Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Як вже говорилося, Терези й Овен стоять один проти одного на кармічному колесі життя. Астрологічне правило таке, що якщо вас сильно притягує до протилежного Сонячного знаку іншої статі, то ви звичайно не сходитеся з цим знаком одної з вами статі. Тоді, здається, жінка-Овен і чоловік-Терези мають бути саме тими коханими, кому судилося щасливо жити разом все життя. Вони кохані по природі, тому що це вплив Венери. Але їм може бути судилася й інша доля, якщо між їх гороскопами немає гармонійного зв’язку Сонця й Місяця.

Марна трата часу для астрологів постійно нагадувати про фатальне зачарування чоловіків-Терезів для жінок. Він користується незмінним успіхом з тринадцяти років (або раніше), і на лестощі він зазвичай відповідає знаменитою чарівною посмішкою Терезів. Він добре усвідомлює блага, дані йому при народженні Венерою. Але він, швидше за все, не розуміє, що все це зачарування може стати прокляттям, якщо він пов’язує своє життя з жінкою-Овном (ніхто ніколи просто не підтримує відносин з Овном, а саме пов’язується).

Жінка, яка слідує за ним скрізь, куди б він не пішов, здатна перетворитися з м’якого ягняти в вогнедишного дракона, в якому клекоче найчастіше ірраціональні марсовські ревнощі. Все ж, до того як він вирішить залишити її, тому що вона заважає його веселому життю, чоловік-Терези задумається над словом «любов». Чим більше накопичується її в глибині душі, тим більш потужною і задовольняючою пристрастю вона може стати.

Закохатися в любов, одружитися заради одруження – звичайні помилки Терезів. Його кохана може бути мила і бажана, але якщо вона недостатньо яскрава, щоб сперечатися з ним, кидаючи йому виклик, його прекрасний розум покриється іржею. Такого не станеться з дівчиною-Овном. Їх інтелектуальних суперечок вистачить їм на кілька життів.

Коли чоловік-Терези починає турбуватися, тужити за втраченою свобоою і рватися на волю, де так багато звабливих жінок, Овен, швидше за все, не стане боязко питати, чому він іде, а закричить: «І куди ж ти зібрався?». Краще б їй, звичайно, приборкати свій гнів, який може налякати чоловіка-Терези настільки, що він кинеться бігти стрімголов, навіть забувши зібрати валізу. Овен здобуде перемогу, якщо використовує як зброю логіку Терезів. «Подумай, дорогий. Життя – це щось більше, ніж довгий вечір з вином, жінками та музикою. Коли буде випито вино, у тебе залишиться лише порожня пляшка. Тоді свято скінчиться. Звичайно, цю бутель можна знову наповнити, правда? Твоя здатність любити дійсно невичерпна? Але чому б тобі не направити романтичні спонукання в інше русло – на літературу, музику, мистецтво? Я могла допомогти тобі. Мій розум не менш яскравий, ніж твій, хоча наші тіла і відрізняються, адже ти чоловік, а я жінка ». Останнє нагадування необхідно. Коли чоловіка-Терези змушують думати про відмінності статей, він стає безпорадним.

Типова жінка-Овен навряд чи піде цій раді. Швидше вона закричить: «Забирайся! Кому ти потрібен! »- Викине його за двері, захлопне її, зачине, викине з вікна його касети та банний халат, а потім проревет всю ніч в марній злості і жалю. Але моя порада: дійсно єдиний спосіб спілкування з Терезами – чесність, логіка, розум.

У відносинах Овна і Терезів в цьому поєднанні Вогню і Повітря є стільки хорошого, що для них просто ганьба – витрачати час на сперечання. Типовою жінці-Овну не потрібний мужик, наділений тільки біцепсами. Вона шукає коханого з потужним розумом, що як раз і відноситься до чоловіка-Терезів. Він спонукає її кинути виклик і ментально, і емоційно і буде насолоджуватися їх суперечками, – поки вони грають за правилами, не торкаючись комплексів один одного і не наступай на хворі й чутливі місця.

Такт і ввічливість – природні якості Терезів, однак Овнові нічого подібного природа не дала. Жінка-Овен насправді ніколи не хоче бути грубою і недоброю, і особливо по відношенню до чоловіка, якого любить. Вона просто не замислюється, перш ніж висловитися, і її думка може виявитися надмірно самовпевненою. Не забувайте. Овен – Сонячний знак прихильного диктатора. Диктатори-благодійники піклуються про людей, співчутливі, шляхетні й присвячують себе справі загального блага. Але їх не турбує, що потрібно тим людям, про яких вони піклуються. Подібно диктаторам-благодійникам, Овнові немає діла до того, що хочуть інші, він упевнений, що знає це краще, ніж вони. Душевне тепло в поєднанні із зарозумілістю – це гримуча суміш, але такою комбінацією володіють всі знаки Вогню, і тому їх друзі, родичі, кохані, маючи до них найніжніші почуття, відчувають деколи пристрасне бажання задушити їх.

