Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Що таке мовчання і рев Бика, рано чи пізно дізнається на власному досвіді будь Майкл, якщо він Риби, а його подруга – Телець.

Навіть якщо дівчина-Телець зображує романтичну панянку, вона має намір взяти ініціативу в свої руки і перемогти. Правда, все може виявитися зразок гри в піжмурки, і якщо тільки вона не буде небагато підглядати і трохи хитрувати, вона може програти, адже вона веде гру з Рибою.

Рибі дуже не хочеться впійматися на гачок власної прихильності, і він може спробувати втекти, поки ще не спійманий. Але це всього лише його нептуніанскоя захисна реакція, і він скоро повернеться. Йому притаманний інстинкт повернення, і це допоможе йому виграти, тому що любов між цими чоловіком і жінкою обіцяє бути дійсно любов’ю. Обидва, і Телець і Риба, люблять тишу. Обидва вони впевнені в тому, що не треба будити сплячого собаку. Навіщо шукати собі труднощі? Вони і так звалюються на вас кожен день. До того ж Риби часто виявляються залученими в проблеми інших людей – через те, що вміють слухати і співчувати ..

У цих двох Сонячних знаків є ще одна точка дотику: обопільна схильність до зневіри і песимізму. Правда, у дівчини-Тельця більше терпіння і вона, більш впевнена в успішному результаті, чим внутрішньо неспокійний чоловік-Риба. Справа в тому, що вона вміє чекати. Деяким Тельцям приносить задоволення чекати людей, коли вони спізнюються, адже це дає їм можливість випробувати своє терпіння в надзвичайних обставинах!

Більшість чоловіків-Риб ніколи в своєму житті нікуди не приходять вчасно (якщо тільки вони не перебувають під впливом Діви). Зустрічаються чоловіки-Риби, які спізнюються на роботу, в кіно, до дантиста, на Різдво (найчастіше тому, що вони починають святкувати його в листопаді) і на власне весілля (іноді і зовсім пропускають її). Що думає про нього дівчина-Телець? Рибу-чоловіка це може цікавити, але не дуже турбувати. Навіщо турбуватися, адже вони люблять один одного!

Можливо, його будуть хвилювати питання грошей, сенс життя, майбутнє, але найприродніший стан для Риби – це романтична захопленість. Напевно, своє перше зваба він планував у приголомшливо ранньому віці! До звичайній жінці-Тельцю любов приходить пізно, і, може бути, саме тому вона цінує її набагато вище, ніж жінки інших Сонячних знаків. Очікування робить для неї незвичайними такі реальні речі, як Різдво або перший поцілунок. Її друг-Риба настільки відрізняється від всіх чоловіків, яких вона коли-небудь зустрічала, що вона не може не захоплюватися його невловимими і таємничими якостями, навіть якщо звичайно вона і не довіряє таким мінливим натурам.

Це більше ніж почуття взаємного тяжіння – це кармічна зв’язок, і вона існує. Жінка-Телець може також відчувати сильне почуття до чоловіків-Скорпіонів, але це в основному фізичне відчуття. З чоловіком-Рибою все настільки серйозніша і глибша, що це непросто пояснити. Крім того, він так потребує того, щоб хтось готував йому їжу, вірив йому, любив і втішав його! А вона відрізняється якраз цими талантами.

Час від часу вона відчуває жалість до себе і погані передчуття. Але коли все встане на свої місця, вона повернеться на колишній ознайомлюють шлях, знову довіряючи Венері. Жінка-Телець, якщо вона залишається сама собою, впевнена, що будь-які нещастя можна усунути за допомогою теплої ванни, тарілки гарячого супу, слушних думок і декількох жартів. І це відноситься до всього – від дрібних розчарувань до серйозних драм. Складні депресії чоловіки-Риби вимагають більш великою і менш прозаїчної терапії, але і просто турбота доставить йому задоволення.

У сексуальному відношенні ці двоє добре підходять один одному. Він – чутливий і романтичний, про неї можна сказати те ж саме. Обидва вони здатні вловити всі відтінки і півтони чуттєвого досвіду, тому тут між ними можливо повну згоду.

Однак їх спільне щастя залежить від того, якого роду Рибою він є … Якщо він ховається серед раковин на дні океану, сподіваючись відшукати там втрачену Атлантиду або просто обдумуючи абстрактну наукову теорію, він буде недосяжний для всіх русалок, як би вони його ні заманювали. Правда, до тих пір, поки він не знайде одну-єдину, яка міцно стоїть на землі і яка здатна вирішувати всі їхні проблеми, фінансові теж. Нехай тільки він не вважає, що так має бути завжди, – це вже відсутність відчуття міри і безпечність по відношенню до їх майбутнього! Пам’ятайте, що буває, коли гнів Бика виривається назовні? Але коли гроза вщухне, Риба спокійно зникне …

Навіть якщо він належить до типу сильних риб з міцними плавниками, вона все одно не зможе зрозуміти, як йому вдається жити, справляючись і зі сльозами, і з труднощами інших людей, і з грошовими справами. У чистій воді Риба може бути дивно розумною творчою особистістю. Але якщо вона постійно каламутить цю воду сама або за допомогою інших, хто користується його слабкістю, в результаті ця особистість може знайти розраду біля стійки бару. І це буде початком кінця.

Існує три способи завоювати серце, дівчата-Тельця: чесність, вірність, надійність. Якщо він буде пам’ятати про це, а вона зрозуміє необхідність його періодичних самоти, щоб заспокоїти розхитані нерви, він завжди буде повертатися до її сердечності, її жартів, теплій ванні і тарілці гарячого супу. І до істинної дружбу, яка пройшла випробування Часом і яка завжди більше, ніж просто любов.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Риби і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Настя і максим в 18.12.2020 | Відповісти

    Жінка телець чоловік риба

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 105 T. 0,232