Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Що відбувається, коли Два Овна, що володіють цілком сумісними, але однаково неврівноваженими характерами, стають друзями, сусідами, діловими партнерами, коханцями, подружжям або доводяться один одному родичами? Чи властиво нам, Овнам, аналізувати сумісність стихії Вогню, щоб описати це? Дайте подумати. Багато часу не знадобиться … Все. Відповідь готовий. Звичайно, властиво. І нам, Овнам, більше, ніж кому б то не було. Тут і обговорювати нічого. Отже, з’ясуємо, в чому тут справа. Я ненавиджу вичікувати, поки щось відбудеться. А ви?

Перш за все давайте поговоримо про ті помилки, які можуть зробити два Барана, що вступили в близькі стосунки. А таких помилок може бути стільки … Втім, і удач нас очікує не менше. У Овна голова завжди на першому місці. І якщо імпульсивний Баран сіганет головою в болоті, то перспектива опинитися догори ногами в трясовині разом зі спорідненою душею таки втішна: є з ким поспілкуватися.

Коли особисті аури цих сильних «его» вперше змішуються, звільните простір для старту цієї ракети, для цієї раптової спалаху взаємної симпатії. І справді, як прекрасно зустріти життєрадісну, енергійну, відкриту особистість після довгого спілкування з усіма цими педантичними і нудними педантами, які претендують на значущість скупарю і особливо з холодними і неприступними людьми, поруч із якими недовгою замерзнути! А так хочеться з ким-небудь подружитися! І чи варто дивуватися настільки раптового обопільної замилування? Всякий Баран вважатиме несказанним щастям, що його нового знайомого не бентежать ні екстравагантність, ні імпульсивність, ні балаканина без угаву, ні запізнення на призначену зустріч. А крім того, тепер є з ким сходити до дантиста, не пояснюючи, навіщо потрібен супроводжуючий.

Більшість Овнів в рівній мірі ненавидять дві речі: ходити до дантиста і фотографуватися. Знімок-то може виявитися невдалим. Сидіти мовчки, нерухомо, поки фотограф налагоджує освітлення в студії, для них майже так само нестерпно, як видалити корінний зуб або поставити пломбу. Думка про те, наскільки огидно вони в цю хвилину виглядають, для самолюбних Овнів, найвищою мірою стурбованих своє?) Зовнішністю, страшна нітрохи не менше, ніж зубний біль. Однак те, що Баран боїться дантиста, жодним чином не означає, що він боягуз. Марс щедро наділяє цих людей мужністю і завжди готовий додати ще, варто лише натякнути. Просто Овни не люблять ліків, не виносять, коли щось роблять з їх головою, очима, вухами, носом або ротом, терпіти не можуть, коли хтось намагається змінити хід їхніх думок, вплинути на їхню думку.

Багато жінок-Овни, наприклад, вкрай рідко відвідують перукаря, не сумніваючись, що той все одно не прічешет їх так, як їм хочеться, не зробить проділ там, де треба. Зрештою, на чиїй дорогоцінної голові росте волосся? Жінка-Овен може раптово, навіть якщо потім пошкодує, обстригти себе сама занадто коротко або нерівно, але якщо це зробить хтось інший, краще б йому взагалі не народитися. Втім, на себе вона буде злитися не менше (Овен абсолютно не перебірливий у гніві).

Овен, так трепетно ​​відноситься до всього, що пов’язано з його головою, і справді яскраво виражений Овен. Та й які оберігати голову, відзначену багатьма шрамами від зіткнень з людьми і речами! Простіше і надійніше все зробити самому. Овни не бояться труднощів. А для себе щось робиться або для когось іншого, чи не все одно? Марс лише підсилює благородний порив віддати більше, ніж потрібно, і не важливо чого: часу, грошей, любові, відданості … Діючи ж у власних інтересах. Овни схильні створювати собі додаткові труднощі, нагромаджуючи проблеми там, де все могло б вирішитися само собою. Не треба радити Барану «стерпно влаштувати своє життя». Він упевнений, що варто докласти невелике зусилля, і стерпна життя стане набагато краще, не допускаючи навіть думки, що вона запросто може погіршитися.

Якщо на одного або обох Баранов не впливають Місяць або Асцендент у знаках Козеріга, Тельця, Рака, вони спокійно можуть зайняти один у одного грошей і не будуть наполягати на поверненні боргу точно в строк, що також зміцнює взаємну симпатію. Обидва вирішують «в лоб» будь-які питання, в тому числі і грошові. Вони ніколи не обманюють один одного і навіть не знають, як це робиться.