Якщо хтось вказує дівчині-Овнові на її недоліки, діючи з тактом, м’якістю і любов’ю, вона обов’язково вислухає, швидко знайде помилку в своїх діях (вона все робить швидко) і почне наполегливо працювати над собою, щоб принести задоволення ближньому. Але коли цій жінці наказують або змушують її зупинитися і не слідувати помилковим курсом, який вона обрала. Овен не здасться. Це занадто вже схоже на відступ, а Овен ніколи не відступає. Марс – планета війни. Відступити? Ніколи! Так як нею управляє Марс, ви не дочекаєтеся, щоб така жінка покірно прийняла панування над собою чи різку грубу критику. Якщо хто-небудь і може перетворити жінку-Овна в слухняного ягняти (крім Льва і іноді Близнюків, Стрільця, Водолія), так це чоловік-Терези. Він м’яко поправить її, допоможе побачити помилки в такій ніжній формі, що це буде подібно заклинанню. І дев’ять разів із десяти виграє. У десятий раз він повинен залишити все, як є, почитати себе щасливим. Неможливо виграти всі суперечки. Складність в тому, що Терезам треба виграти їх всі. Овнові теж. Таким чином, поки один з них не визнає красиво свою поразку (хоча б інколи), в їхніх стосунках не буде миру і спокою, в яких чоловік-Терези потребує так само відчайдушно, як жінка-Овен в збудженні. Для неї було б корисно дати йому мир і спокій, адже тоді він зуміє заспокоїти її таємні страхи. Йому також буде корисно дати їй те збудження, в якому вона потребує, тому що це струсоне його і дасть необхідний баланс шальок терезів.

Непереможний оптимізм чоловіків-Терезів миттєво знайде відгук у серці дівчини-Овна, так як він відповідає її чистою вірі в завтра. Її наївна впевненість у тому, що, якщо дуже сильно вірити, все обов’язково збудеться, настільки близька і зрозуміла йому, що навіть може викликати скупу чоловічу сльозу (він сентиментальний). Вона любить в ньому сентиментальність і закохується в нього тому, що він поєднує, в собі силу і ніжність, що вона і шукає.

Але жінка-Овен стає нетерплячою і дорікає його в ліні, коли він починає розслаблятися, не розуміючи, що людям, керованим Венерою, необхідно відпочивати між довгими періодами енергетичної активності. Її природа зовсім інша, вона рідше потребує відпочинку.

Найбільше вона любить в ньому м’якість і доброзичливість. Ті, ж якості любить найбільше і він в ній. У світі, повному холодних, незацікавлених, відокремлених людей, це так важливо! І це створює дивовижно міцний фундамент для їх відносин.

Так як вони є поєднанням Сонячних знаків чоловік Терези і жінка Овен, у них майже не виникне суперечок в спальні. Вони можуть сваритися, в кухні, в передній, на задньому ганку, в саду, в підвалі, на горищі або в гаражі, але коли приходить час поцілувати один одного на ніч, всі суперечки вщухають. Проте примирення, засноване на безвідмовному сексуальному тяжінні, не може тривати вічно (якщо не допомагає гармонія Сонця і Місяця).

Він м’який, поетичний, наділений уявою, уважний, чарівний, романтичний, і все це змушує її тремтіти. Підхід Терезів до сексу – ментальний, легкий, повітряний. Чоловіки-Терези прагнуть до мерехтливих ідеалів і в своїх переживаннях і еротичному вираженні чуттєвості іноді парять занадто високо. Жінка-Овен прагне до чогось більш відчутного і хоче утримати це. Ще більше, ніж мрію, вона любить гарячі руки і полум’яну пристрасть, якої можна торкнутися. Неземна любов і естетичний підхід до сексу можуть залишити цю жінку холодної. Жінки-Овни потребують великої пристрасті і гарячих, навіть лютих її проявів, щоб досягти задоволення. З чоловіком-Терезами вона може випробувати відчуття порожнечі. Чогось не вистачає в мелодії їхньої любові – можливо, останньої, найвищої ноти. Але якщо у неї Місяць в Терезах, Близнюках, Водолії, Рибах, Леві або його Місячний знак – Овен, Стрілець, Лев, Близнюки, Водолії, відсутню ноту можна знайти.

Якщо Місяць у обох був при народженні в якомусь іншому астрологічному знаку, тоді навряд чи щось вийде … Але шукати все одно варто.

Важливі гороскопи

Сумісність Овен і Терези
Гороскоп Терези чоловік
Гороскоп Овен жінка
Гороскоп Овен
Гороскоп Терезів

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,272