Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Оскільки за чоловіком-Рибами не помічено жорстких, агресивних дій при рішень проблем, ми повідомимо йому, як справлятися з нерішучістю жінки-Терезів, заманити його в мережі (він не так вже й пручався). Це зовсім легко, потрібно лише придбати вправність.

Бачте, Терези – Кардинальний знак, і якщо жінки-Терези чогось не терплять, так це замахів на їх особисті повноваження. Це змушує їх приймати рішення з винятковою швидкістю.

Коротко стратегія полягає в наступному: 1) замінити один предмет нерішучості іншим, оскільки друге рішення часто зводить нанівець важливість першого; 2) зробити тільки одне припущення, не більше, щоб допомогти Терезам прийняти друге рішення; 3) дати Терезам розумний термін, оскільки вже якщо їх рішення прийняті, то це завжди кращий варіант, завдяки мудрості, порядності, справедливості, логіці і вишуканого смаку Венери, і, нарешті, 4) якщо в розумний строк рішення не прийнято, зробити це самому і твердо робити вигляд, що збираєтеся виконати це негайно. Чотири простих кроки.

Єдиний пункт, в якому у Риб можуть виникнути складнощі, – четвертий. Рибам нелегко проявити твердість, діяти активно чи робити що-небудь негайно. Хоча, що стосується удавання, для типового нептуніанца – це простіше простого. Він чудово володіє мистецтвом вигадки. Кожна Риба – не відбувся актор або персонаж, який втік зі сторінок казок братів Грімм, щоб подивитися, що діється в цьому світі ілюзій, який усі, крім Риб, звуть реальністю. Риби знають що до чого. Справжня Риба ніколи не заплутається до того, щоб повірити, що мрії нереальні, що це світ фантазії, створений уявою. Ця людина знає, що все якраз навпаки. Він знає: істина в тому, що це сон, а сон там, де все відбувається насправді.

Ну ось, ми і підкинули цим двом тему, настільки чревату суперечностями і настільки позбавлену можливості остаточного висновку, що вона швидко замінить їм всі спірні питання. Сни, природно, тісно пов’язані з Нептуном, а Венера обожнює все неземне, все, де є хоча б натяк на уяву. Терези з їх логікою будуть твердо стояти на стороні «дійсного», а Риби, можлива, не відмовляться від захисту езотеричного. Але йому цікаво буде спостерігати, як вона намагається знайти рівновагу між логікою на стороні реальності і м’якістю Венери – на стороні ефемерного і романтичного.

По суті, саме це і оборотно на себе його розсіяна увага, залучило його, безпорадного, в мережі її чарівності. Чарівна чоловіча логіка в поєднанні з ніжністю Венери і романтичним уявою – спокуслива суміш практичності і співчуття, що відрізняє Терези. Даром співчуття вона наділена майже в тій же мірі, що і він, а практичності у неї можна і повчитися.

У жінці-Терезах є щось невловимо східне. Іноді поруч з нею немов відчувається аромат пахощів або відгомін храмових дзвонів, що наводить на думки про Тибеті, Китаї і навіть Японії. Все правильно: знак Терезів астрологічно править Сходом.

Оскільки вона народилася під чоловічим (ініціативним) Кардинальним знаком, а він – під жіночим (пасивним) Рухомим знаком, то, як би вишукана і мила не була вона і як би сильний і мудрий не був він, коли справа дійде до верховенства в їх відносинах , останнє слово залишиться за жінкою-Терезами. Але коли справа доходить до дійсно останнього слова «прощай», можливо, його виголосить Риба. Чоловік-Риби здатний потихеньку поплисти абикуди в мирний озерце спокою (можливо, з однією з тих рибок – «метеликів оксамитових малинових», згаданих на початку глави), якщо його улюблена-Терези стане занадто владної і вимогливою, надто стараючись у своїй кардинальної ролі замість підтримки рівноправного партнерства.

Він буде терплячіші з нею, ніж з якоюсь іншою жінкою. Він дуже прив’язаний до неї і духовно і фізично – так само, як і вона до нього. Коливання Венери в її душі жадають того чарівного захвату, який обіцяють його протяжні морські пісні Нептуна. В його очах вона бачить відображення давніх спогадів … Здається, їй було років чотири, коли вона довірливо шукала у вологій, солодко пахла траві алмазні намиста, безтурботно забуті там ельфами і феями, поки вона міцно спала. Вона до цих пір пам’ятає, як обірвалося її серце, коли нудний голос дорослого повідомив їй, що це була лише роса, і нічого більше. А потім несподівано хлинув дощ і промочив її улюблений фартух в рожеву смужку … Тепер вона виросла і порозумнішала, але чому до неї повертається біль того ранку кожен раз, коли йде дощ?

Її коханий-Риби вважає, що у нього можуть бути власні секрети, пояснюючи це священним правом потаємності внутрішнього світу. І цей «майже обман» сердитий її. Але він ніколи не стане брехати їй про росі. Він знає, що алмази друїдів існують. Вона з’ясувала це в першу ж ніч … Він навіть намагався разом з нею підняти їх з трави, а коли вони зникли від людського дотику, він просто поцілував її волосся і прошепотів, що насправді вони зовсім не зникли – просто вони існують в іншому вимірі . «Бачиш? – М’яко доторкнувся до сліз на її щоках. – Вони нікуди не поділися ».

О, вона буде нудьгувати по ньому, якщо вони розлучаться. Так само як і він буде нудьгувати по її усмішці, по її голосу, немов співаючому старовинну колискову, навіть коли вона вимовляє звичайнісінькі слова. Або не такі вже звичайні? ..

Незважаючи на її деколи командирські манери і перепади настрою, він знає, що вона дійсно вірить в нього, і вона одна знає заповітне слово, яке може несподівано дати йому сили повірити в себе. Ніхто більше не зможе так м’яко відвести його від нескінченних розчарувань. Крім того, у нього і самого нерідко змінюється настрій … Що ж стосується його улюбленої-Терезів, вона знає, що він, можливо, єдина людина, кому відома дорога до того таємного далекому місця, де вона може відпочити, прийняти прохолодний зоряний душ і повернутися оновленою. Адже тільки він зміг пояснити їй, куди пропадають діаманти друїдів, і повернути їх поцілунком.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,212