Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Працюючи в парі, ці Сонячні знаки – Овен і Близнюки – могли б продати Манхеттен індіанцям – аварії з електрикою, грабіжників, рипучу підземку, неприбрані покидьки і все інше. Проте обидва вони ідеалісти, і, поскаржившись на те, що індіанці отримають таку погань, вони за пару ниток бус і значок повернули б їм Нью-Йорк разом з усіма іншими правами, які біла людина вкрав у свого червоношкірого брата. Якщо б змогли, звичайно.

Оскільки і, і Близнюки викликають симпатію і обидва володіють талантом творчо і наполегливо запропонувати свій товар, вони можуть отримувати фантастичні вигоди від спільних проектів. Але обом також притаманна здатність лише час від часу зосереджувати у своїх руках, більшу владу або гроші. Може бути, саме тому вони рідко досягають того успіху, якого могли б досягти, якщо врахувати всю емоційну (Овен) і розумову (Близнюки) енергію, з якою вони приймаються за те, що їх цікавить. На жаль, все обмежується лише поривами. Ніщо не утримує інтересу жодного з цих знаків довше, ніж хвилину. Ну іноді дві чи три.

Оскільки Овни киплять наївною палкістю, а Близнюки повні рішучості отримати абсолютну незалежність, розриваючи всі духовні зв’язки, зрілість думки рідко буває супутницею їх спільних старань.

Можна сказати, поєднання якостей в цій моделі з’єднання Сонячних знаків стихії Вогню і Повітря являє собою картину оптимізму, з короткими (зазвичай дуже короткими) спалахами чутливості і прихованої непевності. Коли Овни і Близнюки стикаються як сусіди, друзі, ділові партнери, родичі, коханці або дружини, їх індивідуальне прагнення до свободи подвоюється проти всіх, хто хотів би утримати їх в трясовині умовностей і обережності. Разом або по одному, вони виглядають молодо, діють однаково, і тому, цілком природно, часом поводяться як діти. А діти часто привабливі, нехитрі і вселяють любов, але ненавмисно егоїстичні, ірраціональні й бездумно. Такими ж можуть бути і представники цих знаків. Краще, якщо обидва або хоча б один з них зуміють в кінці кінців подорослішати або більшу частину часу віддадуть грі в пісочниці з парою яскраво розфарбованих відерець і великими лопатками самі-знаєте-для-чого і будуть милі у відносинах один з одним і з рештою світу .

В основі своїй і Овни, і Близнюки чесні (особливо Овни), але ці двоє можуть дуріти так, що забувають, де починається самообман. Це – невинність або невігластво, якщо хочете. Іншими словами, вони настільки ж майстерно обманюють самих себе, як і публіку. Якщо продається підробка, Близнюк зазвичай першим з двох запідозрить це, бо йому властива гострота Меркурія і аналітичний розум, але він здатний перехитрити самого себе, потрапивши в полон власної уяви.

Що стосується Овна, то йому дуже важко визначити різницю між тим, що так спокусливо блищить, і справжнім золотом. Такий навик він може придбати, тільки набивши безліч шишок.

Я говорила про двох. В дійсності, можливо, треба говорити про трьох, оскільки, хоча Овен – визначенням одна неподільна особистість. Близнюки – виразно дві людини: та особистість, яка є насправді, і та, якою він чи вона хотіли б бути. Двійнята, чи знаєте. Представникам цих знаків, по суті сумісних, було б непогано час від часу розходитися і кидати свіжий погляд один на одного з відстані. Це проганяє частина туману, який неминуче збирається між ними.

Овен інстинктивно пробивається вперед, переконаний як у щирості своїх мотивів, так і в кінцевій перемозі, маючи мало або взагалі не маючи часу спокійно обміркувати ситуацію. Близнюки, навпаки, обчислюють і класифікують всі можливі маневри і висновки з холодною відчуженістю і логікою, що так властиво всім знакам Повітря (є ще два – Водолій і Терези). І все ж розумові зусилля Близнюків не завжди приносять результати. Близнюки можуть швиденько розрахувати, що справа не вийде, але часто вирішують перехитрити долю або себе за допомогою розумної меркуріанський стратегії.

