Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ви думаєте, крижане і пихаті ставлення типовою Леви до незнайомців, які просять її руки або серця, злякає чоловіка-Рибу ще до того, як вона зловить його на гачок? Ви так думаєте? Якщо ви думаєте так, то ви забуваєте, що у характеру цієї леді є інша сторона. Жінка-Лев може, якщо їй подобається так робити, проявляти приємний і веселий норов, такий же теплий і благотворний, як керуюче нею Сонце. Крім того, не всі Риби схильні до нападів тремтіння в присутності Її астрологічного Величності. Існують також, як я вже говорила, і Акули. Але Акула ніколи не зможе зжерти Левицю, хоча пні завжди буде трястися від страху, коли та остудить її перший порив.

Типові Акули можуть, без сумніву, самі подбати про себе. Однак більшість чоловіків-Риб – зовсім не Акули. І вони потребують допомоги, якщо їх спіймає на гачок така жінка. Так що розглянемо випадок, коли Левиця спіймала типового середнього чоловіка-Рибу. Це страшно. Все навколо красивою і здоровою Леви, яка як би пропонує змагання в мужності кожному, хто захоче доглядати за нею і перемогти її, буквально дихає життям і її перевагою. «Подивимося, чи гідний ти мене”, – посилає мовчазний виклик темно-жовта Кішка.

Рибу не повинно це зупиняти. Це всього лише королівський спосіб звільнитися від плебеїв, обложників трон. Єдиний спосіб справитися з цим – довести їй, що він не плебей. Але як же довести це такий жінці?

Ну, почнемо з того, що він може по-королівськи годувати її і напувати хорошим вином у найкращих ресторанах і засипати подарунками, якщо не дорогими, то, принаймні, що демонструють гарний смак. Пляшка дешевого вина, браслет з підроблених каменів, від якого позеленіє її зап’ясті, або одна з тих пластикових ляльок, яких ви виграєте на карнавалі, – це не ті подарунки, які їй сподобаються. Спробуйте сходити до Тіффані, 5-а авеню, Манхеттен. Не потрібно бути щасливчиком, щоб придбати там ключ до серця Левиці. Не дозволяйте цього імені налякати вас. У них є цікаві штучки вартістю від 10-12 доларових і чоловік-Риба цілком може зібрати таку суму готівкою, щоб справити враження на жінку, в яку закоханий. Крім того, головне, що має значення, – це коробочка. Якщо на ній написано: «Тіффані», Левиця посміхнеться своєю самою яскравою посмішкою і граціозно подякує його з сонячним, літнім обіцянкою в очах.

Є й інші подарунки одно доброго смаку, які він може подарувати їй. Гарненького кошеня. Свою фотографію в шестирічному віці, оправлену в рамку Букет маргариток із золотою трояндою в центрі, що символізує її, Левицю. Смак не обов’язково асоціюється з грошима, але з мудрим серцем і чутливою душею – завжди. Що б він не дарував їй, це не повинно ставитися до звичайних свят. День народження. Різдво та інше виключено. Так роблять саме плебеї.

До свого подарунку йому потрібно докласти листівку, де буде просто написано: «З нагоди ранку вівторка й тому, що я люблю тебе». Або сказати їй, що подарунок зроблений, щоб відзначити годину і хвилину, коли вони зустрілися рік тому (чи п’ять років, або скільки б не було). А найкраще відзначити День коронації королеви Єлизавети. Вона це оцінить – це наводить на думку про королівському велич. У Левиць чудово тепле почуття гумору. (Але не забувайте про добрий смак. Ніяких плоских жартів. І, будь ласка, ніяких непристойних анекдотів.) Вона сентиментальна, і всі ці дрібниці багато значать для неї. Йому не слід нехтувати її інтересом до інтелектуального, романтичного, незвичайного. Ця жінка – леді в буквальному сенсі, і її до болю стомлює все земне, звичайне, банальне і просте. Існує багато способів, якими він може довести їй, що належить до благородної (або правлячому) класу і тому заслуговує її уваги і поваги. Він може проявити свій природний нептуніанскій талант (або, принаймні, смак) до музики чи поезії, що він знайде вкрай чудовим. Він повинен пам’ятати, що справжні особи королівської крові зберігають гідність навіть у найскладніших ситуаціях. Але перш за все він не повинен поранити її, кажучи або ведучи себе грубо, нешанобливо або лаючись, навіть коли вона заслуговує гарної словесної та фізичної прочуханки, що буває часто.

