Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сатурн – планетний управитель Сонячного знака Козеріга, а знак Козеріга в астрології, як я вже побіжно згадувала десь у цій книзі, представляє або, якщо завгодно, символізує єврейський народ, всі багаті монотеіческіе традиції. Завдяки цьому Козеріги, що містять в собі цю єврейську сутність, будь вони шотландцями, ірландцями або індіанцями хопі, поважають всі форми освіти і навчання. Більшість Коз – природжені студенти, і їх відношення до дипломів, ступенів та іншим символам вченості наближається до благоговінню. Крім того, вони шанують сімейні відносини. І гроші. Так, разом з Тельцем і Раком вони шанують гроші. Козеріг вважає гроші єдиним захистом від людських страждань. Ощадний рахунок для нього – одна з абсолютних життєвих потреб.

Кози до деякої міри страждають снобізмом щодо свого походження, репутації в суспільстві, класового статусу і т.д., і слід з жалем визнати, що зустрічаються такі окремі Козеріги (на щастя, дуже небагато), які поділяють деякі забобони щодо євреїв. Якщо ви знаєте таких Коз, нагадайте їм, будь ласка, що їх Сонячний знак символізує обраний народ, гаразд? Тикніть їх носом у тверді кармічні факти. Їм корисно буде усвідомити, що вони повинні навчитися поважати речі і людей, гідних поваги. Будь Козеріг повинен бути гордий астрологічної зв’язком з величчю характеру і відвагою, успадкованими з генами тих, кого Мойсей вів в країну обітовану, тим, що розділяє блискуче духовний спадок мільйонів відважних душ, засуджених на невимовний на Землі під час жахливої ​​нацистської бойні. З багатьох причин особисто я пишалася б, якби була народжена під знаком Козеріга, так само, як пишалася б, якби народилася єврейкою.

Тихіше, Лев. Ми збираємося відкрити клітку і, випустити тебе. Бачите? Як тільки згадується слово «гордість», вискакує Лев. Але треба віддати належне Левам і левиця – вони вискакують також і при згадці про жорстокості і несправедливості. Вони гарчать в чудовому гніві, високо тримаючи благородні голови, завжди готові захистити беззахисних, відстояти повержених і звільнити поневолений людський дух. Не зараз, Лев. Скоро. Ми пояснюємо мотивації Козеріга, так що скоро ви з козами будете краще розуміти один одного, в чому і полягає мета цієї глави. Крім того, ми викладаємо тобі необхідний урок сатурніанського терпіння.

Оскільки мантра Козеріга звучить: «Я використовую», Кози можуть бути іноді кілька егоїстичними. Вони називають це самозахистом. Точно так само, як Лев називає свою нестерпну зарозумілість. Самозахист. Проти всіх цих нижчих людей. Це створює цікаве поєднання. Якщо Лев витерпить деякі хворобливі спостереження, я поясню чому.

Слід дивитися в обличчя тому факту, що Левовий життєрадісний ентузіазм і тепло сонячної особистості не можуть звільнитися від обмежуючого впливу Сатурна, і настільки ж малоймовірно, що демонстрація «великої кішки» своїх великих досягнень справить велике враження на Козеріга. Для Льва немає способу по-справжньому перевершити Козеріга, тому що знак Козеріга знаходиться попереду знака Лева на кармічні або астрологічному колі. Лев, безумовно, мудрий, але Коза мудрішими. Лев належить до Постійному знаку і, отже, досить упертий, але земна Коза впертішими. Але головне – владність. Адже Козеріг – Кардинальний знак. Він навіть більш владний, ніж Лев, але набагато спокійніше в цьому відношенні і не такий нав’язливий. Лев – хороший організатор, але Козеріг – навіть кращий організатор, ніж Лев.

Не сумуйте, Кішки – леви і левиці. Я розумію, вам важко все це чути, але пам’ятайте – я сказала, що ваше поєднання дуже цікаво? І ось що я мала на увазі. Незважаючи наго, що Козеріг більш мудрий і більш упертий, ніж ви, більш практичний і навіть більш владний, в будь-яких близьких відносинах з особистістю, керованої Сонцем, Коза буде представляти для Лева слугою.

