Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Телепатичний зв’язок між усіма закоханими, які підпорядковуються Рибам і Раку знаків Зодіаку, завжди сильна, але якщо ці чоловік і жінка народилися під знаками Води, в цьому тим більше немає нічого дивного. Добре, якщо вони відчувають це, коли вони щасливі: це дивовижне, ні на що не схоже блаженство. Однак в погані часи, коли вони на час розлучаються (а якщо між їх гороскопами немає глибоких протиріч, пари Риби і Раки рідко розходяться надовго), в ці похмурі періоди їх взаємопритягання здається більше схожим на прокляття, ніж на блаженство.

Їх мучать спогади, і, що найгірше, кожен з них знає, що робить або думає інший. Коли ці двоє сваряться, кожен намагається щось довести, якщо не переконати, відсутньої половині. Так як Рак і Риба непогано прикидаються, уявлення, які вони розігрують один для одного, можуть бути воістину драматичними. Особливо якщо врахувати той факт, що дівчина-Риби і її Краб володіють винятковим уявою. Її нептуніанская і його місячна здатності до фантазій іноді призводять до того, що правда забарвлюється в оманливі тони, і все заплутується ще більше.

Кожен чоловік-Рак любить, щоб з ним няньчилися. Це дійсно дуже просто. Якщо його виховали так, що він сам купує собі шкарпетки, сам з честю виходить із критичної ситуації, миє посуд і взагалі незалежний у емоційному та інших відносинах, і весь цей час його ніжно люблять, то коли з’явиться жінка, яка полюбить його і вийде за нього заміж, він буде очікувати відніс, що вона буде ніжною і вірною, а він в свою чергу буде нести ношу своїх обов’язків по будинку і брати на себе свою частку провини, адже при дуже близьких відносинах час від часу трапляються розбіжності. Але ці двоє будуть жити довго і щасливо, як обіцяв Ханс Крістіан Андерсен. Однак якщо в дитинстві він був розпещений своєю мамою, то він абсолютно упевнений, що жінка, яку він любить, теж буде його балувати. Любити його ніжно і віддано – це само собою зрозуміло, – але ще і купувати йому шкарпетки, не просити його виконувати частину роботи по дому, готувати йому їжу, бути його рабинею, обожнювати і боготворити його, говорити йому, що він правий, навіть якщо він не правий, захищати його від ворогів, морально підтримувати його і ніколи не просити його нести тягар відповідальності за ті сварки, які можуть спалахнути між ними.

На щастя, у дівчини-Риб є для цього все необхідне, і вона з цим впорається, хоча це може означати, що вона поступиться своєю особистістю і способом життя більше, ніж варто було б. Її власні бажання опиняться на другому плані, і саме вона буде шукати шлях до примирення після сварки і згладжувати всі шорсткості. Завдяки її дивовижному смирення, співчутливі серця й щирої потреби робити інших щасливими, причому безкорисливо, вона не тільки впорається з цим сама, але й поступово і дуже м’яко зуміє вселити йому, що він повинен поводитися з нею як з людиною, у якої є почуття і який теж має потребу в розумінні. Варто їй знехтувати цим поступовим навіюванням і привчанням його до того, що у неї є свої особисті потреби, як вона опиниться в складній ситуацій, переступивши ту невидиму межу, яка розділяє смиренність і мазохізм, покірність і мучеництво.

Є й інший тип Краба. Можливо, колись він позбавився батьків, чи, може, його батьки були дуже зайняті, щоб приділяти йому ту увагу, якого потребує кожен маленький Рак. А може, його мати була занадто холодна, і йому не вистачало відчутній любові зразок казки, обіймів і поцілунків у ніс на ніч. Може, він виріс в убогості і щоночі йому не давали заснути голосу дорослих, які сперечаються про гроші і про те, як звести кінці з кінцями, і це змушувало його відчути підсвідому провину за те, що він був для них зайвою статтею видатків – просто тому , що він був, існував і взагалі народився на світ. Якщо це історія дитинства чоловіки-Рака, якого вона любить, їй доведеться непросто. Вона повинна буде стати його психологом, психіатром, кращим другом, матір’ю і батьком в одній особі, не кажучи вже про коханку, і живим втіленням образу материнства, зведеного на п’єдестал. Чистий ангел, який не відвернеться від нього, навіть якщо він буде вести себе як справжній диявол. Коротше кажучи, їй треба буде з невичерпним терпінням і співчуттям зціляти всі його вчорашні рани, поки в один прекрасний день він не прокинеться і не виявить, що непомітно знайшов нарешті віру в себе. Тільки тоді зможе він любити її так само безкорисливо, як вона любить його. Це непорушний закон людської природи: ви повинні спочатку полюбити і навчитися поважати себе, щоб зуміти по-справжньому полюбити іншого.

