Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Козеріг і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Більшість дітей пам’ятають, що значить літати (астральне подорож) і ще безліч настільки ж важливих речей, пам’ятають кілька років після того, як вступають у цей нудний світ. Але діти-Козеріги все швидко забувають. Більшості маленьких Козерігів вимагається лише кілька місяців, щоб забути, звідки вони прийшли і якими чудодійними силами володіли.

Однак ми не повинні співчутливо зітхати. Як я вже говорила, Козеріги – хронологічне диво. Дорослішаючи, вони молодіють. Коли нормальні діти перетворюються в нудних дорослих, які поспішають на роботу, Козеріги, які при народженні, виглядали і поводилися як власні прапрапрадіда, починають повертати механізм в іншу сторону і повертати собі безпечність та веселі блискучі очі справжніх дітей.

Це чарівний дар Матері-Природи. За допомогою Отця Часу Сатурна вона дозволяє Козерігам повільно і поступово, так само, як вони роблять все інше, повертати собі віру в чудеса їх втраченої юності, коли роки відповідальності позаду. Краще пізно, ніж ніколи.

Коли пара Козерігів ще молода, вони можуть пригнічувати один одного, але з віком їм буде все більш весело удвох. Звичайно, коли вони молоді, то компенсують свою не по роках розвинену зрілість і обережність тим, що діляться з іншими своєю соромливою пестливістю і затишною надійністю.

Можливо, у якихось Козерігів, не у всіх, звичайно, ці якості час від часу супроводжуються грубістю і впертістю. Однак їх привабливість, затишність і надійність можуть спокутувати деяку дратівливість.

Коли два Козеріга обережно входять в офіс, в свій будинок, в клас або в банк, вони спілкуються один з одним майже так само, як зайняті мурашки: їх вусики мовчки погойдуються, і вони поспішають кудись в повній узгодженості і взаєморозуміння. Навіть якщо вони просто розмовляють один з одним, вони щосили будуть намагатися сказати щось важливе, значне, а не просто обмінятися поверхневими фразами. Козеріги ніколи не обмінюються поверхневими фразами.

Астрологія – надійна наука, особливо в тому, що стосується Козерігів. Інші знаки Зодіаку можуть відхилятися іноді від приписуваних їм якостей через вплив при народженні різних планет, але Козеріги майже ніколи не відхиляються від основної сутності свого знака. Вони корінням вросли в землю і поводяться з майже досконалою передбачуваністю. Капризні вони або чарівні, їх поведінка завжди можна передбачити. І ви розумієте, чому вони люблять триматися разом: вони знають, що можуть довіряти один одному. (Але й коли вони довіряють один одному, одним оком вони таки стежать, не сталося б чого.) Я сказала «триматися разом»? Беру ці слова назад. Більшість Козерігів – одинаки, або ж у них є один щирий друг. У всякому разі, ніколи не більше трьох. Коли доводиться, вибирати людей, то перший вибір Козеріга падає на іншого Козеріга. Якщо ж ні, то на кого-небудь із знаків Землі, а потім – Води. Більшість з них дуже обережно ставляться до знаків Вогню і Повітря.

Козеріг рідко скаржиться на недоліки свого побратима, і це дуже розумно, тому що у них одні й ті ж недоліки. Вони милостиво посміхаються, коли мова йде про чесноти один одного, і це теж природно.

Майже всі Козеріги віддані своїм родичам і сім’ї, хоча іноді неохоче, зітхнувши смиренності.

В юності і зрілому, віці, поки не почався синдром зворотного ходу часу, все Козеріги – невиправні реалісти. Вони дивляться на життя прямо. Коли життя збиває їх з ніг, вони не скиглять, не скаржаться, не намагаються звалити провину на когось іншого. Вони просто встають, обтрушують і починають обмірковувати, як би перетворити невдачу хоча б в видимість успіху. Коли я сказала, що вони не будуть звалювати провину на когось іншого, мені слід було б додати, що їм самим теж не хочеться нести на собі всю тяжкість провини. Це відбувається тому, що вони самі ніколи не помиляються. А якщо таке трапиться, вони дуже неохоче визнають свої помилки. Звичайно, перед собою вони чесні, але важко очікувати, що Козеріг при всіх попросить вибачення. Козеріги відчувають, що до промахів треба ставитися так: поховати їх, зробити собі навіювання, щоб таке більше не повторилося, і постаратися, щоб ніхто не помітив цю помилку. Поведінка цих людей – блискучий приклад того, що завжди можна знайти рішення, як врятувати від загибелі щось цінне.

