Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона по-дитячому миле і жіночна, і нею чудово, а іноді люто управляє чоловіча планета Уран. Він добродушний, м’який і добрий, але іноді просто нестерпний. Це залежить від того, як давно вона вивела його чутливі терези зі стану рівноТерези за допомогою ковальського молота свого непередбачуваної поведінки. Вони разом працюють над дисертаціями, маючи намір стати вченими-медиками, які відкрили щось дуже важливе для людства. Отакі подружжя Кюрі в Америці.

Ці чоловік і жінка дійсно існують, але, поки я розповідаю про них, може бути, багато інших жінок-Водолії і чоловіки-Терези впізнають себе, як у дзеркалі?

Він ніяк не може вирішити, одружуватися йому на ній або краще їм розлучитися … У неї такої проблеми немає. Вона точно знає, що їй потрібно, і її вибір твердий, як скеля. По неділях вона хоче вийти за нього заміж. Кожен другий вівторок вона впевнена, що їм слід жити разом, поки вони обидва не захистять дисертації. По четвергах, підкоряючись раптовому впливу Урана, вона хоче, щоб її залишили в спокої. Тоді вона кидає трубку повз важеля і вставляє в двері другий замок. В одну з оточення нудних субот на неї щось знаходить, і вона наполегливо просить розлучитися з нею. Це бажання вона недвозначно приводить у виконання, викинувши всю його одяг з вікна спальні з другого поверху і до того ж його нові годинники, які, на жаль, не витримують падіння. І, крім того, його наукові роботи, які, звичайно ж, розлітаються по снігу, і тепер їх доведеться передруковувати наново. Але зате ніхто не звинуватить її в байдужості!

У таку ж нудну суботу вона розірве сторінки своєї дисертації на дрібні шматочки і театральним жестом спустить їх в унітаз. Вона голосно оголосить, що збирається об’їздити всю Європу автостопом і примкнути до циганського табору. І кому, врешті-решт, потрібна ця безглузда медична ступінь?

Він не може заспокоїтися. І замість того щоб радіти, коли вона, налаштувавшись на примирення, кличе його на особливий домашній обід, наполегливо з’ясовує ім’я цигана, який запросив її приєднатися до табору. Він вимагає. Завдяки своїй багатій уяві, вона вигадує ім’я. Оскаженілий, він іде, так і не доївши обіду, на приготування якого вона витратила весь день.

Одного разу він остаточно вирішив, що вони не повинні більше один одного бачити. Він спакував собаку, мікроскоп, брюссельську капусту і назавжди покинув її, переїхавши з одним в інше місто. Вона швидко визначила і його адресу, і його телефон. (Водолії – природжені сищики.) Через декілька місяців він вже приносив їй квіти, вірші, невеликі подарунки і запрошував на вечерю при свічках два рази на тиждень. Потім він переїхав знову разом зі своєю собакою, мікроскопом, брюссельської капустою і трьома друзями (щоб його захищати).

У першу ж ніч їм не вдалося захистити його. Після бурхливої сварки через те, що він перетворив їх щасливий будинок в пансіон, він та троє його друзів пішли в кабінет спати на підлозі, замкнувши за собою двері.

Він закрив двері і не пускає її? І він ще вважає себе справедливим? До трьох годин ночі вона винаходила в раковині на кухні огидну суміш з аміаком, потім акуратно налила її в шприц (все саме так і було!), Просунула його під двері, яку вона також замкнула зі свого боку, і натиснула на поршень. Спочатку четверо задихаються чоловіків, яких отруйні пари пробудили від сну, перервавши їх звучний хропіння, подумали, що це атака НЛО. (Легко переплутати водолійську жарт з інопланетним втручанням.) Коли вони врятувалися через вікна, вони, звичайно ж, наткнулися на одяг чоловіка-Терезів і на його годинник – все було розкидано по землі в очікуванні його приходу …

Через кілька тижнів після цього вони помирилися і, наскільки я знаю, зараз мирно вивчають разом анатомію і біохімію.

Бачите, вони люблять один одного. Вони потрібні один одному. Тому що більше ніхто не здатний ставитися до неї з такою ж ніжністю і розумінням, як її чоловік-Терези. І ніхто не буде любити його, з усіма його недоліками, так само вірно і віддано, як його непостійна подруга-Водолій. Хіба хто-небудь ще скаже їй «Я люблю тебе» зі справжніми сльозами на очах? І хто ще буде сентиментально носити розбиті годинник, тому що це подарунок від неї?

