Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва й Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Серед Терезів найчастіше попадаються ті, кого ми називаємо душею товариства. Вони розумні без зазнайства і веселі без кривлянь і кривлянь. Одне їх поява змушує посміхатися, оживляє збори самих безнадійних – зануд і скигліїв. Вони додають солі в самий прісний розмову, додають блиск самим тьмяним ідеям, дозволяючи їм весело гратися в хвилях своєї логіки. Вони перетворюють краплі дощу в діаманти, а прозаїчну мильну піну – в райдужний калейдоскоп повітряних куль фантазії.

До речі, про повітряних кулях … Пробували ви коли-небудь побити повітряна куля? І не харчуйтеся – нічого не вийде. Він вислизає, скільки ні тузі, яскравий і невагомий. Єдиний спосіб розправитися з ним – це вколоти голкою.

Ніжні і ввічливі по природі. Діви тим не менш озброєні повним набором голок і шпильок. І ніщо так не загрожує повітряно-райдужному світовідчуттям Терезів, як шпильки, підпускають Дівою. Хлоп! – І яскрава невагома сфера, до країв наповнена щастям, зморщилася в жалюгідний, непоказний грудочку.

Правда, Діва не відразу пустить у хід шпильки. Дуже довго вона буде захоплюватися логікою, красномовством і оптимізмом Терезів. Типова Діва, спокійна і мирна душа, пишно розквітне під м’яким сяйвом Венери, керуючої Терезами. На якийсь час світ і злагода запанують між цими двома. Рівні відносини, без сплесків пристрастей, без прикростей. Зворушливе рівновагу індивідуальностей, акуратна гармонія загальних цілей. Терези люблять, щоб все було справедливо і гармонійно. Як і Діва.

Вони будуть блаженно бродити вдвох, уникаючи всіх цих громкоголосих і грубуватих людей. Плекати надії один одного, пригладжувати один одному волосся, обмінюватися подарунками – зубними щітками або пастою – і книгами. У їхньому будинку картини висітимуть абсолютно симетрично, вони ніколи не підвищать голосу до крику – все буде так мелодійно і благовидно!

Поступово з’ясується, що Діва не любить гучних вечірок, тяготиться необхідністю посміхатися і підтримувати, світську бесіду (на відміну від товариських Терезів), зате змириться з нудною роботою і одноманітними обов’язками, такими, як миття посуду. Це так зручно! І ось уже прохання сиплються градом: розваж тітку Мілдред і дядька Каспера, посидь з дитиною, підстрижи галявину перед будинком … Та хіба мало є справ, які зовсім не до смаку Терезам?

Але земля починає тремтіти під ногами Терезів, чується гул (Діва – Земний знак). Це ще не землетрус, а просто кілька поштовхів. Діва терпляче і ввічливо пояснює Терезам, що не дозволить витирати об себе ноги. Можливо, хтось уявив, що придбав в одній особі покоївку, шофера, дворецького, трубкового і доглядальницю. Але це омана.

Терези терпляче вислухають Білль про права Діви, зважать всі аргументи і визнають, що скарги справедливі. Він (або вона) великодушно погодиться прийняти на себе принаймні половину обов’язків і відповідальності і вивільнити Діві дещицю часу – нехай займається, чим побажає. Рівновага відновиться, але ненадовго.

У Діви золоті руки, всі домашні справи вона виконує грунтовно й докладно. Чого не можна сказати про Терезах … Всі знають, що ти не зачісуватися собаку ззаду, тільки видимість створюєш! Чи не лий багато води на галявину – трава згниє! Знову галявина не полите, вона засохне! Коли протираєш машину, не залишай плям на капоті! І взагалі, твій кляті кільця подряпали вітрове скло. (Більшість Терезів без розуму від коштовностей.)

Настає ніч, коли Діва виходить на кухню в пошуках проносного. Боса нога ступає на свеженастеленний лінолеум і …

У-у!! О-о!! Відразу кілька цвяшків вп’ялися в п’яту. Ну, стережіться, Терези! Пощади не буде. Запор, гнів і безсоння – страшне поєднання.

Втім, ми перебільшують. Здебільшого відносини між цими двома Сонячними знаками – дружні, ділові, родинні, любовні або подружні – стабільні і спокійні. Діви знаходять в Терезах більше достоїнств, чим недоліків, підозрюють, що ті вміють приборкувати хаос. Терези можуть навчити Діву ставитися до життя простіше, примиряти ідеальне і досяжне і розуміти, що життям можна насолоджуватися, а не тільки вести облік невдач.

Терези схвалюють працездатність Діви і трохи заздрять їй. Діві до душі справедливість Терезів, хоча її дратує їх нерішучість. Діви вважають довгий зважування всіх «за» і «проти» непотрібною тратою дорогоцінного часу. Іноді Діви ставлять в докір Терезам їх лінь, що абсолютно несправедливо, бо за періодами летаргії завжди слід прилив енергії та ентузіазму. Зрештою, людина повинна іноді відпочивати, якщо він розважається і трудиться з такою віддачею та ще підтримує рівновагу між роботою і дозвіллям.

Взагалі в натурі Терезів і Діви так багато спільного, що дуже важко провести грань відмінності. Як схожі, наприклад, чудова врівноваженість Терезів і прагнення до порядку Діви!

У мене є друг-Риби, чий гороскоп я одного разу виправила, визначивши, що Асцендент знаходиться в знаку Скорпіона, і перемістивши його на один градус. Роками мій приятель не міг змиритися з цим і стверджувала, що його Асцендент знаходиться в знаку Терезів. Справа в тому, що у нього була манія постійно перевіряти вміст гаманця. Причому щоразу він проробляв це на ходу, в натовпі людей. Якщо купюри в гаманці лежали не в тому порядку (за однодоларовими папірцями повинні були слідувати п’ятидоларові і так далі, у порядку підвищення номіналу), б міг зупинитися посеред проїжджої частини, щоб перекласти їх. Він був упевнений, що так поводяться Терези. Насправді це синдром Діви. Але його Асцендент був далекий від знаку Діви. Звідки ж взялася ця дивина?

Ймовірно, Вулкан, який управляє Дівою, пов’язаний із Сонцем в карті його народження. Людина з Асцендентом в знаку Терезів не застряг б посеред вулиці, щоб перекладати купюри, хоча він міг би застигнути там як статуя в припадку нерішучості. Що вибрати – перейти вулицю чи повернутися назад в ресторан, щоб з’їсти ще шматок пирога з лимонним кремом? Комплекс буриданова осла.

У Будинку або офісі, де стикаються аури Діви і Терезів, зазвичай панує щаслива і гармонійна атмосфера. Це вишуканий світ приглушених, пастельних тонів. Красиві картини, все виблискує чистотою, м’яка музика … і пара цвяшків в підлозі.

  1. Один комментар до “Сумісність Діва й Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Саша в 24.12.2013 | Відповісти

    Дурниці, от якраз Діви прагнуть казки,чогось незвичайного у своє життя, а Терези песимістичні мінімалісти=(

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,307