Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ах так … дзвін золотих дзвіночків. Вони обидва чують їх, і чоловік-Терези, і жінки-Риби, затишно сидячи біля вогню в один з тих зимових вечорів, коли мороз малює на вікнах чудові гравюри, а на вулиці тихо падає сніг в жовтому сяйві вуличних ліхтарів.

Цю майже чарівну картинку вони малюють легко і недбало, так як ні Риб, ні Терезів не можна віднести до звичайних дітей Матері-Землі. Він граціозний і мрійливий, з ледь вловимим сандаловим ароматом східних містерій, але не позбавлений знайомого чарівності запаху яблучного пирога і посиденьок на ганочку. Вона теж загадкова і мрійлива, навіть більше, ніж він … В її очах шум прибою, м’якого пінливого біля берега. Так, я сказала – шум прибою в її очах. Це називається «поетична вільність». У всіх Риб і Терезів є дозволи на поетичну вільність.

Раптово в кімнаті стає прохолодніше, і подекуди навіть з’являються маленькі бурульки: їх гармонійна бесіда спотикається об дисонанс. Так як Риби всією душею співчувають всім – і друзям, і чужим, а Терези зазвичай чудово обізнані про всі злободенні теми, природно, що у них може виникнути, наприклад, така розмова. Жінка-Риби серйозно стурбована тим, що одна з її подруг пристрастилася нюхати кокаїн.

Хіба це не жахливо? Він промовчав. Тоді вона розповіла, як її подруга замість подяки за попередження холодно відповіла: «Не лізь не в свою справу», а це так прикро, адже вона просто хотіла допомогти. (Жінка-Риби поширює навколо себе стільки співчуття, що має повне право іноді розраховувати на це і для себе.) Вона чекає його співчутливих слів. Він все ще мовчить. Але Риба терпляча, вона не квапить його.

Врешті-решт він зітхає і, дивлячись їй прямо в очі, строго каже: «А ти ніколи не замислювалася про те, як виглядають твої прокурені легені? Коли ти кинеш палити? »

Це зовсім не та відповідь, якої вона чекала. Як він міг так несправедливо нагадати їй про одну з її небагатьох слабкостей, коли вона просила тільки розуміння і співчуття? І вона відреагувала так, як іноді надходять люди її знаку, – перетворилася в утікшу в себе, замкнуту «холодну рибу».

Вона згадала, що тиждень тому вона цілих півгодини захоплено говорила про те, як їй подобається сюжет з перевтіленням у фільмі, який вони тільки що дивилися. Йому він теж сподобався. Вона знала це по тому, який вів себе в кіно – не відривав захоплених очей від екрану, не вставав з місця, поки не закінчилися титри і не спалахнуло світло. А коли вона хотіла поділитися з ним враженнями, він спохмурнів: «Але фільм нікуди не годиться. Сюжет занадто слабкий, діалоги жахливі. Хоча актори були нічого … »

Що з ним? У нього докторська ступінь з садизму? Він ночей не спить, міркуючи, як засмутити її, коли вона намагається бути веселою і оптимістичною? Як він може так рішуче змінювати свої погляди без усякої причини? Можливо, він шизофренік і його треба показати психіатру?

Вона не права в усіх відношеннях. Він не садист і не думає ночі безперервно про те, як би засмутити її. Він відчуває біль, коли знає, що обожнює її. Але навіщо ж він це робить? Чи не пора згадати, що він – Терези і підсвідомо змушений зважувати все, що чує? Шальки терезів повинні бути збалансовані. Несправедливо визнати одну сторону питання, не намагаючись врівноважити її іншою. Якби вона діяла інакше, вона отримала б від нього бажану відповідь. Якби вона згадала про свій застереженні, дані подрузі щодо кокаїну, а потім зітхнула і сказала: «Але я не маю права попереджати її, адже, схоже, я сама ніколи не кину палити …» Тоді чоловік-Терези сказав би щось на зразок : «Що значить« ніколи »? Ти вже кидала, дорога, і знову зможеш. Крім того, від сигарет, що ти викурюєш, далеко до тієї шкоди, яку здатний заподіяти кокаїн. І як невдячно з її боку так грубо з тобою обійтися, адже ти хотіла їй допомогти. Я подзвоню їй завтра і сам з нею поговорю ».

Тепер ви бачите: звідки у Терезів репутація «неможливих людей»? Вони отримують її, бідолахи, просто намагаючись бути чесними і справедливими. Один з кінозірок Чарльтон Хестон (Терези) втілює всі астрологічні характеристики свого знака, включаючи посмішку, яка викликає у вас слабкість в колінах, мужність і силу, врівноважені м’якою ніжністю. Справжній чоловік, гармонійно наділений прекрасною чутливістю, розумом, точеними рисами – вся веселка Венери! Точно урівноважені, виблискуючі золоті Терези, але з характерною для Терезів нерішучістю і прагненням до справедливості.

