безумовно, потрібно час від часу контролювати, але краще це робити обережно і делікатно.

Овен, керований Марсом, – першовідкривач і генератор ідей, лідер. Він завжди прагне проникнути в саму суть явищ; потім в його природну творчу діяльність, в країну, яку Овен відкрив, в його процвітаюче суспільство, в корисну і потрібну концепцію входить Телець.

Усі людські відносини і саме життя повинні мати для Бика ясну мету і певний сенс. Коли не вистачає очевидної мети і корисності, а думки розкидані і діяльність хаотична, він ніяковіє і врешті-решт відступає. Його ведуть тільки здоровий глузд і досвід, і, лише сповідуючи вірність своєму устремлінню, цей постійний Сонячний знак може залишатися вірним самому собі. Для Тельця кожна річ і кожна людина наділені певним місцем і повинні залишатися там, служачи своєї мети і ніколи не намагаючись здаватися чимось іншим, ніж вони є насправді. Овен поводиться прямолінійно, ігноруючи те, що обидва кінці цієї прямої лінії йдуть у нескінченність, в той час як Телець оточує себе уроками минулого та обережними планами на майбутнє. У його житті не може бути невдач, пов’язаних з безвідповідальними діями.

Баран може допомогти Бикові розірвати це коло, обдарувати його оптимізмом і новими ідеями, а Бик спробує зігнути пряму лінію активності і почуттів, зумовлених Марсом, хоча б в дугу, аби вберегти його нехай не від усіх, але від деяких розчарувань, які належить зустріти Овнові протягом його повної подіями життя.

Оскільки Сонце має особливу силу в характері Овна, ці люди часто думають, що перемога здобута ще до початку бою. Кожен Баран відчуває зв’язок з Весною, Відродженням. У цьому сенс існування цих душ – диво, яким вони володіють, щиро підносити іншим Сонячним знакам. Так Овни одночасно служать людському роду і своєї власної внутрішньої сутності. Овен вірить в перемогу життя над смертю і надії і переконаності – над сумнівом. Однак за його бравадою ховається дивна емоційна вразливість (кармічна пам’ять дістається йому від Риб, які йдуть безпосередньо перед Овном на Зодіакальному колі), і всі спроби Земної знака змусити його звернути з звичного шляху лише збільшують його приховану ранимість. Тоді Овен або раптово порве всі зв’язки з Тельцем, або погодиться прийняти абсолютно неприродну для людини Марса життєву позицію і розплатиться за це неврозом.

Оскільки союз здатного йти напролом Овна і завжди повного бажань Тельця – це сплав величезної сили, древні астрологи застерігали, що змішання якостей Овна і Тельця, якщо воно не урівноважене, може призвести до великої жорстокості. Це може статися під час розвитку особистості в дитинстві або проявитися у зв’язку Барана і Бика в залежності від планетних позицій обох при народженні.

Якщо Сонце і Місяць при народженні Барана і Бика не перебувають у гармонії, небезпека прояви жорстокості особливо велика. Однак, коли розташування Сонця при народженні Барана вдало відповідає розташуванню Місяця при народженні Бика (або навпаки) і якщо їх Асцендент обопільно гармонійні. Телець може допомогти Овнові здійнятися на висоти щастя, підтримуючи його емоційний політ теплом і добрим участю. Овен також може підняти Тельця на висоти уяви, звідки відкривається картина майбутнього, така ж величезна й велична, як і в найсміливіших мріях Бика.

  1. Один комментар до “Сумісність Овен і Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Анатолій в 13.09.2014 | Відповісти

    Цікаво

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 56 T. 0,293