У таких випадках йому варто, звичайно, покарати її, але по-джентльменськи. Це досить просто, якщо ви одного разу відчули різницю між нижчим і правлячим класами. Тільки дворянин, який був посвячений у лицарі королевою, може зважитися поставити її на місце, отшлепать її, коли вона погано себе веде, розумієте? Ви не розумієте? Добре, дозвольте мені пояснити вам по-іншому: жінка-Лев ніколи не підкориться чоловіку, який не дорівнює їй по положенню, який не може управляти його, коли вона цього потребує. Також вона ніколи не полюбить чоловіка, за якого їй доведеться вибачатися перед своїми друзями, який принижує її, і неважливо, публічно чи наодинці. Безсумнівно, залишатися благородним – це мистецтво.

Чоловіку-Рибам легше осягнути це мистецтво, ніж чоловікам – більшості інших Сонячних знаків, і не тому, що він помиляється щодо своєї величі, а тому, що Риби завжди володіли нехитрим мистецтвом чарувати самих, диких тварин сумішшю ніжного жалю й спокійного протистояння. Крім того, він дуже хороший слухач, а з цією жінкою його співчутливий і чутливий слух буде «включений» завжди. Жінці-Леву приносить задоволення аудиторія, а керований Нептуном чоловік краще за всіх підійде на роль слухача.

Якщо він випадково зробив помилковий крок у відносинах з Її Високістю, йому не потрібно тремтіти і чекати покарання. Один з відтінків виблискуючою райдужної аури жінки-Лева, одне з її чудових якостей – це її здатність граціозно прощати тих, хто щиро просить вибачення. У неї настільки сонячна природа, вона виділяє стільки тепла, що, за винятком періодів спалахів манії величі (психіатричний термін для роздутого «ого»), вона може зробити всіх навколо щасливішими. Якщо вона отримує достатньо поваги, перед її чарівністю неможливо встояти. Але у неї є спосіб охолоджувати мовчазною гордістю коханця або чоловіка, який спробує диктувати їй свої умови. Втім, чоловік-Риби не стане навіть намагатися цього робити. Цей чоловік скоріше буде служити своїй Левиці з чарівністю, дотепністю, інтелігентністю, дивним чином інтуїтивно розуміючи її настрій. Жінка-Лев іноді висуває абсолютно нездійсненні вимоги до любові, вважаючи, що її супутником може бути тільки чоловік, потурати кожному її капризу і в той же час володіє достатнім інтелектом і самовпевненістю, щоб завжди бути їй рівним. Це досить складне завдання, але чоловік, керований Нептуном, цілком може успішно вирішити її. Більшість Риб не надають значення зовнішньої послужливості, так що їх самоприниження швидше допомагає їм, чим заважає, а в тому, що стосується рівності, його телепатичні здібності і міріади граней інтелігентності (кармічно зібрані з інших одинадцяти Сонячних знаків) виблискують досить яскраво, щоб привернути увагу і замилування Леви, змушуючи її повірити, що вона знайшла те, що шукала.

Коли перше полум’я любові трохи охолоне, обидва починають розуміти різницю між Вогненної і Водної стихіями. Ці елементи, як ви знаєте з основ фізики, не можна поєднати, не накликаючи небезпеки на один, інший або обидва відразу. Його Водна природа вимагає багато часу для роздумів на самоті, так що іноді він знаходить екстравертність Леви стомлюючої. Її Вогняна природа більш товариська і вимагає безлічі драматичних сутичок, сварок і примирень, тому його відмова бути достатня красномовним, коли вона спалахує, може зруйнувати гармонік), а його відхід у похмурість супроводжується її гордої образою.

