Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Козеріг — Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Егоцентризм Овна — це як егоїзм у дітей, Овен, який досягає бажаного будь-яким шляхом, хоч життя вчить Овна приборкувати своє одухотворення, а також не лізти напролом. Егоцентризм у Козерога зовсім інший. Козеріг поспішає на зустріч до своєї долі, і ніхто і ніщо не зможе затримати його в дорозі, Козеріг не обернеться, щоб поглянути назад, не відстав чи від нього йде поруч людина. Але все-таки егоцентризм — це егоцентризм, яким би він не був.

А щодо веселості, оптимізму і невинності в Овна — в цьому, для Козерога є чому заздрити. На жаль, оптимізм і веселий характер не притаманні Козерогам. Давайте візьмемо, для прикладу, знаменитих Козерогів. Ви можете собі уявити, як: письменник Едгар По, сміється на всю, коли читає оповідання «Ворон»; Жанна д’Арк (Орлеанська діва) жартує у всю … Невинність то ж не властива Козерогам. Кожен з Козерогів, дивиться на навколишній світ спідлоба. Козероги з самого свого народження володіють мудрістю і даром довготерпіння, якісь інші виробляють у собі з роками, десь до сторічного віку.

Як ви вже помітили, в Козерогів не той характер, з яким Овни пурхають по життю, а також у Козерогів немає дитячої веселості і нешкідливого простодушності Овна. Як мінімум так буде, поки Козеріг не досягне середнього віку. Тоді, можливо, годинник для Козерога підуть назад, і може бути, Козеріг «ширятиме» вище Овна. Цим і можна пояснити той факт, що Овнам легше знаходити мову з Козерогами, які старше середнього віку, а молоді Козероги їх просто дратують.

Овен, завжди починаючи стосунки з людьми, підпорядковується своїм почуттям — пориву почуттів. Козеріг ж керується більш матеріальними мотивами. Ну звичайно, зараз багатьох Козерогів зачепить твердження астрологів про те, що Козероги готові вступати в шлюб з розрахунку. Ну якщо хочете, назвемо це не ощадливістю, а передбачливістю. В кінці-то-решт, може бути, Козероги просто турбуються про власні, ще не народжених чад.

Будь Козеріг прейдет жах від того, що дізнається, що його друзі бажають кинути роботу, одружується не знаючи один одного і місяці, та ще й поїхати в подорож на велосипедах по Європі.

Що ж буде думати про цю вітряної парочці Овен? Якщо вони дійсно люблять один одного, подумає романтичний Овен, значить, вони зобов’язані розуміти, що ці відносини назавжди. Так чому ж їм не одружиться тоді так швидко?
Реакція Козерога, на любов, теж зворушливо-сентиментальна: нехай, якщо вони люблять один одного, вони розуміють, що ці почуття назавжди, тоді можна і одружується так швидко.

Однак одностайність Козерога й Овна не так вже і довговічне. Подумавши і відійшовши від шоку. Козеріг вважатиме, що по суті, апробувати свою любов, не настільки вже й безглуздо (Козероги — реалістичні від початку волосся і до кінчиків своїх нігтів на ногах, і моральність Козерога не відчуває конфлікту з їх практичністю).

Залишивши свої думи про флердоранж і моральних проблемах друзів. Козеріг почне цікавитися: хто ж буде оплачувати рахунки за квартиру? Виявляється, рахунки буде оплачувати дівчина. Тому що його приятель хоче стати поетом, і по-цьому її потрібно буде містити обох. Овен не знайде в даній ситуації нічого особливого і дивного. Але Овен, адже не Козеріг. Швидше за все, Козеріг дасть пораду дівчині: «Скажи своєму стіхоплету, щоб він забув про свої вірші і почав заробляти хоч трохи на хліб, або ж кинь його». Ця відмінність Козерога від Овена. Козеріг — матеріальний і не любить йти на жертви заради високих духовних ідеалів, на відміну від Овна.

Козероги часто ображаються на Овнів, коли ті починають звинувачувати Козерогів у амбітності. Козероги вважають, що це таємниця захована за сімома замками. Козероги амбітні? Ну да, Козероги мають амбіції.

Є й інші характеристики у Козерогів, якісь Козероги згнітивши серце визнають в собі — наприклад, схильність до нападів песимізму, спрага досягти найвищої щаблі соціальної драбини, сліпе підкорення сім’ї та сімейних традицій, порядку і закону, та й усім іншим видам влади, конформізм .

Овни за характером також честолюбні, але люблять це показувати, а не приховувати. А вже замість нападів песимізму, у Овнів часто трапляються напади величезного оптимізму. Багатьом з Овнів важко розрізнити соціальну драбину, від садової драбини. До того ж Овни люблять кидати виклик владі. Овни не відчувають у собі, надуманою Козерогами, обов’язки до поваги влади, та й підкоряються Овни тільки своїм же ідеям і своїм бажанням, не так як Козероги.
У Козерогів є кілька хороших здібностей — безпристрасно дивитися на факти, приборкувати свої недосконалості і застосовувати свої достоїнства. Овнам необхідно навчиться цього у них.

Овни звинувачують Козерогів у тому, що ті черстві, але говорити про те, що вони черстві не повністю справедливо. Просто на просто Козероги дуже скупо дарують ніжність і співчуття, приберігаючи їх тільки для тих, кого знаходять гідними.
Співпрацю і відносини між Козерогом і Овен, може дати плоди, тільки якщо ці двоє не зіткнуться своїми лобами.

Щоб ще більше зрозуміти відмінність Козерога від Овна, спробуйте уявити гірського козла, який граціозно перестрибує з одного кручі на інший, який може наїстися рідкісними клаптиками сухою і жорсткою трави. Ніщо і ніхто не зупинить його повільного, але впевненого руху до манливої ​​вершині правди, справедливості й мудрості.

А тепер уявіть собі, впертого барана, на лузі, щіплющего соковиту травичку зростаючу тут в достаток. Круті гори і кручі для нього — смерть, та й потреби в них немає. Адже зелений луг куди краще!

Козерогові пік гори — єдине місце, де він зможе відчути безпеку. Овен, який зможе залізти на вершину гори, відчує себе безмежно самотнім.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 18 T. 0,151