Завдяки таємничої зв’язку між чоловіком Раком і жінкою Риб, дівчина знаку Риб не злякається, який би тип чоловіка-Рака вона ні виявила в тому, кого вона любить. Розгадувати секрети людських відносин – це те, що з народження дається їй легше, ніж іншим людям. Терпляче і спокійно вирішувати свої проблеми – це інший її нептуніанскій талант. Вона не дозволяє труднощам занадто себе засмучувати. Вона розуміє, що тільки внутрішній спокій дає сили легко подолати перешкоди, якщо ви йдете шляхом своїх надій і прагнень. Вона зробить все, щоб усунути перешкоди на своєму шляху. Чи можна зробити більше? Продовжувати турбуватися про те, на що ви вже витратили всі сили, – це енергія, витрачена впусту, а Риби не люблять ходити кругами.

Іноді вона впадає в депресію, але майже завжди повертається незабаром до своєї переконаності позитивного фаталіст, знову стаючи веселою і безтурботною. «Позитивний фаталізм» звучить як щось непослідовний, але це не так. Просто це означає, що ви миритися з тим, що неминуче, і довіряєтеся долі, яка мудріше вас.

Крім цього інстинкту Нептуна, у неї прекрасна інтуїція: вона безпомилково бачить блиск алмазу до того, як його відшліфують. У цьому їй, звичайно, допомагає уяву. Так само вона може побачити всі чесноти Краба, якого любить, вгадати в ньому ті можливості, які і повинні бути в людині, даному тобі на все життя. Поруч з ним вона відчуває себе затишно, тому що він не агресивний і не занадто небезпечний (за винятком його чорних понеділків та п’ятниць, які приходять і йдуть, коли змінюються фази місяця). У ньому є м’якість, яка зворушує її, і в теж час твердість у прагненні до досягнення мети і явне почуття відповідальності. Все це дає їй впевненість у майбутньому, в його відданості і у власній жіночій силі. Його близькість дає їй відчуття спокою і впевненості. Він змушує її сміятися й плакати … він розповідає чарівні історії … він дотепний і талановитий і він – та сама суміш надійності та непередбачуваності, яка може зробити життя цікавим, не давши любові стати спочатку звичкою, а потім перетворитися в щось банальне. Крім того, він прекрасний коханець. Він може читати її думки (так само як і вона може читати його) і, здається, завжди знає, коли вона найбільше мріє втекти разом з ним, в їх закритий для сторонніх світ пристрасті і загальних інтимних таємниць.

Проблема фізичної сумісності може виникнути у них тільки в тому випадку, якщо він змусить її піти у себе, ставши на час холодної і байдужою. А це трапляється, коли він занадто зосередиться на своїх беззвітних страхах і тривогах, забувши про те, як вона потрібна йому. Але вона відгукнеться, розкрившись йому назустріч, коли прийде його час бути ніжним. Або ж він іноді може сховатися в панцирі перетворений нудьги від її саркастичний або рішучості (особливо після сварки). Жінка знаку Риб так рідко буває суворою і «рішучої», що сам факт цього може викликати у чутливого Краба пригнічений стан! Але це все такі дрібниці життя, адже в кінці кінців сильний магнетизм між Раком і Рибою все одно поверне їх один одному.

Обидва вони чіпкі, кожен по-своєму, і, якщо Краб просто не хоче відпустити те, що йому належить, чіпкість жінки-Риби – це бажання зберегти головне, адже невдачі приходять і йдуть, а любов залишається. Вона підбадьорює себе тим, що будь-яка чорна смуга зміниться світлою. І якщо зараз зберегти те, що в тебе є, любов ще стане джерелом щастя, коли настане час зривати плоди з дерева пізнання.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,158