Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


За рідкісними винятками, коли Орел, і Козеріг полюблять один одного, вони будуть грати за правилами. Вони одружаться, мої дорогі, вони одружаться. Вони ні в якому разі не збираються вести нескінченний роман, у якого немає майбутнього.

Їхні друзі і сусіди будуть невинно зітхати і говорити, що це, безперечно, благословенний союз, близький до досконалості. Їх сім’ї та родичам може бути відомо інше.

Причина, по якій обдурені друзі і сусіди Скорпіона і Козеріга, в тому, що ця пара зазвичай не з тих, хто, як мовиться, копається на людях в брудній білизні. Ні єдиного носової хустки або старої шкарпетки Орел і Коза ніколи не витягнуть на публіку. Вони також не почнуть виставляти на загальний огляд свої відмінності.

Козеріги Скорпіон так само практичні в любові, як і в усьому іншому. Їх романтичні відносини повинні пройти сувору перевірку реальністю на надійність. Стійкість. Фортеця. Тривалість. Ці двоє хочуть за гроші отримувати хороші речі: меблі, одяг, ступеня в коледжі, автомобілі, грейпфрути, спаржу, нерухомість і т.д.

Вони не роблять винятки, для відносин один з одним. За шлюбні ліцензії заплачено. Священик отримав на чай два долари. До весілля наречений купив нареченій корсаж. Перша шлюбна ніч пройшла в номері готелю (правда, тут вдалося заощадити, тому що вони скористалися перевагою літніх розцінок на вихідні дні). Хіба можна допустити, щоб захід не виправдало себе?

Не можна залишати без уваги маленьку тріщину, а то вона перетвориться на велику – і стеля звалиться. Ні, тріщинку слід неодмінно змазати і зафарбувати, як тільки помітиш. Так відбувається, з найменшим зіткненням думок між Козерігом і Скорпіоном. Зазвичай вони ліквідують тріщинку в їх відносинах до того, як вона стає реальною. Така постійна пильність може вимотувати, якщо у вас немає величезних запасів терпіння і сили волі, але у цих чоловіка і жінки того й іншого в надлишку – невичерпний запас, який дає поєднання мощі їх управителів, Плутонаі Сатурна.

Ера Водолія могла обрушитися на суспільство революційними змінами, але Скорпіона і Козеріга вібрації Урана майже не торкнулися. Консервативні характери Орлов і Коз практично не змінюються. Нові суспільні вдачі могли перетворити багатьох жінок-Козерігів у незалежних феміністок, але навіть ці емансиповані особи не виставляють напоказ своє приватне життя. Нова Ера могла звільнити від сумнівів в собі багатьох чоловіків і дозволити їм бути більш відкритими, але внутрішня впевненість чоловіка-Скорпіона не потребує підтримки. Він не бажає ставати «більш відкритим», а якщо захоче, то йому не потрібно питати дозволу Епохи Водолія, суспільства або чого завгодно. Він завжди робив саме те, що хотів, і завжди буде так чинити, а епохи нехай змінюють одна одну, не торкаючись його.

Астрологи часто стверджують, що чоловіки-Скорпіони надмірно сексуальні, ну просто пристрасні самці, готові спокусити або навіть згвалтувати кожну жінку, яку побачать. Я сподіваюся, що ця глава виправить таке враження. Так, він дійсно має сильне внутрішнє сексуальний потяг, але у слова «сексуальний» не тільки одне значення, і керований Плутоном чоловік може бути абсолютно старомодним в поняттях про кохання і шлюб.

Знак Скорпіона – знак Води, і, природно, є чоловіки-Скорпіони з несприятливим впливом Сонця в горюскопах, які на час потрапляють в залежність від «зеленого змія» або наркотиків. Але все одно Орел ніколи не втратить ні почуття власної гідності, ні почуття пристойності. Цей чоловік ніколи не дозволить собі або будь-якому члену своєї родини грати роль дурня. Його дуже турбує, що люди думають про його іміджі (при цьому вважаючи, що його особисте життя – не їхня справа), і дівчина-Козеріг думає так само. Все, що вона робить, робиться з прицілом на просування вперед і з огляду на репутацію в суспільстві. Звичайно, окремі особи знака Козеріга можуть втратити моральність і вести себе з сибаритський невимушеністю, але, потрібно дуже постаратися, щоб таких знайти. Та ми й говоримо не про них. Ми обговорюємо жінку-Козеріга, гідну вірності Орла, а вона буде справжньою леді. Або їй краще знайти іншого чоловіка.

Жінка-Козеріг рідко показує свої емоції. Потаємні почуття чоловіка-Скорпіона теж не написані у нього на обличчі і не ясні з його промов і вчинків. Ось чому їм нелегко закохатись. Коли вони зустрічаються, на обох надіті маски. Щоб вони довірилися одне одному і зняли їх, потрібен час.

Є дивний аспект в любові, складеного з стихій Землі і Води, створюваної їх планетами, Сатурном (Козеріг) і Плутоном (Скорпіон). Так чи інакше, їх серця буде пов’язувати сильне або легке вплив смерті й таємниці. Їхнє спільне життя буде зворушена луною минулого, яким би слабким воно не було. Цього може не статися перші кілька років, але врешті-решт це проявиться покарає, пом’якшить їх любов. Часто це буде пов’язана з третім астрологічним будинком, до якого належать питання спорідненості, братства, а також материнства. Плутон управляє самою Смертю, а також народженням, відродженням, перевтіленням і іноді усиновленням. Сатурн управляє вcем, що стосується самих мертвих, а також самодисципліною і боргом, обов’язком. Обидві планети мають владне потяг до глибоко відчутим і ретельно охоронюваним таємниць, і жодна емоційний зв’язок між цими, двома Сонячними знаками не уникне якогось сліду цієї вібрації. Майже кожна дівчина-Козеріг і її Орел зберігають в собі якесь невисловлене, поховане глибоко всередині жаль про минуле, пережите разом, що утворює між ними міцний зв’язок загального спогади і робить їх ближче.

Під виглядом самодостатності та удаваного холодного честолюбства по відношенню до себе і своєї сім’ї, під очевидним відсутністю сентиментальності в серці жінки-Козеріга живе туга за ніжністю. Вона страждає сильніше, ніж може висловити, і велика музика, і мистецтво хвилюють її більше, ніж вона може показати. Чоловік-Скорпіон зі своєю проникливістю відчуває це, і в нього виникає палке бажання любити і захищати це маленьке створіння з милим почуттям гумору і добрими променистими очима, таке вірне, таке надійне і таке чесне.

Глибокі бажання в ньому збуджують також її спокійні манери і шляхетне звернення. У них обох є невиражені самотність, потреба досягти через співдружність емоційної надійності. Його дивна суміш ніжності, таїнства і керованої сили гіпнотизує її, і вона здатна розслабитися в його руках. Кожна часточка її сатурніанського істоти збагачується його більш пристрасною натурою. Як все Скорпіони, він усвідомлює таємні прагнення і смутні бажання, і під час фізичної близькості вони, здається, перетворюються в почуття умиротворення. Це схоже на повернення додому з чужої країни туди, де все знову знайоме і надійно.

Утворюючи пару, Скорпіон і Козеріг схильні плисти за течією звичок роками, а це може призвести до того, що не тільки їх сексуальні прояви, але і всі інші грані життя втратять новизну і натхнення. Вони будуть і друзями і коханцями, і естествріная легкість дружби може бути використана як місток, по якому вони повернуться один до одного, коли пристрасті охолонуть.

Зміни – це оживляючий холодний душ, який поверне любов Скорпіону і Козерігові. Подорож – найсильніше тонізуючий засіб для цих двох, але навіть малі зміни можуть допомогти їм. Орел і Коза можуть лягати спати і вставати в один і той же час роками. Їм слід рішуче змінити свій розклад, залишати включеним світло, наплювавши на рахунок за електрику, повечеряти кілька разів в японському ресторані, сидячи на підлозі, разом зайнятися вивченням іридології (не лінуйтеся, подивіться, що це таке) і дарувати один одному несподівані подарунки.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Вікторія ! в 28.11.2013 | Відповісти

    Дякую,за теплі слова! Дуже чарівливі і ніжні образи майбутнього!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,325