Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Знак Лева – це Постійний знак, а Стрільця – Рухливий. Оскільки жоден з них не народжений під Кардинальним знаком лідерства, можна подумати, що рано чи пізно вони повинні зрозуміти: між ними, не буде постійного переможця в ірре, а значить, треба залишити цей стомлюючий конфлікт, що віднімає дорогоцінний час, який вони могли б витратити на більш цікаві справи.

Хоча й існує безліч Львів, Левиць і Стрільців, які дійсно приймають таку розумну точку зору, достатньо інших, які наполягають на тому, щоб всю свою полум’яну енергію (обидва належать до знаків Вогню) направити на з’ясування, хто і від кого буде приймати (або не приймати) накази. І все ж навіть їх постійні зіткнення будуть дружніми і добродушними, тому що Лев і Стрілець знаходяться під впливом однакових стихій – Вогню, які дають природну емпатію і легко досяжну гармонію (не завжди, але по більшій частині). Якщо вони так люблять змагатися, то чому не дозволяти їм позбавитися? Власне, їм наше дозвіл не потрібен: вони все одно надійдуть по-своєму. Обидва незалежні і вважають за краще вчитися на власних помилках, а не слідувати порадам доброзичливців.

Коли стикаються темпераменти цих мужніх знаків, будь це їх вибір (в дружбі або любові) або рішення Долі (родичі в сімейному колі або ділові партнери), сторонні глядачі отримають, спостерігаючи їх, таке ж задоволення, як і самі учасники. Лев народжений, щоб командувати, направляти, отримувати і радити, народжена вільною! Стрілець народжений, щоб повставати проти командування, відмовлятися від доручення і рад, він теж народжена вільною! Ясно, що якими б гладкими не були їх відносини більшу частину часу, хоч іноді комусь доведеться поступатися. Лев не стане. І Стрілець теж. Можна сказати, що Лучники і Леви являють собою крайній ступінь гордовитості.

Якщо їх світила виявляться в сприятливому аспекті в їх картах народження, з’єднання цих суперяскравих аур часто створює навколо них майже видиму веселку, забарвлює їх суперечності в м’які тони, які говорять про здатності прощати. Стрілець відзначений експансивної щедрістю і ідеалізмом Юпітера. Лев обдарований благодушним теплом самого Сонця. Так що якщо вони захочуть, то можуть щасливо обмінюватися заразливим ентузіазмом і, щирою ніжністю, зі швидкістю реактивного літака прямуючи до будь, здавалося б, неможливої ​​мети, яку виберуть разом або поодинці. Крім палких суперечок, народжених однаково вогненними характерами. Лев і Стрілець можуть дати один одному – і світу – багато щастя. Коли вони разом, можна спостерігати велику енергію і діяльну активність поряд з доброю волею.

Ім’я найлютішого дракона, який загрожує цьому поєднанню стихій Вогню, слід написати яскраво-красничі вогненними літерами: гординя. Типовий Стрілець зазвичай перебуває в благословенному невіданні значення цього слова. Стрільці можуть бути задерикуватими і дратівливими, вони навряд чи стануть тремтіти перед хуліганами, але вони зовсім не страждають помилкової гордістю. Вони можуть весело сміятися над жартами про себе і часто самі ж їх і вигадують. Завдяки філософської точки зору Юпітера, люди знаку Стрільця не відчувають провини або замішання від того, що у них є деякі недоліки. Зрештою, у кого їх немає?

У декого немає. У Львів, як вони вважають, немає жодного. Тільки запитайте їх – ніяких недоліків. Ніяких пороків. Леви і Леви не можуть помилятися. Все, що вони говорять або роблять, правильно. Завжди. Царственість непогрішно захищена від помилок. Судження Лева завжди буває розумним, обгрунтованим і мудрим. А також практичним. І, цілком природно, що перевершує всі інші судження. Це знають всі. Все, крім Стрільця. Він з насолодою знову і знову буде вибивати з-під Льва оксамитові подушки гордості потужним словесним ударом. Чим сильніше він зачепить Левову гордість, тим голосніше заричить Лев. Як завжди, коли до Вогню додають Вогонь, експансивний темперамент Юпітера буде займатися від гордовитого гарчання Лева, так що може статися вибух.

