Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Давайте почнемо з Урана, який в цій парі управляє чоловіком. І не тому, що ця планета сильней Юпітера – покровителя жінки. Уран управляє електрикою і світлом, а швидше цього і придумати нічого не можна (крім, може бути, настроїв Стрільця). Чоловік-Водолій завжди винахідник, чим би він не займався. Якщо він садівник, він може конструювати висячі сади. Причому звисати вони будуть з самих незвичайних місць. До прикладу, з люстри у вітальні. Якщо він водопровідник, він може придумати, як поєднати посудомийну машину з телевізором, щоб можна було дивитися фільм, складаючи брудний посуд увечері в раковину, оскільки вчора чомусь було лінь. Якщо він працює в бібліотеці, він складе каталог вельми своєрідним, але, за своїм переконанням, найвищою мірою розумним чином. Наприклад, любовні романи він помістить під літерою «Ч» (Нісенітниця), книги Толкієна в ящик «П» (Чудові), книги про польоти в космос і НЛО з літерою «К» (Коли?) Або «У» (Ух ти !).

Якось я писала, сценарії для радіостанції, і одного разу при мені ведучий спортивних новин опинився в скрутному становищі. Він не міг знайти музичну заставку для своєї десятихвилинної програми. Водолій, відав на радіостанції колекцією записів, прибрав її по неуважності назад на полицю і пішов додому. Сум’яття і безлад! А до ефіру тридцять секунд. Оскільки тема називалася «Марш перемоги при Нотр-Дам», провідний, природно, став шукати зниклий диск під літерою «М». Там його не виявилося. У розпачі він подивився «Н» (Нотр-Дам) і «П» (Перемога). Безуспішно. Я ніколи не забуду, поки я жива, то зворушливо-благородне вираз на спітніле особі нещасного ведучого, коли я примчала в студію за секунду до ефіру і вручила йому чудесним чином виявлену пластинку. Слідуючи божевільної здогаду, я перевірила ящик на букву «В» (Війна ірландська). Звичайно, платівка була там! На наступний день бібліотекар-Водолій не міг зрозуміти, через що, власне, був переполох? А куди ж іще можна було помістити цей диск? Хіба це не саме логічне місце?

Людина, що знаходиться під владою Урана, надзвичайно винахідливий, він постійно з’являється з якоюсь новою ідеєю, нікому до нього не приходила в голову (принаймні, в цій Сонячній системі). Він володіє одночасно гострим і примхливим розумом і мислить у вищій мірі оригінально, але не завжди вписується в сучасну науку. Природно! Водолій живе днем ​​завтрашнім, так що з якого дива йому піклуватися про сьогоднішніх правилах? У цьому, мабуть, є своя логіка. Сучасні вчені наполягають, щоб все було доведено і підтверджено безперечними фактами, а без цього немає про що говорити. Водолій підсвідомо розумієте що треба прийняти ідею, – а вже потім наводити докази. Інший підхід, з його точки зору, тільки ставить все з ніг на голову. І якщо б у нас не було Водоліїв, ми, може бути, до цих пір жили б у печерному столітті.

Ну, а тепер нехай увійде дівчина-Стрілець, тільки не занадто швидко, щоб не спіткнутися об квітник, влаштований Водолієм в передпокої. Ось вам вже й перший привід для сварки. Хоча їй, звичайно, доставляють таємне задоволення його надзвичайні ідеї і дивна поведінка. Саме його непередбачуваність підкорила її з першої ж зустрічі. У той день йшов дощ, і він запропонував їй свою парасольку. Уявляєте, вона виявила, що парасолька весь у дірках: він не любить злива, але невеликий дощик йому навіть подобається. Ви не повірите, але і вона теж проробила крихітні діри в своєму власному парасольці! Звичайно, в ньому є сумасшедчінка, але це надзвичайно заразливо, і вакцини від цього не існує.

Будуть хвилини, коли вона забуде, що спочатку його примхи здавалися їй суцільними достоїнствами, і вона побачить тільки їх негативну сторону. У такі моменти вона здатна обстріляти його цілим градом разючих стріл правди (або того, що їй здається правдою в цю саму хвилину). Потім вона пошкодує про це – коли у неї буде час усе обміркувати, і навіть попросить вибачення. Швидше за все, він простить її – справа не в цьому. А в тому, що він може привести її в замішання тим, що взагалі забув, у чому там була справа … Він забув? Він же був такий злий, що вилив їй на голову пляшку клею! Як він міг забути? Неважливо як. Просто Водолії не захаращують голову інформацією, яка більше не потрібна. Адже вона займає в голові місце, потрібне для дійсно важливих речей.