Однією з найважливіших причин конфліктів буде його природне небажання ділитися з нею всіма думками. Левиця хоче знати все, і хіба можуть бути в когось секрети від Королеви? У нього можуть. І часто бувають, на що вона або розгнівається, або буде холодною до тих пір, поки він не поступиться. Рибі слід остерігатися занадто послаблювати повідець Леви, інакше, без сумніву, на цьому повідку виявиться сама Риба.

Шлях до її серця, беручи до уваги сексуальну гармонію, лежить через музику і поезію. Клеопатру, яка, безсумнівно, була Левицею, саме так перемогли і Цезар, і Марк Антоній. «Якщо музика – це їжа любові, тоді грай»: Леви люблять, щоб їм співали серенади, навіть символічні. Як і красуні Нілу, жінки-Леви люблять ароматні масла і всі любовні пастки, і чим екзотичніше, тим краще. Нехай це буде натяком для чоловіка-Риби. Вона ніколи не отримає задоволення від випадкового зв’язку. Типова жінка-Лев рідко буває нерозбірлива у зв’язках, якщо одного разу вибрала собі принца-чоловіка. Так само, як справжня моногамна левиця, вона загризе невірного чоловіка або коханця, ричачи від ревнощів! Вона сама потребує того, щоб її обожнювали і щоб нею захоплювався кожен чоловік, але вона заявить, що це різні речі. У неї є королівські привілеї. Жінка-Лев здатна за своїм королівському праву спокусити чужого чоловіка, але почуває себе ображеною, коли він стає так само є невірним їй, як був невірний своїй попередній коханої. Варто чоловікові, якого вона любить, необразливо підморгнути її кращій подрузі, і він буде все життя шкодувати про це. Левиця не потерпить навіть легкого натяку на флірт. Він повинен віддати їй всю свою увагу. Це дуже сумно, але навіть саме легке поранення такого типу часто робить типову Левицю нездатною відповісти партнерові на фізичну любовну пристрасть. Ревнощі може перетворити її в холодну богиню, не здатну віддавати як сексуальне, так і емоційне тепло. З іншого боку, занадто часті й гордовиті повчання Її Величності можуть призвести до такої ж фізичної слабкості її чоловіка-Рибу, роблячи їх спільну інтимне життя переходом від тепла до холоду і назад. Йому слід бути вдячним його Левиці за будь-які прояви відданості, якщо він заслуговує цього, постаратися не викликати її незадоволення і бути чесним і вірним у відповідь. У їхніх сексуальних відносинах з’являється деколи щось нудне. Він може здаватися надто безтілесним, загадковим і недосяжним або бути занадто ухильним під час сексу, щоб повністю задовольнити в ній повелительку джунглів. Вона може бути такою вимогливою і наполегливої ​​у своїй непереборної пристрасті і тривалої романтичної послужливості, що він стає навіть більш відстороненим, недосяжним, загадковим і невловимим, і це триває, як в замкнутому колі, без початку і без кінця. Хто саме почав це?

У самому цьому союзі є, принаймні, натяк на відповідь. У відносинах жінки-Лева і чоловіки-Риб це означає, що він представляє для неї восьмий астрологічний будинок сексуального магнетизму, таємниці та глибокого духовного протиріччя, що вносить всілякі взаємні планетарні обурення в карти їх народження, послабляє сильний сексуальний потяг, але ніколи не припиняє його. Вона представляє для нього шостий астрологічний будинок служби (серед усього іншого). Дуже може бути, що Риба очікує занадто багато послуг від цієї гордої жінки, а Левиця не залишиться надмірно послужливої ​​надовго, не висловлюючи свого невдоволення. Їм обом коштувало б обміркувати це.

З Сонячно-Місячної та іншої планетарної гармонією в їх гороскопах їх прагнення можуть вилитися у веселі ліричні і ніжні стосунки чоловіка і жінки, керованих Нептуном і Сонцем, причому він вносить в їх сексуальне єдність делікатність і романтичність, а вона збагачує його теплою прихильністю і пристрастю.