Є й інші відмінності в поведінці цих знаків. Овен, керований Марсом, прагне бути головним у всьому, ведучим, напрямних, завжди проявляють ініціативу і надихаючим з ентузіазмом і зухвалістю. Він прийме будь-яку ідею, яка звернена до емоцій, до особистих відносин. Непостійний знак Близнюків воліє безособову манеру і прийме ідеї, звернені до розумової дедуктивному процесу, звертаючись до логіки і розумності Меркурія, тоді як його справжнє «я» залишається на задньому плані, спостерігаючи. Овен із захопленням представляє себе на білому коні перед радісної натовпом, а Близнюкам не охоплює жага слави. Їм набагато важливіше свобода від відповідальності, можливість пробувати нові ідеї, відкривати нові місця, речі, людей. Близнюки підходять до всього з точки зору розуму, але їм подобається емоційність Овна, хоча самі вони можуть бути не захоплені його ідеями. Керовані Меркурієм люди розуміють безрозсудні пориви Марса, тим не менш усвідомлюючи, що для них кращий шлях – по можливості уникати залучення в емоційну пастку.

Близькі людські стосунки, що загрожують перетворитися на тягар, довготривала робота без змін або перешкод – все, що руйнує мрії або підрізає крила Меркурія, викликає підозру Близнюків. Цей Повітряний знак прагне парити над полум’ям, що приводить у лють Вогняний знак Овна. Тримаючись осторонь і поза досяжністю, Близнюки часто досягають тієї свободи, яку Овен теж шукає, але не завжди знаходить. Звичайно, занадто велика розумова і емоційна свобода може створити власну плутанину, і тоді саме прямота Овна може допомогти розплутати вузли.

На щастя, типовий Овен не тільки відчуває подвійність Близнюків, але і зазвичай готовий прийняти її. Тому такий союз часто вигідний для Близнюків, бо від розуміння (або недоліку його) їхніх мрій залежить, чи здійсняться вони, просто згаснуть або стануть недосяжними. Представник знака Близнюків буде мріяти і в ранньому дитинстві, і в глибокій старості. Він завжди переслідує і ніколи не досягає. Більшості людей цікавість і експериментаторство Меркурія здаються схожими на килимок із безладних, мінливих клаптиків, але Овен, схоже, усвідомлює, що ці міріади інтересів – спроба Близнюків зібрати воєдино багатосторонню, чарівну для Овна меркуріанським особистість.

Малоймовірно, що Овен завадить Близнюкам пурхати від предмета до предмета в пошуках всіх відповідей в безперервному потоці уяви і статичної енергії. Переривати «птицю Меркурія», коли він (вона) говорить, – все одно що намагатися зловити світлячків і дивно, але Овен, звичайно великий майстер перебивати, розуміє це. Ці двоє постійно перебивають один одного, аніскільки не дратуючись, і це саме чудове в їх союзі.

Якщо є негативний аспект між Сонцем і Місяцем або Асцендентом в їх картах народження. Овен може звинувачувати Близнюків у зайвій неуважності і нестачі конкретної дії і спробує вимагати від них прямих відповідей. Тоді гострий язик Близнюків може зачепити Легкоуразливі «це» Овна, і спалахне племінна битва. І все ж вітер скоро зміниться, адже вони обидва рідко дозволяють собі довго горювати. Як і всі вібраційні моделі стихій Повітря – Вогонь, Овни і Близнюки в основному хороші друзі, вони можуть довго дискутувати, поки не прийдуть до загальної думки.

Меркуріанський розум Близнюків, незалежно від того, наскільки хитро він часом захований під маскою спокою і тихого чарівності, завжди в русі. До тих пір, поки Овен не намагається скувати вільний дух Близнюків занадто частими питаннями і надто великими вимогами, між ними все буде досить гладко. Овен і Близнюки можуть будувати повітряні замки з об’єднаних уявних образів, досить високі, спрямовані до зірок. Але основа повинна бути міцною і стабільною, або вони обваляться. Але навіть якщо фундамент міцний, вершина може бути просто не видно – все її веселки, метелики і гноми … Головне – терпіння, і тоді Овен і Близнюки, вічно юні, завжди шукають Шангрі-Ла, Смарагдове місто країни Оз, Країну Чудес і Джерело молодості , мають більше шансів відшукати всі ці місця, ніж більшість людей або чим кожен з них окремо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,294