Час від часу Овни, можуть переоцінити свою платоспроможність або навіть забути про борг, якщо захоплені чимось новим, вражаючим, абсолютно, що поглинула їх увагу, але це зовсім не говорить про їх нечесності і підлості. Ніщо так не зачіпає і не злить Барана, як безпідставні підозри і недовіра. Для типового Овна, жінки чи чоловіки, не дотримати слова, даного кому б то не було, включаючи і кредиторів, – нижче їхньої гідності. Забуваючи часом заплатити, вони в той же час можуть викласти ні з того ні з сього все, що у них є, і навіть більше. Звинуватити Баранов в нерішучості чи обережності у витраті грошей ніяк не можна, і саме тому їх легко обібрати. Скінчилися гроші? Так навіщо сумувати? Скоро з’являться знову, і навіть більше. (Хіба дитина турбується про те, де добути суху пелюшку або пляшку молока? Звичайно немає. Все це з’являється, ледь виникає необхідність.) Кожен Баран (і це обумовлено взаєминами двох Сонячних знаків) буде зворушливо вдячний іншому за довіру. Два Овна зазвичай не тільки повністю довіряють один одному, але і не скористаються один одним в корисливих інтересах, що, безумовно, сприяє самим теплим стосункам.

Весь світ для двох Баранов спочатку – справжня карусель щастя, але коли рожевий льодяник розтане, може наступити розчарування. Коли Вогонь зустрічається з Вогнем, виникає хворів високе і жарке полум’я. Але все може скластися зовсім інакше, якщо вони будуть наполегливо прагнути зломити легкоранимие, але неприборкні і непереможні душі один одного.

Серед екстравертних в більшості своїй Овнів трапляються люди, в цілому не характерні для цього знаку, чиї «его», що знаходяться під впливом Марса, були, до нещастя, пригнічені в дитинстві. Весь надлишок душевних сил такі люди направляє всередину і повністю зосереджуються на собі, що абсолютно для них неприродно. Якщо два Овна, що вступили в тісні відносини, належать до цієї групи, сторонньому спостерігачеві і в голову не прийде, що вони здатні викликати один у одного гнів, але це враження оманливе. Рано чи пізно з якого-небудь приводу сутичка обов’язково відбудеться. Коли Марс стикається з Марсом, грандіозна війна неминуча. Занадто тісне спілкування, не переривається хоча б короткими розлуками, неодмінно породить люті громи і блискавки. Однак напади дикої ворожнечі завжди будуть перемежовуватися зі спалахами взаємної симпатії.

Щоб спільне життя двох Овнів стала найбільш гармонійною, можна запропонувати, наприклад, такий варіант поведінки. Нехай один Овен проявляє свою волю по понеділках, середах і п’ятницях, а інший займає чільну позицію по неділях, вівторках і четвергах. Субота в цьому випадку стане днем ​​поєдинку, який виявить найсильнішого. Рани переможеного з властивим Овнам раптовим каяттям і великодушністю, обливаючись сльозами жалю, перев’яже переможець. Це має спрацювати, оскільки жоден Овен не буде заперечувати проти того, щоб періодично надаватися на других ролях, знаючи, що наступного дня поверне йому лідерство.

Всі Овни чудово знають собі ціну, але власного знання їм мало. Їм життєво необхідно, щоб їх цінували і любили. Звичайно, Овен не перестане боротися за чільне становище, але при цьому він чудово вчиться на власному досвіді. Потрясіння від спільного життя або спілкування з кимось, настільки ж невинно-бездумним, самолюбним і агресивним, як і він сам, не може не пом’якшити будь-якого впертого Барана. Правда, життєвий досвід завжди додає йому і шрамів. На серці Овна їх завжди більше, ніж він дозволяє собі показувати або обговорювати.

Овнові необхідно розуміти, що він – дитя Зодіаку, символізує світанок особистої свідомості, схід сонця, схід, денні сили. Саме тому більшість із них так люто борються із сонливістю, спокоєм, бездіяльністю і ніколи не скоряються долі. Найменша частка критики або короткий приступ песимізму сильно пригнічують дух Овна, особливо якщо удар завдано іншим Бараном. Однак навіть глибока образа рідко триває довго і не перетворюється в постійну гіркоту, тому що Овен по-дитячому вірить, що сварку можна припинити, а дружбу відновити, там, де інша людина втратив би всяку надію. Баран не допускає навіть думки, що невірно оцінює ситуацію. Проте ніхто, крім Стрільця і ​​Близнюків, не здатний швидше відмовитися від помилкової точки зору або поховати вчорашню біль, ніж Овен, з яким обійшлися ввічливо. Барану будь-якої статі і віку, за винятком володаря більш песимістичний Місячного знака і (або) Асцендента, кожен схід сонця приносить відродження розбитої мрії, ідеї, цілі або дружби. Навіщо оглядатися назад або турбуватися про те, що вже сталося і чого не можна змінити, якщо новий день повний, надій?

Ви звернули увагу на фразу «з яким обійшлися ввічливо»? Справа в тому, що хоча Барани та потребують ввічливому поводженні, але в число їх безумовних особистих достоїнств ввічливість не входить. Вони можуть бути і ввічливі, і уважні, однак не завжди віддають собі звіт в тому, що це значить – звертатися з іншими ніжно, якщо хочете, щоб так само поводилися з вами.

