Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Козеріг і Риби — Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У спокійному присутності Козерога Риби часто відчувають себе затишно і безпечно, як ведмежата, коли вони ховаються в барліг на зиму. Може здатися дивним, що Риби порівнюються з ведмедем, але правляча планета Козерога Сатурн саме так впливає на Риб. Через те що ними керує ненадійна і невловима планета Нептун, Риби вважають стійку стабільність Сатурна, дивно комфортною.

Навпаки, у присутності Риб Козероги відчувають безтурботність і почуття польоту, немов мильні бульбашки. Може здатися дивним, що Козерога порівнюють з мильною бульбашкою, але правляча планета Риб Нептун діє на Козерога саме так. Через те що ними керує строгий, що вимагає дисципліни Сатурн, Козероги вважають мрійливу, розслаблену волю Нептуна такої чарівної і обіцяє.

Ну що ж. Риби і Козеріг магічно перетворюються від близькості один одного. Це дійсно чудово, чи не так?

Всім Козерогам і Рибам добре б зрозуміти, скільки чудес може дати їм співпрацю один з одним, і усвідомити велику цінність невловимих, але таких дорогоцінних дарів, якими вони можуть обмінятися. Розум допоможе їм впоратися з усіма труднощами, які їм доведеться переживати час від часу. Але давайте зупинимося на позитивних моментах їх сумісності трохи довше, перш ніж почнемо обговорювати небезпеки, які їх очікують.

Часто у відносинах Козерога і Риб вродженої є невідчутна чудесна симпатія, бо є хороша сумісність між стихіями Води і Землі. Їх співпраця тягне за собою те, що земна сутність Козерога збагачується, а водна сутність Риб знаходить безпеку.

Козероги відчувають себе з Рибами якось більш упевнено, ніж з іншими знаками Зодіаку. Хоча Козерогові вдається відмінно уживатися з Тельцем і Дівою, вони значно частіше, ніж Риби, вибивають його з колії. З іншого боку, Риби в якійсь мірі відчувають себе більш захищеними з Козерогом, ніж з іншими знаками Зодіаку, не рахуючи Тельця. Отже, у багатьох відношеннях Козеріг і Риби створені один для одного.

Якщо їх Місяця або Асцендента знаходяться в суперечності, вони будуть часто сваритися.

У разі сприятливих аспектів вони зуміють знайти щастя один з одним.

У більшості випадків Риби і Козероги відчувають і думають однаково і відмінності в думках між ними зустрічаються набагато рідше, ніж можливість узгодженого і не вимагає практично ніяких зусиль співпраці. Навіть у тих областях, в яких їх думки розходяться, вони вміють знаходити компроміс або переконувати один одного.

Дискусія Риб і Козерога про релігію і астрології може виглядати приблизно так.

Риби. Чи не здається тобі, що релігія підводить людей, не даючи їм відчуття індивідуальної свідомості?

Козеріг. Що ти хочеш цим сказати? Іноді ти міркуєш надто абстрактно, і я насилу розумію тебе. Чому ти не можеш висловлюватися простіше?

Риби. Спробую. Я мав на увазі перевтілення, основу астрології, істину буття, а всі церкви прибрали цю мудрість зі своїх навчань. Простіше я не можу сказати.

Козеріг. Перевтілення? Я не хочу про це навіть говорити. Це просто смішно.

Риби (тільки прикидаючись, що відступили, — все це Нептун!) Добре. Поговоримо про це іншим разом. Я розповім тобі дещо, може, ти зміниш свою точку зору. Давай просто поговоримо про релігію і астрології.

Козеріг. Тема нітрохи не краще.

Риби (не помічаючи слів Козерога, як ніби не чули) Ти знаєш, майже кожна релігія вчить, що астрологія — це гріх, і не дозволяє віруючим вивчати її?

Козеріг. Серед астрологів повно шарлатанів. Я розумію церкву. У астрології така погана слава … Католицька церква вимагає очищення перед причастям.

Риби. У будь-якому мистецтві та науці є шарлатанство, не тільки в астрології, тому в будь-якому випадку це нічого не доводить. Але я радий, що ти згадав про причасті. Це ритуал куштування хліба і вина, що символізують тіло і кров простого тесляра, який сам був астрологом, як і його вчителя. Але це виключено з Писання.

Козеріг. Як міг Ісус вправлятися в астрології, коли католицька і всяка інша релігія визначила її як небезпечну віру в залежність людської долі від зірок і планет?