Можливості гармонійної сумісності між Левом і Стрільцем в потенціалі такі багаті і багатообіцяючі, що Стрільцеві просто соромно перекреслювати їх, не зумівши усвідомити необхідність постійно і уважно стежити, щоб у Левові лапи, не встромляти занадто багато колючок, інакше Лев може величаво віддалитися назавжди в образою обуренні .

Якщо чоловік або жінка знаку Стрільця стежить за тим, щоб не переступити лінію безпеки, коли спілкується з керовані Сонцем другом, родичем, колегою, коханцем або чоловіком, то юпітеріанських схильність вказувати на зустрічаються іноді у Льва пороки і помилки виявиться дуже корисною. Вона поступово призведе до того, що Лев або Левиця стануть трохи простіше і придбають дуже необхідне вміння реалістично оцінювати себе, тільки Стрілець повинен робити це з великим тактом (що зажадає, ймовірно, довгої практики. Відкрита прямота Стрільця, коли її розумно контролюють, – цінний дар для Львова. «Велика кішки» стають більш терпимими і набагато більш приємними в спілкуванні, коли їм вдається впоратися зі своєю гордістю і навчитися поблажливіше ставитися до оточуючих.

Звичайно, Лучники не винні у всіх помилках цієї пари. Леви і самі помиляються, коли мова заходить про поводження з м’якими, але вкрай свавільними Стрільцями. Наприклад, ці довгі-довгі нотації, які читаються з таким самовдоволеним і самовпевненим виглядом. Типовий Стрілець, коли його змушують вислуховувати повторювані повчально мови педантичною Кішки, починає явно турбуватися і в якусь мить випускає одну з влучних стріл істини прямо в уразливе «его» Льва: «Якщо ти такий розумний, то чому тебе ледве не вигнали з коледжу ? Ти зміг його закінчити тільки тому, що твій батько знає декана ». Або: «Може бути, я і не можу, як ти кажеш, стежити за моїми витратами, але я, принаймні, не збанкрутував три рази, як ти». Можливо: «Ну і що? Тобі соромно, коли, я кажу так багато при твоїх друзях? А мені соромно за тебе, коли ти розповідаєш бородаті анекдоти, які повторюєш по десять разів, поки всім не стане нудно, соромно за твоє хвастощі і твої страшні кричущі шмотки … Ти схожий на півня на пташиному дворі. До того ж у тебе пропадає талія. Якщо ти не можеш припинити набивати своє пузо, то хоча б бігав пару миль в день, як я. Або зіграв би зі мною разок в теніс. У твоєму віці можна бути таким в’ялим ».

Лев повинен швидко вивчитися не перетискати, коли намагається приборкати почуття індивідуальності Стрільця, і визнавати його (її) потреба в самовираженні, не обмежуючи постійними порадами. Леви і Леви вчаться швидко, а Стрілець – твердий і красномовний приборкувач Львів. Належать до Постійного знаку Леви більш вперті, ніж Стрільці, так що після сварок Стрілець майже завжди повинен почати закладати виниклу в їх відносини тріщину. Інакше легка сварка може обернутися зростаючої холодністю, розтопити яку буде важко. Леви здатні заморожувати крижаним гідністю, коли ображені, але жар двох знаків Вогню в кінці кінців відігріє заморожені серця.

Коли рани затягнуться. Стрілець піднесе Льву довгоочікувану чесну оцінку і заслужену повагу, а Лев або Левиця повільно, але вірно усвідомлюють, що, хоча Стрілець постійно створює море проблем, не звертаючи уваги на поради, він зате наділений дивовижним даром везіння.

Стрільці потай прагнуть до практичному і благодушно керівництву Лева (коли воно не приймає форму наказів), а також потребують міцної мережі Левової захисту, яка підстрахує їх, якщо вони впадуть зі своєю хитної трапеції. А благородні Королі або Королеви джунглів і всього іншого потай обожнюють небезпечні і красиві акробатичні трюки Стрільців, захоплюються цілісністю, властивою Стрільцям, і тепло відгукуються на непохитну віру Юпітера. Тоді ці два відважних і щедрих Сонячних знака з’єднують свої ідеали в ланцюг співпраці, а потім зварюють її терплячим визнанням потреби один одного в незалежності. Порвати таку ланцюг неможливо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,366