Їх неможливо водити за ніс або примусити до чогось силою навіть тим, хто очевидно сильніше їх, а вже про протистояння двох Баранов і подумати лячно. (Типовий Овен здатний безстрашно Опиратися навіть під дулом пістолета.) Барани очікують, що їх бажання здійсняться, що їх наказам будуть коритися без питань так швидко, як це тільки можливо (якщо в їх гороскопах немає пом’якшувального впливу Риб або Терезів). Це інстинктивне спонукання Марса до заколоту. Прагнення починати і вести за собою настільки сильно в деяких знаходяться під впливом Марса чоловіках, жінках і дітях, що навіть дружнє пропозицію вони часто розглядають як нестерпне втручання, не кажучи вже про натиску родичів, сусідів, друзів, ділових партнерів, подружжя або коханців, народжених під тим же знаком.

Якщо один з двох Овнів сильніше за розташуванням планет (не мудріше й терпиміше, що було б щастям, а сильніше), більш слабкий в цій парі поступово перетвориться на неврастеніка, майже постійно відстоює своє право на існування чи вісового кожне слово і вчинок зі страху що -то не так зробити чи бути неправильно зрозумілим. Це дуже сумно, бо настільки жалюгідне втілення гордої духовної сили астрологічного «тваринного», подібного Барану, суперечить першому закону астрології: будь вірний сутності свого Сонячного знака або втратиш сильний індивідуальний потенціал, який належить тобі від народження.

Досягти спокійної гармонії (хоча це, без сумніву, було б чудово) двом Овнам нелегко, якщо тільки вони не навчаться прощати і забувати все, крім найбільш жорстоких поєдинків. Уникнути їх зовсім навряд чи вдасться, тому що Овни звичайна довго про них пам’ятають з тієї ж причини, що і діти, які, легко забуваючи звичайну біль, з підсвідомим страхом пам’ятають більш глибокий досвід хворобливих образ … Іноді все життя.

Двом Баранов доведеться постійно стримувати бажання брикнути іншого, поки, пристрасті ще розжарені. Вони завдають удару, але досить скоро починають відчувати себе винними за раптову ворожість і намагаються стримати злість, обсипаючи один одного ніжностями і проявами дружелюбності у вигляді незвичайних подарунків. Подарунки, між іншим, для Барана – спосіб виразити прихильність, любов або попросити вибачення, але він ніколи не робить подарунка, щоб купити дружбу. Люди, що знаходяться під впливом Марса, зневажають можливість придбати те, чого їм хочеться, за гроші (вони звикли вимагати цього), тому подібне несправедливе підозру чи обвинувачення їх страшно кривдить і дуже глибоко ранить. Овни дарують подарунки від усього серця, однак їх часто неправильно розуміють ті, хто не сприймає дарів без будь-яких прихованих мотивів, бо сам поступає завжди саме так.

На щастя, такий біль, швидше за все, два Барана один одному не заподіють. Кожен Овен вважає дарування подарунків частиною Марсовому природи. Він однаково любить як дарувати, так і одержувати подарунки. Це один із проявів мудрості Овна. Він знає: якщо подарунок не прийнятий з радістю, меркне і радість від дарування. Типового Барана, як мале дитя, радує будь підношення, і два Барана розіб’ються в коржик, будучи при цьому схвильованими і щасливими, прагнучи висловити один одному свій захват.

Овен завжди щирий у своїх спонуканнях, але його титанічні зусилля часто не помічають саме ті, кому Овен прагне допомогти. Більш того, труднощі, які він нерідко при цьому створює, породжують до нього зневажливе ставлення. Попросту мети Овна і його прямоту більш цинічні люди часто не приймають.

Проте два Овна здатні допомогти один одному не стати загальним посміховиськом або не перетворитися на жертву розважливих і більш досвідчених людей, які готові «обстригти» їх. Овни захищають одне одного від тих, хто прагне отримати користь з альтруїстичних міркувань. Такий захист необхідний, бо Барани надзвичайно ранимі і простодушні й начисто позбавлені спритності.

У будь-якому зв’язку двох Овнів – в колі сім’ї, на роботі, в коханні або в дружбі – одне абсолютно ясно: пристрасті будуть періодично загострюватися і вириватися на поверхню. Катулл прекрасно описав ставлення цього Сонячного знака до своєї власної емоційної незрілості: «Я ненавиджу, і я люблю … Ви можете запитати: чому? Не знаю. Але я так відчуваю і мучусь цим ».

Між двома Баранов навряд чи можливі обман, удавання або лицемірство, але так само не доводиться говорити і про обережність, здоровому глузді чи практичності. У схемі відносин двох Сонячних знаків з переплетенням двох впливів Марса мало нейтральних епізодів. Вони однаково здатні опинитися на сьомому небі від щастя і загризти один одного в нападі люті, образи і бездумного самолюбства. І тим не менше вони завжди будуть розуміти один одного і схвалювати самі піднесені рожеві мрії партнера, особливо ті, які не збулися по тій або іншій причині. Можливо, вони спробують почати все спочатку. І їхні мрії навіть можуть здійснитися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,225