Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Як і всі жінки, народжені під чоловічим Сонячним знаком і на додачу керовані чоловічий планетою (у цьому випадку Марсом), жінка-Овен часто сумнівається у власній жіночності. Ще в школі танців вона з небажанням дозволяла партнерові себе вести.

Більшість юнаків, з якими вона спілкувалася, спочатку впадали в паніку, а потім гордо віддалялися шукати дівчину, більш розташовану слухати їх фантазіям про перевагу. Дівчина-Овен занадто чесна, щоб наслідувати своїх покірним подругам, вдаючи, що дозволяє чоловікові вирішувати і діяти.

Після декількох розбивають серце дослідів вона розуміє, що в питаннях любові чесність – не найкраще, якщо хочеш чогось досягти. Крім того, в ній починає розвиватися комплекс власної нежіночно. І тут з’являється чоловік-Рак, щоб доглядати за нею з респектабельної, галантної чемністю, немов принц прямо з казки. З ним вона багато сміється, а веселощі завжди робить будь-якого Овна привабливіше. З самого початку чоловік-Рак ясно дає зрозуміти, що вона збуджує і хвилює його, і для нього не має значення, хто першим проходить в двері, починає розмову або телефонує. Нарешті! Нарешті вона може вести себе з чоловіком природно, і він все одно любить її. Не дивно, що її це п’янить. Можливо, вона в перший раз за все життя відчуває себе по-справжньому жінкою.

Коли він переконує її, що вона не відьма, а мила, бажана Білосніжка (що вона завжди підозрювала), це, безумовно, радує її – на якийсь час. Якщо існує гармонійний аспект між їх світилами або інші позитивні позиції в гороскопах їх народження, її мрії можуть втілитися. В іншому випадку Білосніжка незабаром виявить, що живе в лісі з одним з семи гномів і все ще марно чекає принца.

Жінка-Овен ніколи не досягне міцного миру з собою, поки не знайде чоловіка, які захоче, щоб вона любила його вільно і відкрито, не замислюючись, хто першим поцілує іншого на ніч, і не дуясь, якщо вона випадково переб’є його раптовим сплеском веселою балаканини . Їй потрібен чоловік, який зрозуміє, що, якщо він тільки дозволить їй бути самою собою, вона дасть йому всю любов і обожнювання, так потрібні йому, щоб відчувати себе сильним і мужнім. Просте бурмотіння «Як скажеш» або «Як ти вирішиш, дорогий», але з прихованою усмішкою – романтичне удавання, пародія на відданість. Її ж любов відверта. Вона починає турбуватися, коли її обмежують дріб’язковими суперечками про те, в чому різниця між мужністю та жіночністю. Вона любить всім серцем, і душею, і розумом, і істотою. Хіба не достатньо? Так. Повинно бути досить, і цілком може бути для чоловіка-Рака.

Обидва вони дуже ревниві. Головна різниця в тому, що Раку подобається, коли його ревнують, а Овнові, як правило, немає. Для Рака ревнощі – просто доказ, як він любимо і потрібний, і з цією жінкою він отримає скільки завгодно таких доказів. Ревнощі може іноді принести відчуття надійності відносин і Овнові, трохи і час від часу. Але коли її занадто багато, це починає заважати її стилю життя, доброзичливого, вільному і товариському, адже справа в тому, що чоловік-Рак хоче тримати її залізною рукою, коли період галантного залицяння позаду, і він упевнений, що вона належить йому. Правда, звичайно, і те, що властивість «чіплятися клешнями» за свою кохану – показник його відданості. Але жінці-Овну найменше хочеться, щоб його відданість повільно, але вірно перетворювалася на мертву хватку. Не бажаючи жити в клітці, вона почне відчайдушно пручатися.

Кожен з цих двох Сонячних знаків обожнює гроші, славу і визнання, проте Рак краще приховує свої амбіції. Хоча у них спільні основні прагнення до емоційної надійності та фінансовому успіху, їх плани у досягненні мети досить сильно розходяться. Крім того, до грошей вони теж ставляться по-різному. Вона хоче їх витратити або вкласти в справу, щоб отримати плавний потік готівки, він мріє зберегти їх, щоб створити більший капітал. Навіть до того, як будь-який з них досягне якогось рівня матеріального успіху, можливі часті розбіжності. Овен оптимістичний і впевнений у перемозі. Рак часто песимістичний і боїться майбутнього (вони звуть це розсудливою обережністю), і тут їм може знадобитися посередник для спілкування.

Овен не здатний зрозуміти, як сподівається Рак виграти, одночасно очікуючи програшу. Це загадкове для Овна стан досконало виразив лікар-філософ Жан-Батіст Боден, коли написав: «Претендувати на благополуччя, весь час чекай бідності; постійно сумніватися в своїй здатності досягти того, чого прагнеш, все одно що намагатися потрапити на схід, рухаючись на захід. Ніяка філософія не в змозі допомогти людині, коли він весь час сумнівається у своїй здатності щось зробити і тим самим привертає невдачу ». І все ж Рак часто досягає мети завдяки неймовірному завзятості.

Не варто й намагатися пояснити це жінці-Овна. Їй знайоме таке слово, як «визначеність», але вона не розуміє слова «завзятість», тому що воно діаметрально протилежно її самому очевидному якістю – нетерпінню. Завзятості увазі очікування, а ця жінка ненавидить чекати чого б то не було – від автобуса або червоного світла на переході до приходу свого чергового коханця або повернення чоловіка з роботи, якщо вона заміжня. Спізнися він на п’ять хвилин, і вона вже дзвонить у поліцію або в лікарні або міряє кімнату кроками, готова накинутися на нього з докорами, ледь він переступить поріг.