Отже, планети встановлюють, що Козеріги повинні виконувати якусь «службу» для будь-якого Лева, з яким будуть близько пов’язані. Ось! Тепер вам трохи краще? Це схоже на матір і батька, які мудрішими свого малюка, але тим не менш зобов’язані виконувати обов’язки – «службу» – для немовляти. Я бачу, як Леви дивляться на мене ображено. Напевно, це погана алегорія? А якщо уявити Козерігів (будь-якого віку) добрими, але строгими бабусями і дідусями, які служать Левам, дають їм поради, маючи можливість дивитися на світ з вершини гори? Можливо, Льву буде трохи легше це прийняти.

Лев і Козеріг цікаві один для одного. «Великі кішки» полонять козлика, якому хотілося б знати, що робить їх такими. Зазвичай Кози не цікаві, але Лев представляє для них загадку, розкрити яку вони б не заперечували, хоча і не збираються через неї позбавлятися сну. Лев, з іншого боку, відчуває, що поради Козеріга добре продумані і до них варто іноді прислухатися. Не завжди, але час від часу.

Козеріг з деяким подивом дивиться на екстравагантність Лева в словах і одязі. У глибині душі він (або вона) може марно бажати хоч трохи Левової зухвалості. Часто Козу дивно чіпає величезний розкид інтересів Лева, інтригує Левова щедрість і презирство до фінансової забезпеченості; та, можливо, він трошки заздрить Левової сміливості, коли той мріє про нездійсненне, а потім царствено і гордо наказує мріям втілитися. Як тут можна не послухатися! Якщо тільки в гороскопі Льва або Леви не виявиться більш обережний Місячний знак або Асцендент, ці люди не будуть показувати зайвої заклопотаності з приводу чорних днів, а також не будуть надмірно турбуватися про можливу бідності або банкрутство. Таке ставлення цілком протилежно обережності і неспокою про завтрашній день, які властиві типовому Козерігові.

У них так багато відмінностей. Від зачісок до одягу, від терплячості (Коза терпляча, Лев – немає) до витрат (Коза трохи скнари, Лев злегка марнотрат), від мови (Коза досить стримана і м’яка, Лев – красномовний і театральний) до манери, граючи, кидати кільце на ярмарку (Коза уважно і обережно вираховує, Лев сміливо і імпульсивно кидає). Іноді навіть здається, що вони прибули з різних всесвітів.

Якщо Сонця і Місяця в їх гороскопах знаходяться в опозиції або утворюють квадрат, то кожен буде почувати себе вельми незатишно з іншим, причому Лев може потай вважати, що Козеріг холодний, егоїстичний, байдужий і тупий, а Козеріг – що Лев марнотратний і безтурботний, егоцентричний і марнославний, тому що вони будуть бачити тільки негативні сторони характерів один одного.

Однак якщо ці світила в їх картах виявляться в сприятливому аспекті один до одного. Козеріг надасть міцну розумову і емоційну основу, на якій Лев зуміє розпалити, висловлюючись символічно, довго не згасаючі багаття. Говорячи реалістично, Коза може виграти, імітуючи Левове бачення і віру в майбутнє, так само як Лев або Левиця вважатимуть залежність від одного, ділового партнера, родича, коханця або чоловіка-Козеріга надійної і затишною гаванню в непогожі дні. Якщо вони почнуть змагатися, то можуть стати відкритими або таємними ворогами. Якщо ж вони об’єднають свої зусилля, між ними повинні виникнути міцні і стійкі відносини, виплекані в родючій Землі мовчазної очікування Козеріга і зігріті дає життя силою прихильного Сонця Льва, коли вони поважають почуття один одного і по черзі намагаються бути терпимими до, здавалося б, далеким поглядам один одного.

Загадкової дивно, як і у всіх поєднаннях Лев і Козеріг, Лев представляє для Козеріга сексуальне таїнство, смерті, народження, реінкарнації і регенерації і «чужих грошей». Часто це приймає незвичайні форми, одна з яких іноді така, що-це поєднання через Льва приносить Козерігові якийсь досвід в тому, що стосується смерті або питань, пов’язаних з її приходом.

Козеріг набагато глибше проникне в істину, періодично дивлячись на життя через потужний бінокль Лева. Лев побачить істину ясніше, іноді дивлячись на світ спокійними очима Козеріга. Раптове розуміння істини через сприйняття когось, абсолютно відмінного від вас, завжди дає можливість побачити і зрозуміти щось нове, а також зрозуміти і прийняти іншу людину. Лев відчайдушно потребує того, щоб навчитися м’якою покірності і смиренності, яким Сатурн вчить так строго, але так мудро і так добре. Козерігові теж необхідні теплі промені Левиного Сонця, які висвітлювали б сатурніанського самотність духу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,680