Риби (м’яко посміхаючись) Я розумію. Виходить, тільки церковна догма владна над людською долею? Ти, певно, не розумієш, що отці церкви самі усвідомлюють, що мета вивчення астрології абсолютно протилежна — навчити уникати залежності від зірок, зрозуміти їх сильний вплив, щоб вільно вибирати свою долю. Знання астрології звільняє нас не тільки від планетного контролю, але і від диктату церковної моралі. Саме через це астрологію обмовили і спотворили.

Козеріг. Складність в тому, що ти не є католик. Та й протестантом тебе назвати не можна.

Риби (м’яко, не суперечачи). Зовсім ні. Не тільки. Католики та протестанти змушують своїх послідовників вірити в брехню про астрологію чи перекручують факти. Іудаїзм теж. А мормони називають астрологію «роботою диявола».

Козеріг. Ти не про те говориш. Мормони — такі ввічливі, акуратні, чистенькі, поважні й законослухняні люди. Вони вірять у святість сім’ї. Я теж.

Риби (знову м’яко посміхаючись) Зовнішні прояви часто оманливі. Тоді те, що ти чисто поголений, — необхідність для освячення і спасіння? Це виключає Мойсея, Ісуса, апостолів, Лінкольна і незліченна безліч інших зі списку доброчесних. Ти прав щодо благоговіння мормонів перед родинним вогнищем, але чи знаєш ти, що їх засновник, Джозеф Сміт, заявив, що у нього було видіння, що відкрила йому, що всі релігії, крім мормонської, — «образа Бога»?

(Тепер Козеріг мовчить, і Риби продовжують.)

Риби. Тільки з 1978 року мормонська церква дозволила чорним бути священиками. До цього мормони вчили, що африканці — негідні люди, а їх темна шкіра говорить про нелюбов до них Бога.

Козеріг. у, принаймні, вони визнали свої помилки.

Риби. Так. У всякому разі, один із них. Глава мормонів Спенер Кімбалл багато зробив, щоб знайти істину. Він проповідував терпимість. Однак навіть він твердо заявляє, що жінкам не можна викладати або проповідувати в церкві. Але, я думаю, колись він відмовиться від цього переконання. У мормонської вірі багато хорошого. Більшість їх принципів — здорові і розумні.

Козеріг. Послухай … Схоже, у тебе зовсім немає упередженні проти церкви. Може, розкажеш мені що-небудь про астрологію і перевтілення? ..

І Риби виграють суперечку, як і завжди. Риби справили на Козерога враження тим, що показали властиві Нептуну співчуття і терпимість, тим, що утрималися від образливих заяв, і особливо тим, що закінчили розмову словами «здорові і розумні» — двома найулюбленішими словами Козерога. Потрібно багато терпіння, щоб змусити впертого Козерога перемінити свою точку зору, але Риби наділені не тільки терпінням, але і рясним запасом переконуючого шарму і м’якості.

Немає сумніву, що всі Риби незалежно від статі і віку схильні баритися і часом бувають занадто поступливими. Таке ставлення буде турбувати типового Козерога, який ніколи не бариться ні у великих, ні в дрібних справах і часом занадто впертий. З боку добре видно, що обидва тільки виграють від спілкування один з одним, однак Рибам і Козерогам не так просто зрозуміти очевидне.

Якщо Риба є рідкісним типом Риби-Кита, вона може пригнічувати Козерога до тих пір, поки Козеріг не відчує божевільну паніку.

Але якщо Риба — типовий представник свого знака, небезпека укладена в іншому. Тоді завжди є можливість того, що більш сильний Козеріг буде настільки пригнічувати Рибу, що вона стане тінню Козерога, мовчки страждаючи від жахливої ​​втрати власної особистості. Перелякана Риба може звернутися до брехні, наркотиків, алкоголю або просто зникнути, тихо, без попередження. Той, ким керує Нептун, врешті-решт позбавляється від ув’язнення духу так чи інакше. Це неминуче.

Але це крайнощі невдалої зв’язку «дітей» Нептуна і Сатурна, яка трапляється тільки тоді, коли між їх картами народження є додаткові напружені аспекти. Набагато частіше Козеріг і Риби надовго стають друзями (особливо при гармонійній Місяці). Вони набагато більш схожі, ніж різні, і навіть їх відмінності прекрасно доповнюють одна одну. Зазвичай їм подобається одна і та ж музика, вони сміються над одними і тими ж жартами, а тонкий гумор Козерога майже завжди викликає посмішку на виразному обличчі Риб.

  1. Один комментар до “Сумісність Козеріг і Риби — Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Денчик в 03.06.2016 | Відповісти

    Наврядче риби с козерогами добра пара ,ладять они добре ,але на план коханя вони не подходять:-)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 17 T. 0,176