Можливо кілька виходів. Вона може впасти у відчай від його сумовитих нападів депресії і вирішить рятуватися втечею, щоб не бачити, як кожне її палке прагнення тоне у водному песимізмі Рака. Або вона може спробувати розвеселити його і вивести з періодичної меланхолії власної сильної упевненістю Марса, підтримуючи його дух відвагою і гумором. А він або підніме руки на знак поразки перед її імпульсивними емоція і екстравагантністю і залишиться наодинці зі своєю колекцією марок, або м’яко, терпляче спробує навчити її, що обережність теж іноді необхідна.

Іншим каменем спотикання може стати схильність чоловіки-Рака до таємниць. Жінка-Овен на відміну від нього далека від образу Сфінкса. Коли він, відмовляється сказати, що в нього на думці, вона може уявити собі все що завгодно і довести себе до припадку марсовской істерії. Він скоро засвоїть (будемо сподіватися), що в кінцевому рахунку набагато спокійніше битье ній відвертим. До певної міри. Якщо він замовкне, вона почне приставати до нього, поки не переконається, що це марно, потім вирішить, що все це не варто витраченої енергії і сердечного болю, і, можливо, залишить його в спокої. Раптово. Без попередження. Пам’ятайте, Овен не стане втрачати часу на ситуацію, яку, на його думку, не можна змінити.

Але головна складність – мама. Якщо його мати жива, дівчині-Овнові, люблячої юнака-Рака, доведеться вступити з нею в важку боротьбу за його відданість та увагу. Якщо його святая мати вже померла, її якості можуть придбати додатковий блиск крізь призму пам’яті. Його матуся ніколи не пропалювати сорочку праскою, не пекла невдалих пирогів, не фальшивила при співі, не тринькати грошей і не виходила з себе? Так. Ніколи. Жодного разу. Його мати завжди економила гроші, тому що сама шила одяг і нанизувала намиста, вживала рівно стільки косметики, скільки потрібно, і точно знала, що сказати, щоб підняти йому настрій? Так. Саме. Завжди. Дивним чином усе це може послужити їм хорошу службу. Такий блискучий приклад, звичайно, виклик, а Овен просто не може не прийняти виклику. Вона буде прагнути досягти ідеалу, тільки щоб довести йому, що ніхто не може зрівнятися з нею.

В інтимному житті їм теж доведеться пристосовуватися. На початку їхнього кохання ніжне увагу чоловіка-Рака до бажань і потреб своєї коханої дозволить їй почувати себе виплеканої і тому емоційно спокійній. (Їм обом неймовірно потрібно емоційний спокій.) Він спочатку буде казковим коханцем. Чоловік-Рак здатний виявляти в спальні яскрава уява, тонкість і розум. Її чесність і щирість у сексі, якась неусвідомлена уразливість глибоко зворушений його. Незалежно від минулого досвіду жінка-Овен завжди вносить якусь свіжу невинність в заняття любов’ю, до того ж, коли вона любить, то любить полум’яно і пристрасно віддаючи всю себе. Але його палкість може раптом змінитися похмурістю і невдоволенням усім підряд, несподіваним відмовою від любовних утіх. Те, як виглядає (але чим не є) його відмову, може сильно остудити її еротичний запал. А у всьому винна Місяць. Потрібно просто припинити тягнути його почуття, ніби іриску, і почекати, поки зміниться фаза Місяця. Ні в якому разі не треба сердитися і говорити слова, які зачеплять його і про яких вона потім пошкодує. Він сховається в свій панцир і не вилізе звідти, бо цей чоловік неймовірно чутливий. Скільки б він не жартував із цього приводу, це так, і образа змусить його надовго впасти в тяжку пасивність. Або, ще гірше, він спробує знайти розраду в пляшці.

Що стосується щасливою боку цієї зв’язку, Рак може бути дуже милим і забавним і робити ше свої справи, радісно посміхаючись. Його прекрасна чутливість і надійність джентльмена виявлять всю жіночність його дами-Овна. Він буде потай гордитися її сміливим розумом і яскравою душею і, хоч пні припинить бурчати про її незрілість, навчиться приймати її емоційну підтримку, коли Місяць насилає на нього обривки старих дитячих страхів.

Складність криється в тому, що вона може вважати його іноді занадто суворим, надто скупим і нервовим, а він може відчувати, що вона не в змозі сама про себе подбати. Цілком реальна небезпека для знаків Води – спроба втопити свої розчарування у випивці чи наркотики. До того ж його обраниця може іноді втрачати терпіння (і так невелике при її запальному характері), так що потім доведеться довго заліковувати нанесені рани.

Цей чоловік не соромиться чутливості, йому небайдужі музика, мистецтво і поезія, а коли це чіпає його серце, очі наповнюються сльозами. Така ж, і ця жінка, серцю якої потрібно багато ніжною, трепетною турботи, тому що емоційно вона дитя, поза залежністю від того, скільки їй років. Якщо вони з’єднають його чіпкість Рака з її ініціативою Овна, вони зможуть творити дива. Між їх Сонячними знаками аспект квадрата, а це велике терпіння, зате й велика любов. Але ж так завжди і буває, правда?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,520