Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Козеріг — Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Егоцентризм Овна — це як егоїзм у дітей, Овен, який досягає бажаного будь-яким шляхом, хоч життя вчить Овна приборкувати своє одухотворення, а також не лізти напролом. Егоцентризм у Козерога зовсім інший. Козеріг поспішає на зустріч до своєї долі, і ніхто і ніщо не зможе затримати його в дорозі, Козеріг не обернеться, щоб поглянути назад, не відстав чи від нього йде поруч людина. Але все-таки егоцентризм — це егоцентризм, яким би він не був.

А щодо веселості, оптимізму і невинності в Овна — в цьому, для Козерога є чому заздрити. На жаль, оптимізм і веселий характер не притаманні Козерогам. Давайте візьмемо, для прикладу, знаменитих Козерогів. Ви можете собі уявити, як: письменник Едгар По, сміється на всю, коли читає оповідання «Ворон»; Жанна д’Арк (Орлеанська діва) жартує у всю … Невинність то ж не властива Козерогам. Кожен з Козерогів, дивиться на навколишній світ спідлоба. Козероги з самого свого народження володіють мудрістю і даром довготерпіння, якісь інші виробляють у собі з роками, десь до сторічного віку.

Як ви вже помітили, в Козерогів не той характер, з яким Овни пурхають по життю, а також у Козерогів немає дитячої веселості і нешкідливого простодушності Овна. Як мінімум так буде, поки Козеріг не досягне середнього віку. Тоді, можливо, годинник для Козерога підуть назад, і може бути, Козеріг «ширятиме» вище Овна. Цим і можна пояснити той факт, що Овнам легше знаходити мову з Козерогами, які старше середнього віку, а молоді Козероги їх просто дратують.

Овен, завжди починаючи стосунки з людьми, підпорядковується своїм почуттям — пориву почуттів. Козеріг ж керується більш матеріальними мотивами. Ну звичайно, зараз багатьох Козерогів зачепить твердження астрологів про те, що Козероги готові вступати в шлюб з розрахунку. Ну якщо хочете, назвемо це не ощадливістю, а передбачливістю. В кінці-то-решт, може бути, Козероги просто турбуються про власні, ще не народжених чад.

Будь Козеріг прейдет жах від того, що дізнається, що його друзі бажають кинути роботу, одружується не знаючи один одного і місяці, та ще й поїхати в подорож на велосипедах по Європі.

Що ж буде думати про цю вітряної парочці Овен? Якщо вони дійсно люблять один одного, подумає романтичний Овен, значить, вони зобов’язані розуміти, що ці відносини назавжди. Так чому ж їм не одружиться тоді так швидко?
Реакція Козерога, на любов, теж зворушливо-сентиментальна: нехай, якщо вони люблять один одного, вони розуміють, що ці почуття назавжди, тоді можна і одружується так швидко.

Однак одностайність Козерога й Овна не так вже і довговічне. Подумавши і відійшовши від шоку. Козеріг вважатиме, що по суті, апробувати свою любов, не настільки вже й безглуздо (Козероги — реалістичні від початку волосся і до кінчиків своїх нігтів на ногах, і моральність Козерога не відчуває конфлікту з їх практичністю).

Залишивши свої думи про флердоранж і моральних проблемах друзів. Козеріг почне цікавитися: хто ж буде оплачувати рахунки за квартиру? Виявляється, рахунки буде оплачувати дівчина. Тому що його приятель хоче стати поетом, і по-цьому її потрібно буде містити обох. Овен не знайде в даній ситуації нічого особливого і дивного. Але Овен, адже не Козеріг. Швидше за все, Козеріг дасть пораду дівчині: «Скажи своєму стіхоплету, щоб він забув про свої вірші і почав заробляти хоч трохи на хліб, або ж кинь його». Ця відмінність Козерога від Овена. Козеріг — матеріальний і не любить йти на жертви заради високих духовних ідеалів, на відміну від Овна.

Козероги часто ображаються на Овнів, коли ті починають звинувачувати Козерогів у амбітності. Козероги вважають, що це таємниця захована за сімома замками. Козероги амбітні? Ну да, Козероги мають амбіції.

Є й інші характеристики у Козерогів, якісь Козероги згнітивши серце визнають в собі — наприклад, схильність до нападів песимізму, спрага досягти найвищої щаблі соціальної драбини, сліпе підкорення сім’ї та сімейних традицій, порядку і закону, та й усім іншим видам влади, конформізм .

Овни за характером також честолюбні, але люблять це показувати, а не приховувати. А вже замість нападів песимізму, у Овнів часто трапляються напади величезного оптимізму. Багатьом з Овнів важко розрізнити соціальну драбину, від садової драбини. До того ж Овни люблять кидати виклик владі. Овни не відчувають у собі, надуманою Козерогами, обов’язки до поваги влади, та й підкоряються Овни тільки своїм же ідеям і своїм бажанням, не так як Козероги.
У Козерогів є кілька хороших здібностей — безпристрасно дивитися на факти, приборкувати свої недосконалості і застосовувати свої достоїнства. Овнам необхідно навчиться цього у них.

Овни звинувачують Козерогів у тому, що ті черстві, але говорити про те, що вони черстві не повністю справедливо. Просто на просто Козероги дуже скупо дарують ніжність і співчуття, приберігаючи їх тільки для тих, кого знаходять гідними.
Співпрацю і відносини між Козерогом і Овен, може дати плоди, тільки якщо ці двоє не зіткнуться своїми лобами.

Щоб ще більше зрозуміти відмінність Козерога від Овна, спробуйте уявити гірського козла, який граціозно перестрибує з одного кручі на інший, який може наїстися рідкісними клаптиками сухою і жорсткою трави. Ніщо і ніхто не зупинить його повільного, але впевненого руху до манливої ​​вершині правди, справедливості й мудрості.

А тепер уявіть собі, впертого барана, на лузі, щіплющего соковиту травичку зростаючу тут в достаток. Круті гори і кручі для нього — смерть, та й потреби в них немає. Адже зелений луг куди краще!

Козерогові пік гори — єдине місце, де він зможе відчути безпеку. Овен, який зможе залізти на вершину гори, відчує себе безмежно самотнім.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук


- Яндекс.Метрика
2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог