Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчата-Діви не виносять безладу. Більшість з них до крайності акуратні. Іноді попадаються Діви, що зазнають навколо себе легкий безлад. Але в голові у них все завжди прибрано, всі думки акуратно розкладені по поличках, а в їх сумочках ви ніколи не знайдете тютюнових крихт.

Зате чоловіки-Тельці мають схильність до невеликої неакуратності. Деякі з них відверто недбалі. Дехто з них просто нечупари. Вони дуже зайняті добуванням хліба насущного, щоб ретельно зачісуватися, прибирати крихти та попіл, вішати сорочки на плічки або до блиску начищати черевики. Практичний Бик може з благоговінням ставитися до грошей, але не до тієї міри, щоб, приміром, прати й прасувати купюри. Для нього і пом’ята банкнота – гроші, не гірше золота. Точно так само людина в м’ятою сорочці – теж людина, і теж не гірше золота. Іноді який-небудь Телець може приділяти підвищену увагу своїй зовнішності, але не буде робити з цього культу.

У відношенні дівчат-Дів існує думка, що може потрясти Бика. Її любов до порядку і критичний склад розуму створюють враження консерватизму, що доходить до пуританства. Насправді пуританська мораль Діви – астрологічний міф. Просто вона досліджує факти, вивчає вчинки і обробляє ці дані своїм математичним розумом. У неї є чітка думка, хоч вона його й не висловлює, щодо того, що для кого краще. Її проникливі спостереження приводять її до думки про те, що це «краще» може бути чим завгодно – від будівництва монастирів до заохочення нудистського руху. Кожному своє. Емоції сюди домішуються рідко (якщо тільки у неї не дуже «чутлива» Місяць). Тому дівчину-Діву часом звинувачують у надто суворої моралі, що їй насправді не властиво. Діви навіть цікаві. У самому справі, хіба можна закрити тріщину у вазі, не дослідивши її?

Бик не схильний міркувати про етику і моралі. Він просто відчуває, що правильно, а що ні, а потім діє з сліпий рішучістю, і не надто розмірковує про можливі складнощі. Коли різні шляхи пошуків істини приводять їх до однакових висновків, все прекрасно. Але так буває не завжди.

З часом чоловік-Телець починає цінувати своєрідну чесність своєї подруги і розуміє, що її любов до аналізу і нелюбов до навішування ярликів – це не недолік, а безумовне гідність. Але до цього любляча дівчина-Діва повинна буде переконати свого консервативно впертого Бика, що її погляди на суспільну мораль зовсім не відображають її власних особистих підвалин.

Чоловік-Телець, як Цезар, вважає, що його жінка повинна бути вище закидів і підозр. Можливо, так і є, але вона може бути не вище закидів на його адресу, якщо він перетворить секс в тему для жартів. Для неї це прекрасне, чисте почуття, гідне поваги і вимагає зосередженості та досвіду. Її аналітичний підхід може спочатку дещо остудити його запал, але, швидше за все, вони подолають це тимчасове утруднення. Романтична любов і сентиментальна прихильність в їх відносинах будуть грати не менш важливу роль, ніж пристрасть. У більшості випадків ця пара буде мати дивовижну здатність задовольняти внутрішні потреби один одного, адже у них є рідкісний дар взаєморозуміння.

Слово «практичність» звучить не дуже романтично. Проте любов з такою основою буває самою міцною. Ні Діва, ні Телець не стануть давати волю емоціям або гніву, якщо в цьому немає сенсу. Часом він може побурчати, або у неї може від неспокою трапитися нетравлення шлунка, – але обидва вони хочуть одного й того ж: «Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу змінити, або прийняти те, що я не можу змінити. І дай мені мудрість, щоб відрізнити одне від іншого ».

Тільки поруч з ним вона відчуває себе в безпеці, а він цінує захист її обіймів, освіжаючий тихий потік її керованих емоцій. Він скаже щось дуже дотепне, вона розсміється своїм тихим сріблястим сміхом … і тоді слово «практичність» може пролунати романтично. Вона здатна бути дріб’язковою, але нерозумною – ніколи.

Пристрасть Діви до дрібниць і задоволення, яке Телець отримує від звичайних відчуттів, хочеться об’єднати в одне ціле. Йому подобається, як пахнуть кедром нові олівці, а їй подобається їх гостро заточувати. Йому приємно вострое, чисте, холодний дотик падаючого на обличчя снігу … а вона в захваті від крихітних виблискуючих зірочок, з яких сніг складається. Йому подобається жувати соснові голки, відчуваючи їх свіжий, гострий різдвяний аромат. Їй подобається збирати їх і акуратно складати.

Діва і Бик можуть провести разом все життя, приходячи в захват від маленьких звичайних чудес навколо. Тільки б вони не зіпсували все, чекаючи занадто багато чого! Вічна досконалість, яке вона шукає, – міраж. Вічний спокій, якого шукає він, – теж. Обидва вони прагнуть до чогось реального. Але найреальніше, що вони можуть знайти, – це один одного.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 41 T. 0,149