Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Він м’якше, ніж більшість чоловіків, – більш делікатний і більш ранимий. Точно так само, як у жінки цього знаку більше сили і внутрішньої стійкості, ніж у багатьох інших жінок. Це протиріччя властиво і того, і іншого підлозі будь-якого чоловічого Сонячного знака, керованого жіночої планетою, а Терези – чоловічий знак, керований Венерою. Те, що чоловік досить чутливий, щоб плакати, не робить його менш мужнім (Ісус плакав), а те, що жінка знає, чого вона хоче, і досить мужня, щоб мати свої власні переконання, не робить її менш жіночною.

Скорпіон, зрозуміло, жіночий Сонячний знак, але є ще Плутон – управитель Скорпіона. Незвичайна сила і вибухова енергія Плутона – це енергія самої Матері-Природи, а хіба наважиться хто-небудь назвати Мати-Природу чоловіком? Хоча такі сила і енергія, якими володіє Плутон, зазвичай асоціюються з чоловічими якостями. Про це варто подумати, інакше як ви зрозумієте справжню причину тієї влади над умами і душами людей, якою володіють Скорпіони?

Чоловік-Терези може довго і переконливо розмірковувати на цю тему, а дівчина-Скорпіон тільки пильніше подивиться на нього і скаже: «Просто я знаю це, а ти ні», – за цим послідує характерне мовчання Постійного знака. Так або приблизно так буває, коли вони сперечаються чи сваряться. Терези висувають нові аргументи на свою користь, а жінка-Скорпіон наполегливо тримається за свої внутрішні переконання, не піддаючись ні його логіці, ні вкрадливим вмовлянням.

Його посмішка й чарівні манери можуть повалити в трепет інших жінок, але ця бачить його наскрізь. Вона відразу розуміє, затіває чи він з нею якусь гру, як це властиво Повітряним знакам, або його всерйоз тягне до неї. Іншими словами, вона завжди буде знати, чесні його наміри чи ні. Це зовсім не означає, що її рішення залежить від ступеня його чесності. Просто вона любить знати правду. Якщо навіть його початкові наміри не зовсім чесні, вона все одно буде заінтригована: Скорпіони обох статей отримують задоволення від напружених емоційних ситуацій. І потім, вона добре знає силу свого магнетизму. Таким чином, чоловіки-Терези попереджені: те, що починається як випадковий флірт, з жінкою-Скорпіоном цілком може закінчитися чимось дуже серйозним. Правда, він так і не зрозуміє, як же це сталося …

Якщо він типовий представник знаку Терезів, він народжений для товариства, – як у справах, так і в шлюбі. Для цієї людини узи шлюбу цілком привабливі. Однак біда в тому, що, як одного разу зауважив Крістофер Марлі, разом з браком отримуєш занадто багато уз, і чоловік-Терези, одружений на Скорпіоні, може, на жаль, в цьому переконатися. Оскільки вона приймає все близько до серця, її власницький інстинкт і ревнощі – зовсім не хвилинні настрої. Їй у що б то не стало необхідно знати, що він вірний їй. Вона болісно страждає, всього лише запідозривши зраду, а адже вона, може бути, сама підозріла з жінок! Чоловік-Терези так привабливий, романтичний і ввічливий, що жінки часто шукають приводу, щоб зав’язати з ним інтелектуальну бесіду, бажаючи набагато більшого. Що тут поробиш?

А робити щось треба, якщо він пов’язаний з жінкою-Скорпіоном, адже неможливо навіть уявити, як вона може зводити рахунки, якщо її дійсно образили або зачепили її гордість! Вона здатна жалити і мстити неявно, але відчутно, і він буде відчувати себе безпорадним. «Не намагайся зачарувати мене – я тебе знаю», – холодно скаже вона йому. І це правда.

Її сексуальні спонукання так глибокі і хвилююче! Вона викладе йому безліч уроків насолоди, і він прийме це з радістю. Він сприйнятливий і сентиментальний, романтичний і ніжний, і їй це подобається, адже Скорпіон дійсно має потребу в тому, щоб цілком володіти обожнюваним чоловіком. Спочатку, може бути, вона буде почувати себе головною в їх любові, і це може зачепити його, але врешті-решт він знайде спосіб делікатно пояснити їй, що їх інтимне життя стане більш увлекательной, якщо вони будуть грати рівні ролі. У почуттях дівчини-Скорпіона є незіпсованість, яка в любові майже наближається до духовного початку, адже кожен Скорпіон підсвідомо розуміє: секс і віра якимось таємничим чином взаємопов’язані …

Його чесність гідна її почуття справедливості; та все ж йому слід дбати про те, щоб не зачепити її почуття власної гідності, – Скорпіони такого не прощають. Що ж стосується дійсно властивою йому особливості сперечатися або обговорювати все вголос аж до прийняття рішення, вона прийме в цьому участь, і навіть із задоволенням. Але коли спір досягне кульмінації, вона замовкне отже пильно подивиться на нього, що він відразу зрозуміє: з її точки зору, все вже вирішено. І тоді йому краще не продовжувати.

Хоча зрідка вона здатна давати вихід своєму гніву, їй на все вистачає терпіння, і вона, як і всі Водні знаки, вміє пристосуватися до його настрою, коли воно раптом змінюється. Якщо хтось із жінок і знає, як за допомогою м’якого переконання повернути йому втрачену рівновагу, то це вона. Вважайте це хитрістю або не зовсім чесним прийомом, але цим вона володіє досконало. Він і сам відчуває, що з нею йому простіше впоратися з труднощами і що вона може те, чого не вміють інші. Навіщо Скорпіону знати, що в її владі вселяти йому думки, які допоможуть подолати перешкоду? Важливий результат.

  1. 3 коментарі до “Сумісність чоловік Терези і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Василь в 27.07.2013 | Відповісти

    Дякую за те що Ви написали українською мовою, бажаю від всього серця щастя і здоров’я, і побільше таких публікацій, вони допоможуть всім нам зрозуміти хто ми….

  3. Todd в 09.12.2017 | Відповісти

    Я шоці! Все що написано в статті – правда! Дівчата Скорпіони це справжній скарб!!!

  4. Мішв в 06.06.2018 | Відповісти

    Жінка скорпіон дуже чутлива, ніжна, чуйна,вірна тільки не злість її вона дуже ранима.вона вміє прощати

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,273