Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Рак виразно цікава, хоча й трохи загадкова. Під зовнішньою стриманістю і холодністю ви можете виявити чудове почуття гумору і здатність радіти. У ній дуже мало егоїзму і марнославства, але при цьому її постійно розуміють неправильно, звинувачуючи в себелюбство і байдужості. Її цікавлять таємниці, але темні недосліджені води її лякають. Хіба що ними оточений чоловік знака Скорпіона – цієї таємниці вона не в силах чинити опір і навіть здатна заради неї відкинути всі свої вроджені страхи. Поставте їй «відмінно». Страхи майже завжди в’ються навколо «місячної» особистості, і вони так складні і так глибоко вкоренилися в підсвідомості, що кожну спробу подолати їх слід оцінити по достоїнству і нагородити оплесками.

Бути оціненою по достоїнству – її найзаповітніше, але марне бажання, хоча вона навряд чи зізнається в цьому. Мало хто намагався навіть просто зрозуміти її, а не те щоб оцінити по достоїнству. Чоловік-Скорпіон вміє і те, і інше. Може бути, тому вона знаходить у собі сили відповісти на його погляд? Вона відчуває, що він – єдина людина на світі, який розуміє її, і вона права.

Якби будь-який інший чоловік спробував проникнути в її таємниче «я», заглянувши їй в очі з такою лякаюче пильною відвертістю, вона обдала б його крижаним душем відчуженості або відкусила б йому голову. Її дуже дратує, коли хтось, кому вона не довіряє, намагається відкрити її раковину. Правда, зі своїми «водними родичами» – Раками, Скорпіонами і Рибами – вона рідко йде на крайнощі, здатна винести Дів і Тельців і, мабуть, чоловіка-Козеріга, зате Овни й Терези можуть заздалегідь розраховувати на агресивну реакцію.

Вона не тільки витримає погляд Скорпіона, але й прийме його, дивуючись власної довірливості. Але дивно ще й те, що зазвичай підозрілий чоловік-Скорпіон теж відчує до неї довіру з першого погляду.

Інші звинувачували їх обох в холодності, і не без підстав. Зрештою, вони належать до стихії Води, і, отже, їм важко проявляти свої почуття відкрито. Але темперамент – поняття неоднозначне, те, що іншим здасться холодним, «місячна» дівчина і Орел можуть вважати теплим або гарячим. Зате ці двоє дуже сентиментальні – навіть більше, ніж Тельці і Леви. Але ніхто в цьому світі не здатний так добре стримувати свої емоції, як чоловік-Скорпіон. Він вправляється в постійному контролі над ними, «одягаючи» на обличчя нейтральне вираз при будь-якому самому сильному переживанні, від подиву чи радості до образи чи горя. І якщо йому це не вдається, значить, їм володіють почуття воістину переважної сили, які не піддаються контролю. Інші можуть цього і не відчути, але жінка-Рак все розуміє, і це глибоко зворушує її.

Тепер ви бачите, що вони зовсім не холодні, просто обом важко відпустити назовні те, що у них всередині. Почуттям, навіть сильним, нелегко пробитися крізь панцир, а у Краба і Скорпіона є тверді панцирі самозахисту – страховий поліс природи проти всього, що може зачепити їх занадто ніжні душі. Все ж іноді їй доведеться нагадувати собі, що те, що їй здається в ньому холодністю і майже що жорсткістю, може бути сумішшю сором’язливості і небажання висловлювати думки, в яких він поки не впевнений. Йому потрібно буде усвідомлювати, що її удавану віддалення – тільки спосіб захиститися від можливого розчарування, поки вона не переконається в тому, що улюблена. Ніхто не шукає любові і не потребує в ній більше, ніж Рак і Орел, причому це не просто любов, а любов всеосяжна, обвита міцними нитками кармічного посвяти, ніжності і вірності.

Цей чоловік максималіст. Але ви ніколи не здогадаєтесь про це, і краще вам в це просто повірити. У нього м’який голос і тонка стратегія. Він здатний опуститися в найтемніші глибини депресії і піднятися до п’янких висот екстазу, але, дивлячись на нього, ви б подумали, що в його одноманітному житті злети і падіння були лічені рази, якщо взагалі були. Не обманюйте. Звичайно, це порада для інших Сонячних знаків, жінці-Раку він ні до чого – вона і так все знає. Звичайно, ця усунута поза Скорпіона зажадала багатьох років тренування. Підлітком, до того як він опанував самоконтролем, він дозволяв собі вельми емоційні спалахи гніву.

