Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Спочатку дівчина-Телець просто не розуміє, як їй ставитися до гіпнотичному погляду чоловіка-Скорпіона і його мовчазного запрошення. До неї доходять різні тривожні чутки про нього. Їй говорили, що він сексуальний і жорстокий. Зрозуміло, таке поєднання здатне зародити тривогу в кому завгодно.

Чоловік-Скорпіон володіє багатьма блискучими достоїнствами, компенсуючими його темні сторони, але він і не хлопчик, який наївно вірить в незіпсовану людську природу. Він занадто багато що бачить через магічне скло своєї проникливості і тому довіряє своєму власному інстинкту правди і гідної поведінки. У Бога він вірить, але до всіх людей відноситься підозріло. Саме тому здається, що він жорстокий. Тим не менш якщо це Орел, він зачіпає тільки тих, хто шкодить йому або тому, хто потребує захисту. Того, хто наступить на хвіст Скорпіона випадково, він вкусить тільки злегка, немов застерігаючи, що це не повинно повторитися ні у відношенні його, ні у відношенні його беззахисного друга. Він благородно дозволяє такій людині піти, не завдавши йому шкоди. Це урок. Це безмовне попередження.

Насправді його дії завжди чесні і справедливі, вони ніколи не бувають дріб’язковими і знаходяться у відповідності з його власної суворої етикою. Скорпіон ніколи не вимагає від іншого того, чого той не в змозі дати, або того, чого не міг, би дати іншому він сам. Заступництво слабким, бідним і беззахисним, загроза будь-якої несправедливості, справедливий урок зраднику і занадто цікавому. Хіба не такі були благородні робін-Гудовський спонукання? Самого Робін Гуда багато хто вважають Стрільцем. Безперечно, він чудовий стрілець і, ймовірно. Лучник по Сонячному знаку, але особисто мені завжди здавалося, що він був Скорпіоном за Місячним знаком.

Звичайно, кожен окремий Скорпіон не бездоганний. Однак ми тут розглядаємо середнього Скорпіона, і наша справа зробити деякі узагальнення. Тому, повертаючись до сказаного вище, зауважимо, що міф про жорстокість Скорпіона напевно перестав турбувати дівчину-Тельця.

Її не лякає те, що відчутно. Крім того, він уже примусив її відчути себе затишно і спокійно, провівши її брата в літній табір, піднісши квіти її матері і спілкуючись з її батьком як з мудрою шанованою людиною. Але Телець втрачає свою хоробрість, коли справа доходить до речей невловимих – таких, як емоції. А чутки про його сексуальності? Що можна на це сказати? Скоріше всього, вони правдиві. Скорпіон зовсім не євнух і не сором’язливий заїкуватий школяр – він чоловік. Мужній, як Овен, сентиментальний, як Терези, пристрасний, як Лев, чутливий, як Риби і … як сама жінка Телец. Астрологічно неосвічена жінка може прийти в переляк від такої сильної чоловічої натури. Але чого боятися? Цей чоловік не полює за молоденькими безневинними дівчатами, щоб спокусити їх, як пишуть деякі книги.

Для жінки-Тельця фізичний прояв її найглибших почуттів є частиною її життя. Тому так звана сексуальність Скорпіона не повинна налякати її. Якщо вона зважиться на життя і любов з цим чоловіком, можете бути впевнені, що вона випробує і те і інше у всьому різноманітті. Скорпіон пробує і вичерпує до кінця всі можливості того, що йому подобається. Від того, що йому не подобається, він намагається позбавитися, роблячи вигляд, що цього зовсім не існує. Зрештою, цього дійсно немає – принаймні в його свідомості і в найближчому оточенні. Це відноситься і до людей, і до речей. Очевидно, у них не буде проблем, якщо їх будуть цікавити – чи дратувати одні і ті ж речі і люди. В іншому випадку можливі сутички і непорозуміння. Дівчина-Телець може відчувати прихильність до того чи іншої людини або предмету, і, ймовірно, вона буде чимало збентежена тією обставиною, що її близький друг або родич, коханий глечик або шаль безслідно зникли, тому що чоловік, якого вона любить, не поділяє її захоплення або смаку.

Якщо карти їх народження показують гармонійне співвідношення їх Сонця і Місяця, вони можуть з’єднувати протилежні властивості характерів в єдиному потужному пориві.