Без такої планетарної допомоги їй потрібно бути гранично обережною і не дозволяти сильним сонячним променям її наполегливій сексуальності (або можливої ​​холодності) спалити або заморозити бажання в цьому чоловікові. А він повинен бути вкрай обережним, щоб не дозволити нептуніанской мрійливості і своєї недостатньої залученості в заняття любов’ю охолодити її сонячну природу, залишивши цю жінку спустошеною або байдужою, як ніби любов глибоко не торкнулася її.

Найсильніше і плідну жіночий рух, про який рідко говорять, – це рух за емоційне рівність, чоловіки і жінки. Його успіх буде самої довгоочікуваної нагородою і для тих, і для інших. Коли галасливі паради закінчаться, чоловіки, можливо, набудуть такі жіночі якості, як співчуття, чутливість і чуйне сприйняття, а жінки – такі чоловічі якості, як мужність, прямоту і незалежність.

Тим не менше в таких любовних відносинах, як ці, де жінка народжена під чоловічим Сонячним знаком, керованим самим чоловічим Сонцем, що дає їй подвійне чоловіче вплив, а чоловік народжений під жіночим Сонячним знаком, керованим також жіночої планетою Нептун, що дає йому подвійне жіноче вплив, свідоме увага повинна приділятися збереженню емоційного рівноваги між коханими.

Народжений під жіночим знаком – це не «мамин синочок» і не «жінкоподібний», однак цілком можливо, що чоловік-Риби, що випробовує подвійне жіночий вплив, занадто пасивний. Так само народжена під чоловічим знаком – необов’язково агресивність і напористість. Проте жінка, яка має подвійне чоловіче вплив, може бути дуже сильною, що призводить до дисбалансу.

Проблема людини, люблячого Левицю і улюбленого нею, зажадає всіх знань людського серця, якими чоловік-Риби наділений в надлишку. Спочатку він бореться з розлюченого тигрицею, кусають і дряпають, як дика кішка. Потім, коли вона втомиться, вона загадковим чином перетвориться в ніжного і ласкавого кошеня, заклично муркочуть про свою любов. Левиця – це вируюча, що виблискує суміш з льоду та вогню, королівського достоїнства, тепла, безтурботного веселощів і великодушності. Вона може бути і дратівливо самовпевненої,, і дуже покірною. Вона відкидає свою чудову левову гриву зі здоровим сміхом, а потім вибухає сльозами ображеного самолюбства … І все це з м’якою котячою грацією.

Чоловік-Риби, спійманий на гачок її чарівності і холодного переваги, не здивується, дізнавшись, що кішка була об’єктом поклоніння древніх народів. Часом він відчуває себе серед пірамід, схиляти коліна перед божеством з котячою головою, створеним єгиптянами, тому що вони ототожнювали обриси кішки і жінки. Вона вся – жінка (подумайте про це). І вона буде керувати ним, якщо він визнає за нею це право.

Труднощі, з якими стикаються жінки, що люблять чоловіків-Риб й улюблені ними, також зажадають того тепла і сонячної мудрості, якими щедро обдаровані Левиці. Чоловік-Риби покаже власну суміш характеру Нептуна з крижаної відчуженістю, якщо Левиця буде з цікавістю заглядати в таємниці і самотність свого партнера. Він ніжний і охоче служить їй з прекрасним смиренням духу, якщо вона не з’їдає його лютою ревнощами і тривалими моралями. Інакше він втече в пошуках кого-небудь попроще, після того як вирішить, що Королева не для нього.

Хоча недовгі розлуки корисні багатьом парам, вони не привнесуть користі ні жінці-Леву, ні чоловікові-Рибам. Вони тільки охолоджують взаємний інтерес.

Так як у Левиці стільки помилкової гордості, а у нептуніанского чоловіки її так мало, він може заспокоїти її занадто вразливу чутливість. Так як у чоловіка-Риб так мало впевненості, а у жінки-Лева її так багато, вона може м’яко заспокоїти його, знявши таємні внутрішні страхи. Ось найкращий спосіб любити – обмінюватися один з одним силою і в той же час співчувати слабкості іншого.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,299