Коли в телевізійному інтерв’ю його запитали, що він думає про поведінку Ванесси Редгрейв, Водолія (її тоді і критикували, і хвалили за те, що при отриманні «Оскара» в 1978 році вона вимовила політичну промову), Хестон насупився. А коли один з репортерів запитав його, чи згоден він з критикою Ванесси, він відповів: «Вона завжди була дуже політичної дамою, але вона також і прекрасна актриса, і я думаю, що люди не повинні засуджувати її тільки тому …» Раптом вигук іншого репортера перервав Терезів на середині речення: «Так ви її захищаєте?», після чого Хестон закінчив пропозицію прямо протилежними словами: «Але, з іншого боку, я вважаю, вона була не права, скориставшись такою нагодою для висловлення своїх поглядів». Ванесса, можливо, досі точно не знає, що Чарльтон дійсно думав на цей рахунок. Я скажу їй: якби той настирний другий репортер не збив його, він би її захищав.

Чоловіку-Рибам і жінці-Терезам непросто полюбити один одного – вони такі різні! Однак якщо це відбувається, їх протилежності часто доповнюють один одного, а це на користь обом, адже знайдите багато спільного. Вони ділять почуття і чуттєвість, так само як і любов до краси. Кожен з них вважає за краще мир і гармонію агресивної поведінки і напрузі полеміки. (Спори з Терезами, самі розумієте, не полеміка – просто приємна дискусія!) Ні Терези, ні Риби не здатні довго виносити різкій реальності напруженого конфлікту, і якщо він виникає через дуже несприятливий гороскоп одного з них, інший або відлетить (Терези) , або втече (Риби) і, можливо, не повернеться. Хороша сторона всього цього в тому, що вони також можуть разом полетіти або поплисти від зовнішнього тиску, знаходячи в обіймах один одного мир і тишу, необхідні для підтримки рівноваги Терезів (йому) і спокою (їй).

Їх любов – це романтична зв’язок, і саме близькість допоможе їм згладити труднощі пристосування до особистості та способу життя один одного. Вони відчувають, що іноді це відбувається на рівні інстинкту, але при цьому не втрачає своєї висоти і незвичайною глибини – це багата пристрасть, з мрійливими моментами, вплетеними в їх інтимні відносини … і, можливо, не завжди, але майже завжди вона досягає того рівня екстазу, який не можуть виразити словами навіть поети. Зате ці двоє здатні висловити його природним чином, пишучи власну музику і слова … ніколи не повторюються, мінливі разом з їх настроєм, але завжди повні нових обіцянок.

Цим двом треба бути обережними, так як обидва схильні багатьом спокусам, будь то лінь, наркотики, алкоголь … або мрії наяву. В інших випадках Терези і Риби можуть стати прекрасною парою в міру того, як їх серця звикають битися в такт. Її містична, непохитна віра в нього оптимістична, бадьора підтримка, коли у неї трапляються напади невпевненості в собі, – це міцна і прекрасна підстава для довгої любові.

Часом вона скаржиться, що він недостатньо проникливий і не хоче зрозуміти причин її прикростей, що часто він занадто холодний і логічний. Не вона сама досить прониклива, щоб зрозуміти, що він не завжди такий, – і якщо вона буде терпляча, вона дочекається його співчуття. Іноді він сердиться, що будинок недостатньо прибраний, що вона недбало відкладає на потім те, що він просить її зробити зараз, і його може збентежити її відсутній погляд, коли він намагається розумно їй все пояснити. Але саме вона здатна дати йому душевний спокій, а це відшкодує багато. Вона наділена таким природним співчуттям, а він – такою природною справедливістю, що їх розбіжності завжди можна залагодити.

Жінка-Риби і чоловік-Терези обидва мудрі, але по-різному. Його мудрість розумовому (незважаючи на його сентиментальні, романтичні схильності), а її – глибоко емоційна (незважаючи на зовнішній спокій). І так як обидва вони зазвичай готові до компромісу, вони можуть зробити один одного щасливими. Правда, якщо вона курить, може, їй краще відмовитися від сигарет? А йому доведеться перестати дивитися на все по-суддівські. Вона йому не домогосподарка, прачка або служниця. Вона – його партнер … його жінка. Морська німфа, яка так затишно влаштовується у нього на колінах, щоб посидіти біля вогню, коли на вулиці падає сніг. Чуєте дзвін золотих дзвіночків? Мені здається, ми пройшли повне коло і повернулися до початку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,255