У жінці-Стрільці є та жвавість і хоробрість, які змушують серце чоловіка-Водолія битися сильніше звичайного. Він до, глибини душі зворушений її відкритими, доброзичливими манерами, а також її очевидної щирістю. Вона воліє у всьому бути самою собою. Вона – оригінал, не фальшивка. Такі люди подобаються йому більше всього. Він попросив її бути його другом, а це саме щире запрошення, яке вона коли-небудь отримувала від чоловіка, адже Водолії цінують дружбу більше, ніж більшість сучасних людей цінують любов. Отже, отримати пропозицію стати його другом – це майже те ж саме, що отримати пропозицію вийти заміж від чоловіка іншого Сонячного знака. Бути може, навіть краще. Це просто чудово, коли закохані ще й друзі.

Оскільки сама вона дружелюбна, вона вірить, що саме такими і повинні бути людські стосунки, і тут її не раз постігнетразочарованіе. Її негативний досвід навряд чи заглушить у ній ентузіазм або позбавить її оптимізму, але він додав їй сумнівів, властивих скептикам. Яким би гірким, навіть трагічним не був її особистий досвід, ненависть або образа на все життя не для неї (за винятком дуже сильних дисгармонического положень у карті її народження), але вона саме та жінка, яку нелегко у чомусь переконати і яка сумнівається і тому ставить питання. Вона сповнена сумнівів і інтересу до життя, політику, архітектурі, кіно, книг, рекламі, біології, зоології, екології – і найбільше до релігії. Вона коливається від ревною релігійності до абсолютного атеїзму і назад і приречена на вічні пошуки істини. Вона володіє даром провидіння, про який часом і сама не підозрює. Вона не стане обманювати кого б то не було, в тому числі і себе. При всьому її ідеалізмі вона воліє бачити речі такими, які вони є, і мати справу з реальністю, а не з ілюзіями. Правда, вона може разюче суперечити самій собі, адже вона народжена під двоїстим знаком.

Чоловік-Водолій буде частіше погоджуватися з її думкою, ніж відкидати його. Він теж визнає реальність, а не ілюзії, правда, його реальність може бути ілюзією, а те, що інші звуть фантазією, може виявитися справжньою реальністю … І вона, натхнена, буде задавати йому питання … Нова концепція, як завжди, збуджує її допитливий, живий розум.

Вони можуть отримувати задоволення від нічних філософських дискусій, адже чоловіки-Водолії не відрізняються зосередженістю на сексуальному аспекті людських відносин. Але якщо якась еротична ідея була одного разу випадково посіяна у свідомості Урана, вона дасть різноманітні, часом химерні сходи. Втім, красиві. Як дикі квіти.

Жінці-Стрільцю може швидко набриднути любов прозаїчна, позбавлена ​​уяви, буденна і приземлена. Водолій, поза всяким сумнівом, її не розчарує.

Їх любов ніколи не буде приземленою. Повітря роздуває полум’я пристрасті, і тут іноді достатньо навіть легкого подиху. А її Вогонь здатний перетворити його повітряне байдужість в безодню бажання. Вони з ніжністю відповідають на ширяння духу партнера, ці чоловік і жінка. Обидва вони знають: секс може бути забавним … і піднесеним. Їх інтимні стосунки непередбачувані – як пустотливий вітерець … як м’яка тиша або снігопад в глибині лісу … І раптом раптово вона може перетворитися на клоуна, а він – в цілий цирк з мавпами, трапеціями, лонжу і галеркою. Потім назад, до снігових пластівців … І Добрий Ранок увіллється опівночі.

Будуть хвилини, коли його гнів Урана блискавкою вдарить з блакитного неба. Будуть інші хвилини, коли її широкий вдачу Юпітера обернеться люттю, і вона просто засипле його звинуваченнями. Але він, зі свого водолійську логікою, переконає її в тому, що все прекрасно! Вона розмерзнеться, упакує, кошик для пікніка, і вони відправляться в ліс шукати дзюркотливий струмок, розводити багаття і розповідати один одному неймовірні історії, прихилившись до здивованому дереву і уплітаючи тістечка.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,292