Оскільки чоловік Скорпіон і жінка Телець – це відносини протилежних знаків, у нього є те, що їй потрібно, а вона володіє тим, що хоче він і що, ймовірно, отримає. Природно, подібне тяжіння призведе до того, що коли ці двоє зустрінуться, їх як магнітом потягне один до одного. Звичайно, якщо обидва вільні і готові до серйозних стосунків. Чи намагалися ви коли-небудь утримати від зіткнення два магніти? Спробуйте – це буде чудовою ілюстрацією до закону магнетичного тяжіння і відштовхування в області романтичних відносин стосовно до астрологічної сумісності.

Дівчина-Телець не задумлива мрійниця – вона практична і не здатна на миттєву пристрасть. Але коли хтось торкнувся її почуття, коли вона чує запах його волосся, здригається при звуці його голосу, тане при вигляді того, як він іде, як посміхається, про її звичайну практичность можна надовго забути. В любові вона ще більш ранима, ніж дівчина-Риби, і це чарівно.

Телець – знак Постійний, тому вона не змінить своїх поглядів, якщо одного разу вирішить, що нарешті знайшла чоловіка, якого завжди чекала. Якщо він Скорпіон, вона может розраховувати на його вірність (якщо тільки в їх картах народження немає підстав для серйозних прикростей). В любові вона власниця, але це не означає, що вона ревнива, адже ревнощі корениться в глибинній ненадійності відносин. А почуття власності говорить про гордість володіння і про щедру прихильності жінки-Тельця.

Чоловік-Скорпіон зрозуміє різницю між цими двома словами, і у його подруги буде дуже мало підстав для ревнощів, в той час як її власницьке ставлення буде приносити йому задоволення. При всій своїй репутації секс-символу, цей чоловік рідко дивиться на секс як на ряд випадкових зустрічей чи приємне проведення часу. У земній любові для нього укладений сенс життя і смерті, і це єдина таємниця, яку йому ніколи не розкриє до кінця. Тому секс породжує в ньому почуття, дуже близькі до релігійних. Його уявлення про любов незаплямоване, і хоча воно супроводжується сильними переживаннями, в нньому немає місця безладним експериментам. Таким чином, всупереч астрологічним чутками, він менше, ніж більшість чоловіків, здатний обдурити жінку, яку любить. Земна жінка-Телець розуміє його пристрасть. Але там, де його палкість виходить за рамки їх взаємного почуття, ставлення буде менш захопленим.

У ньому таємничим чином злиті холодний розум і гарячий темперамент, хоча він воліє показувати тільки перше, тримаючи друге в глибокій таємниці. Вона схвалює його холодний розум, його зовнішню врівноваженість і його практичність – в цьому вони схожі. Але гарячий темперамент викликає в ній невдоволення. Скорпіон здатний заплутатися у власних почуттях, які, подібно Воді його Сонячного знака, таять у собі глибинні течії. А глибина – це зайві труднощі, пов’язані з емоціями. Телець не живить пристрасті до крайніх прояввів любові і ненависті. Їй здається, що це лише стомлююче і непотрібне нервування. Така першопричина всіх їх великих, і малих розбіжностей, хоча і проявляється вона в самих різних формах.

Але щоб утішити жінку-Тельця, якщо вона посварилася зі Скорпіоном, якого любить, я відкрию їй одну з його таємниць. Ось що він думає про неї:

Голос твій
крижаний,
І душа у мене як пустеля …
Якщо в житті земному
Ти мене цураєшся відтепер,
Відпускаю тебе
Не для того, щоб пробачити –
Щоб чекати.
І пронизати осяянь колись:
– Як він міг так спокійно мене відпустити!
… Хіба це не плата?!
Вірш називається «Жало Скорпіона».

І ось таємниця, яку я обіцяла відкрити його подрузі-Тельцю: йому нелегко відпустити її. Його це боляче ранить. Але він ховає цю біль під холодним відчуженням, властивим Скорпіону. А тепер, коли вона це знає, вона, можливо, згадає про те, що в гніві дійсно розмовляє «крижаним голосом»? І хіба може вона розгледіти його потаємні почуття крізь темні окуляри впертості? Скорпіон і Телець дійсно варті один одного – в постійності, в терпінні, у вірності. Але і в злопам’ятстві, і в необхідності навчитися прощати.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Валентина в 27.10.2014 | Відповісти

    То що я прочитала, це дійсно дуже цікаво і це правда,дуже вдячна цій людині що написала цей гороскоп

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,328