«Місячна» жінка його мрії може виявити, що у нього є недоліки: підозрілий характер, ревнощі і прагнення домінувати над своєю подругою (і, до речі, більшістю інших). Правда, він добре це маскує. Він теж зуміє переконатися в тому, що її слабкі місця – таємничість, почуття власництва і особлива чутливість до образи, справжньої або уявної. Уявна образа може бути так само болюча, як і справжня. Будь-який лікар скаже вам, що людина після ампутації вельми жваво почуває фантомний біль.

Всяка біль, навіть так звана фізична, починається в психіці, а не в тілі. Так що, маючи справу з пораненими почуттями своєї «місячної» леді, Орел насамперед повинен усвідомити, як жахливо болить її серце і наскільки ця біль для неї реальна, навіть якщо все, що її образило, було лише її уявою. Тоді він зможе м’яко пояснити їй, що, перш ніж виявитися в тілі, все больові відчуття починаються в психіці і видалити їх можна тільки через їх джерело – психіку або уява. Її підсвідомість, де угнездились всі її нічні кошмари і дитячі страхи, має абсолютний контроль над тілом, емоціями і всіма людськими реакціями. Скажіть загіпнотизованому людині, що поштова марка, яку поклали йому на руку, загорілася, і він отримає справжній опік. Піднесіть до його шкірі вогонь і скажіть, що це кубик льоду, і опіку не виникне. Це і є ключ до поводження з тривогами і страхами Рака, коли справжньою проблемою є не стільки фізична, скільки емоційна біль.

У сексуальному відношенні Скорпіон наділений силою і бажаннями в більшій мірі, ніж багато інших чоловіків, а його «місячна» подруга – більшою романтичністю і чутливістю, ніж жінки інших знаків. Їй так потрібні видимі знаки його ніжності … несподівана троянда або букетик фіалок на її столі або подушці … або, може, маленьке кошеня з бантом на шиї, якого вона несподівано виявить яким-небудь ясним ранком … Ці дрібниці глибоко впливають на її сексуальність.

Він повинен знати, що вона з ним зараз з щирого бажання і що це не удавання, не спроба приховати таємну нудьгу. Все одно від нього нічого не приховаєш, так до чого намагатися? Якщо вони будуть пам’ятати про невисловлених потреби один одного, хвилини їх близькості можуть стати воістину чарівним переживанням. Їм обом дано зрозуміти, що стримувана пристрасть взагалі не пристрасть. Тільки коли двоє повністю довіряють один одному у всьому іншому, вони можуть бути відкритими і в любові. Спогад про ніжність, яку вони будуть вгадувати один в одному весь день – це теж прояв почуттів, які їм необхідні. Воно заховане глибоко всередині, і вони не говорять про це, але це теж щастя, яке вони відкриють в фізичної любові, завдяки високій сумісності Рака і Скорпіона (при відсутності негативного аспекту Сонця і Місяця між ними).

Тепер я хочу повторити те, про що вже говорила. Вони обоє повинні розправитися з тим гіршим, що в них є: з її необгрунтованими страхами і деколи нестерпним власництва, з його ревнощами і мстивістю, з фінансової обережністю обох (деякі називають це скаредністю). Коли вони розсерджені, вони йдуть у себе і мовчать, а це найгірше з рішень для цих двох знаків. Раку і Скорпіону треба все обговорити, всі свої скарги висловити словами. Якщо заховати образу глибоко всередині, вона не зникне, але може вирости у величезне зелене чудовисько, здатне розправитися з ними і їх любов’ю. Так сумно, коли розпадається союз Рака і Скорпіона, адже обидва при цьому занадто багато втрачають …

Цей чоловік прикидається байдужим до свят, але подивіться на його зазвичай непроникне обличчя, коли його кохана жінка несподівано підносить йому подарунок. Ви побачите те гостре захоплення, то миттєве щастя, яке світилося на його обличчі, коли він був маленьким і ще не вивчився володіти своїм обличчям гравця з цієї таємничої, містичної усмішкою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,288