Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Рак, зв’язавши своє життя з Овном, може стати кілька нервовим і дратівливим, оскільки Овен здатний виснажити ніжного і нестійкого Рака й фізично, і емоційно своїм надмірним ентузіазмом Марса.

Прямолінійному і трохи необачно Овнові часто може здаватися, що Рак не схвалює його поведінки. «Чого ж хочуть від мене ці Раки? – Дивується Овен. – Забути про впевненість в собі і розвивати комплекс неповноцінності, тільки щоб догодити їм? »

Не обов’язково. Правда, Раки відчули б себе значно краще, якби імпульсивний ритм Марса був трохи помірних і відповідав би їх власним, більш спокійного ритму. Але це не зменшить серйозних побоювань Рака, що Овен в один голос з ним (або з нею) не буде голосити «ніхто-мене-не любить – все-мене-ненавидять». Два таких плаксивих страждальця для однієї пари – це занадто.

Дуже небагато людей знають, з якою пристрастю шукають схвалення чоловіки, жінки і діти знаку Овна. Серед цих небагатьох – Раки, самі незвичайно чутливі до образи. Наділені гострим сприйняттям, вони розуміють, що Овни не завжди такі, якими здаються. Завдяки такому сприйняттю між цими двома знаками можуть встановитися приємні і міцні стосунки. Однак, оскільки їх вібраційна модель Вогонь і Вода, цей союз частіше зустрічається в ділових або родинних відносинах, ніж в любовних. Природно, і любовні, і шлюбні відносини між Овном і Раком можливі, просто команду Овен – Рак частіше можна зустріти в якості родичів або співробітників, в делікатній професійної ситуації типу начальник – підлеглий. Навіть ті представники знаків Овна і Рака, між якими виникло романтичне потяг, найчастіше знайомляться в робочій або сімейній обстановці.

Якщо аспект Місяць-Сонце між їх картами народження гармонійний, це поєднання може виявитися напрочуд успішним у фінансовому відношенні і емоційно сумісним, якщо ні, то в їх відносинах буде багато складнощів.

Овен любить перемагати, йому це необхідно, він насолоджується провідною роллю. Рак теж нічого не має проти перемог або верховенства. Рак – Кардинальний знак лідерства. Овен – теж. Ось тут виникає серйозна проблема, тому що коли є два лідери, то як визначити, за ким іти? (Особливо коли ні один не хоче поступатися.) Але вихід є, було б бажання. Вони можуть йти поруч, і не буде ні першого, ні останнього. Рак легше, ніж Овен, йде на компроміс, так що зазвичай він першим пропонує перемир’я. Овен теж може спробувати, але йому доведеться ретельно стежити за собою, бо одне неточне слово або неправильна інтонація викличуть у Рака або напад гніву, або потік гірких сліз.

Отже (будемо сподіватися), вони пліч-о-пліч попрямували до п’єдесталу пошани. Все поки мирно, але … Рак просувається вперед зигзагами, а Овен завжди навпростець. Рак довго все обдумує, використовує маскування і діє обережно. Овен не витрачає часу на роздуми, ніколи не хитрує, так що про його обережності й говорити не доводиться.

Життя для Овна – одне величезне мінливе стан. Він готовий лобом проймати перешкоди, навіть якщо доведеться звернути з дороги, щоб знайти їх. Якщо їх і тут немає, він організовує парочку, бо кому потрібно змагання без перешкод?

У самому справі, перешкоди притягують Овна, як магніт. Постійне згода у всьому йому набридає і дратує його. Коли інший відмовляється битися або сперечатися, Овна це або лякає, або дратує. Йому це нецікаво. Він постійно заряджається енергією від будь-якого протидії. Нехай тільки конфлікт ледь намітиться, і ось уже Овен сміливо кидає виклик або приймає його, смакуючи перемогу. І все добре, якщо він іноді зупиняється, щоб помітити, що поруч з ним у світі є інші люди, які теж щось відчувають. Овен зовсім не збирається нікого ображати, неон так прагне досягти мети (в тому числі і рідкісний, більш інтровертний тип Вівці), що буває необачним і бездумним, не усвідомлюючи цього. Типовий Овен ніколи нікому не робить боляче навмисно. І тим не менше він часто кривдить людей, особливо надчуттєвим Рака.

Отже, одна зі складностей у відносинах між Овном і Раком – образливість обох. Овни часто навіть не здогадуються про цю своїй слабкості, бо вважають себе людьми сильними. Тому, коли Овна ображають, він або не помічає цього, або впадає в страшний гнів і починає активно оборонятися. Рак ретельно приховує свою чутливість до образ, і, тому, коли його зачіпають, ховається під панцир і страждає мовчки, стаючи при цьому вкрай дратівливим. Якщо рана достатньо глибока, він може ще й трошки поплакати.

Давайте повернемося на секунду до астрологічним символізму і представимо порушеної Барана, Бода твердий панцир скривдженого Рака, який гарячково закопується все глибше і глибше в пісок на пляжі. На пляжі? А чому, власне. Баран ошивається на пляжі, поруч з незбагненним океаном? Це не його стихія. Також і Рак розгубився б, намагаючись вповзти на кам’янисті гірські схили, де Баран почувається чудово. Необхідні аспекти з’єднання або Тріна між їх гороскопами (або глибоке розуміння один одного), щоб створити цим дуже різним астрологічним створінням взаємоприйнятну емоційну грунт. Навіть тоді, хоча вони можуть навчитися терпіти один одного і допомагати один одному рости, розвиватися і вчитися, відмінності між ними приховати не вдасться.

Це правда, що Раки можуть ховатися десь у комірчині, коли їхні почуття зачеплені, але зазвичай вони спокійні і замислені (крім моментів, коли змушують вас реготати над своїми жартами). Правда, Овен не повинен вважати їх абсолютно безтурботними, податливими і не здатними до опору. І якщо Овен вважає їх драглистому масою, тремтячою від страху, йому б краще не забувати про панцирі, під яким вони ховаються. Занадто сильно стукати по ньому не рекомендується. Тоді як Овен схильний негайно кидатися в відкриту атаку, якщо виникла загроза, Рак спробує спершу по можливості ненав’язливо з’ясувати, в чому, власне, справа, розробить таємну стратегію і почне діяти з неймовірною завзятістю. Здатністю Рака причепитися до вашого вуха, пальцю (або поняттю, думку), поки він не доб’ється, чого хоче, ніколи не можна нехтувати або недооцінювати еe.

У Овна і Рака різні мотивації, різні підходи до життя і різні цілі. Але якщо кожен з них поділиться основними зі своїх чеснот, життя обох стане набагато багатша? Це поєднання Вогню і Води, тому кожен підсвідомо відчуває, що інший може його знищити. Занадто великий вогонь Овна може висушити ніжні почуття Рака. Занадто багато води Рака може залити полум’я захоплених, блискучих надій Овна. В астрології вогонь представляє оптимізм, вода – песимізм. Ці дві стихії здаються несумісними, але якщо назвати песимізм – обережністю, отримаємо те, чого так не вистачає Овнові, а назвавши оптимізм – вірою, отримаємо якість, дуже корисне для Рака.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,366