Велику частину часу Козеріги, образно кажучи, будуть збирати іржаві уламки, цвяхи і розбите скло, щоб потім за допомогою липкої стрічки або клею зробити з них щось корисне. Їм не завжди супроводжує успіх, але вони рішучі і не відступлять, якщо тільки проти них не буде спрямована непереборна сила. Тоді доведеться зупинитися. Тому що ці люди, повторюю, практичні. Вони дивно проникливі, коли оцінюють свої труднощі і причини виниклої ситуації. Козеріги ніколи не відгадують. Вони оцінюють.

Ось чому, коли два Козеріга виявляються разом, вони можуть при дуже малих можливостях домогтися гігантських успіхів. Вони трудяться пліч-о-пліч, не витрачаючи часу на порожні розмови, вибудовуючи речі в певному порядку і приділяючи, увагу пріоритетам. І обов’язково рано чи пізно досягають мети. Цей успіх чесно зароблений. Важко з несхваленням поставитися до успіху команди Козерігів або заздрити їх впевненості, тому що Козеріги заплатили за все сповна (але ні пенні більше!). Козеріги не скупі, вони щиро щедрі зі своїми справжніми друзями (з усіма трьома) і зі своєю сім’єю.

Зв’язок двох Козерігів не складається тільки з серйозності і жертовності. Вони можуть насолоджуватися життям так, як ніхто від них і не очікував! Тому що Козеріг отримує величезне задоволення від природи, мистецтва, музики і вдосконалення розуму. Козеріги можуть знайти щастя у всьому, що розумно. Ремонт машин і двигунів, будівництво та конструювання, садівництво, читання, створення краси з вульгарного і потворного, спостереження потім, як ростуть відсотки за вкладом, – все це цікавить і надихає Козерігів. Зуміти перетворити стару сорочку в нову, відремонтувати пральну машину так, що вона буде працювати як нова, – це хвилює їх. Жінки штопають шкарпетки і ставлять латки на кухонні рушники, чоловіки замазують тріщини мастикою і перетворюють старі скляні пляшки в лампи. Козерігам ніколи не буває нудно. Їм завжди є чим зайнятися.

Більшість Козерігів надзвичайно добрі до твариною. Вони ніколи не будуть балувати тварина, метушитися навколо нього або потурати його витівкам, але вони будуть добрі до нього. Вони також люблять дітей, але вони ніколи не будуть сюсюкати з ними. Якщо ви хочете побачити, як серце Козеріга раптом пом’якшується, хоча він і намагається це приховати, покажете йому нявкати кошеня, Скуляни цуценя або протягує ручки малюка. Правда, він швидко візьме себе в руки (потім), зробить суворе обличчя і замкнеться всебе, так караючи себе за те, що показав комусь свої емоції.

Козеріги ще надійніше зберігають таємниці, ніж це роблять Раки або Скорпіони, а найбільший секрет, який вони бережуть від усіх, крім один одного, – це їх сентиментальність, похована під властивим Сатурну холоднокровністю і самоконтролем, і від цього ще більш сильна.

Два Козер, що володіють тонким почуттям гумору, пустуючи разом (вони іноді це роблять), доставляють один одному велику радість. Навіть будучи дітьми, вони досить непогано уживаються, тихо малюючи крейдою, по черзі наповнюючи свинюкскарбничку і взагалі весело проводячи час. Коли вони стають дорослими, то між ними може виникнути незгода, а оскільки Козеріг – Кардинальний знак лідерства, то вони можуть сваритися через те, хто головніший, але на нерви двуг одному вони діють не сильно. Один з одним вони виразно менш соромливі й більш розкуто, ніж з іншими.

У типового Козеріга є щось подібне до всеосяжного правила: «Якщо ти в чомусь сумніваєшся, не роби цього, тому що, можливо, ти вчиниш неправильно». І ще одне правило: «Не підганяй події. Час завжди на твоїй стороні ».

Козеріг уособлює притаманну Сатурну відповідальність, серйозність і рішучість. Він володіє сильним честолюбством, але ніколи не говорить про це і всі свої плани ретельно приховує від інших.

Під його твердістю і цілеспрямованістю надійно заховані ласкавість і ніжність, але тільки найближчі люди відчувають їх на собі.

Козеріги – довгожителі. Вони добре переносять мороз, бо їх планета Сатурн вважається в астрології синонімом холоду.

Вони ніколи не кваплять події, оскільки володіють дивовижним відчуттям часу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,222