Кожного разу, коли вона лається зі своїм чоловіком-Терезами, вона дзвонить мені на світанку зі сльозами в голосі і одними і тими ж зворушливими словами: «Він говорив, що він мій друг. Друзі повинні розуміти один одного, правда? Мені наплювати на все інше, але він же говорив, що він мій друг! »

Дружба для Водоліїв – це святе. Ви можете бути коханцями або чоловіком і дружиною, але між вами є ще і дружні відносини. І ви знаєте, що-існують певні речі, які друзі роблять, і певні речі, яких друзі не роблять. Друзі ніколи не обговорюють вас зі сторонніми людьми. Друзі не порушують обіцянок. Друзі беруть вас з усіма вашими недоліками. Друзі вас не зраджують і завжди готові прийти на допомогу. Водолії ніколи не вимагають від друзів більше, ніж можуть дати самі. І мабуть, вони рідко розуміють, що їх визначення дружби рівнозначно визначенню справжньої любові.

Її чоловікові-Терезам, потрібні гармонія і спокій. Якщо цього немає, він може навіть захворіти – фізично, психічно і емоційно або всім відразу. Тому жінка-Водолій, яка по-справжньому любить цього чоловіка, зробить щиру спробу стати менш ексцентричною (крім крайніх випадків) і буде дуже старатися, щоб у їхніх стосунках було більше рівноТерези і спокою. Це часто нелегке завдання, тому що сам чоловік-Терези буде вперто створювати навколо себе дисгармонію, намагаючись всім догодити, працюючи місяцями на знос і турбуючись про всіх своїх друзів, беручи на себе їх проблеми. Іноді він намагається щось довести всьому світу, хоча світ навіть і не підозрює, що він так старається поліпшити його! Коли він нестерпно засмучений, він може почати пити і гуляти на всю котушку, а потім його буде мучити совість, адже через це він забув про свою жінку, заняттях, роботі, здоров’я і т.д. Правда, Терези вміють згладжувати розбіжності і залагоджувати складні ситуації спокійно і без праці. Шкода, що у них, здається, немає звички тримати в рівновазі власні розум і тіло. Чоловік-Терези може бути енергійним протягом довгого часу, але цей період закінчиться так зненацька, що його подруга-Водолій злякається, чи не сталося з ним чого-небудь. Але він тільки відпочиває. Всього лише відпочиває. Залиште його у спокої, і він стане самим собою, коли знову накопичить енергію. А поки ви повинні крутитися навколо нього, бути терплячою і ввічливість, оточити його спокоєм, чистотою і красою, стежити, щоб у кімнаті було побільше свіжого повітря. І ніяких суперечок, поки він, бідний, плазом лежить на дивані!

Любов у всіх її проявах, не виключаючи і сексуальну її бік, необхідна чоловікові-Терезам як повітря, як дружба – у всіх проявах – жінці-Водолію. Якщо він буде її справжнім другом, вона зможе безоглядно довіряти йому, ставши дійсно тією жінкою, романтичної і сексуальної, про який він завжди мріяв.

Це може бути рівний союз, в якому кожен дає іншому те, що йому найбільше потрібно. Але вона здатна продемонструвати свою холодність, якщо він напередодні чимось образив її, а він вважає для себе неможливою близькість з нею, якщо перед цим вона здолала його в інтелектуальному спорі або якимось чином виставила його дурнем. Мені хочеться нагадати їм обом древню приказку: «Ніколи не дозволяй сонцю заходити в гніві». Їм краще всього просто мирно заснути, тримаючись за руки, щоб вранці разом з ними прокинулася любов, здивувавши їх своєю глибиною і ніжністю. Те, що стосується тільки їх двох, має бути тактовно, але ні в якому разі не агресивно або вимогливо. Любовні стосунки двох Повітряних знаків дуже крихкі, і будь-яке насильство над любов’ю лише зіпсує її ніжну красу.

Ці двоє влаштовані так, що постійно кривдять один одного, тому що дуже люблять. Але їх сумісність характерів, завжди буде давати їм можливість все почати спочатку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,289