Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сьогодні – день його народження. Він тільки що послав мамі вітальну телеграму і тепер поспішає до своєї коханої-Водолію. Радісний і збуджений, він влітає в її квартиру і укладає дівчину в обійми.

Овен. Є класна ідея, як відзначити мій день народження. Пообідаємо в тому маленькому італійському ресторанчику, де ми зустрілися. А потім подивимося “Любовну історію» з Елі Макгроу і Рейном О’Нілом.

Водолій (сонно роздивляючись щось позаду нього). Цікаво, чи можна вивести цю пляму від вакси на стелі? Не намалювати чи навколо квіти? Це так нетрадиційно! Фрески на стелі – як в Сікстинській капелі.

Овен. Про що ти? Я говорю одне народження.

Водолій. Вибач, кохана. Я могла б поклястися, що Мікеланджело народився в Італії … Або у Франції? Щось не так? Ти виглядаєш засмученим.

Овен. Я не засмучений, я здурів.

Водолій. У Ніс Асцендент в Тельцеві …

Овен. У кого?

Водолій. У Елі Макгроу. Вона Овен, як і ти, але у неї Асцендент в Тельці. Я плачу з того моменту, як прочитала перший рядок.

Овен. Ти зрозуміла, що я сказав?

Водолій. Їй було всього двадцять, коли вона померла,

Овен. О, Боже ти мій!

Водолій. Я не можу дочекатися цього фільму. І той чудний офіціант-італієць … Він здогадався, що ми закохані, і приніс свічки і квіти на наш столик. До речі … я подарую тобі пляшку вина, яку ми пили в твій день народження. Зараз запишу, щоб не забути. Адже твій День народження в наступному місяці? Чому ти так дивно дивишся? Він був у минулому місяці?

Вона ніяк не зрозуміє його обурення. Ну так, вона щось не розчула. І чому її вважають розсіяною? Поблажливі люди скажуть, що вона витає в хмарах. Але Овен називає це непрощенним знущанням. Його не помічають! Що ж, це правда. Але ж вона не помічає багато чого, наприклад, забуває приймати ліки по годинах.

Типовий чоловік-Овен віддається любові стрімко і нерозважливо і того ж чекає від своєї обраниці. Не дочекавшись негайної відповіді, він ображається: «Та кому вона потрібна?» Можливо, якраз йому і потрібна, але він не може дозволити собі любити безмовно.

Дівчині-Водолію важко зробити вибір. Це прокляття або благословення Урану – вона знаходить щось збудливу або цікаве майже в кожному незнайомцеві. І потім, як відрізнити захоплення від любові? Вона постійно плутає любов і дружбу, зате не змішує любов і фізичне тяжіння. Її стихія – Повітря, вона народжена під ментальним знаком і тому шукає інтелектуального спорідненості. Не те щоб вона не робила помилок або була непорочною – ні … Просто вона шукає щось ще, крім тілесних радостей.

Чоловік-Овен не зможе підкорити її одними тільки палкими зізнаннями та обіцянками неземної любові, але якщо yж вона вирішить зупинити на ньому свій вибір, то не стане манірившись і мучити його невизначеністю. Швидше обрушить на нього щось на зразок: «Здається, я тебе люблю. Чому б нам не провести ніч разом? »На хвилину його острах візьме. Але тільки на хвилину. Він і сам чесний і прямолінійний. Ця парочка взагалі зневажає лицемірство і байдужа до чужої думки. Обидва творять, що заманеться, обожнюють франтівство, а також епатаж.

У їхніх стосунках є небезпечний підводний камінь: обидва народжені під чоловічими Сонячними знаками і підкоряються владі чоловічих планет. Щось на зразок дитячої гри. Один малює риску і підбиває іншого переступити через неї. Втім, вони можуть не тільки нагороджувати один одного поштовхами і стусанами, але і дружити. Це сприятливі стосунки – чоловік Овен і жінка Водолій. Не так вже й погано бути не тільки коханцями, але і друзями. І ще одне: вони легко виливають свої почуття в словах, а тому без зусиль з’ясовують стосунки. (Водолії, як і всі знаки повітря, люблять поговорити.)

Отже, дівчина-Водолій вирішила укласти любовний союз з чоловіком-Овном, і між ними запанувала гармонія. Але й тепер її коханому не доведеться спочивати на лаврах. Її божество – Різноманітність. Вона не визнає раз і назавжди сталих ритуалів. Гарячкове угамування любовного голоду замість вибачень після сварки. Заняття любов’ю в «неурочний» годинник. Гучна музика, заглушає слова, зітхання і хвилюючий шепіт. Все що завгодно, крім монотонності й нудьги.

Але їй потрібно зрозуміти, що він, неймовірно ранимий, хоча і не показує цього. Його ласки треба приймати захоплено і серйозно. Це не завжди вдається дівчині-Водолію, для якої секс – лише одна зі сторін різноманітного існування. Вона може захоплено копатися в моторі своєї машини або збирати фіалки і не помічати його меланхолії. Їй варто бути уважніше, забути про карбюраторі, кинути букет і замість цього нашептати йому на вушко кілька ніжних слів. Але зробити це треба так, щоб далі чоловік сам проявляв ініціативу. Так, оберігати його ніжне «его» – клопітка заняття, але хіба легше пристосовуватися до калейдоскопічною зміні її настроїв і фантазій?

Іноді честолюбний, пашить енергією Овен здається жінці-Водолію яскравою кометою, яка промайнула і зникла. Невже їй вдасться загальмувати це стрімкий рух? Вдасться, якщо вона буде частіше нагадувати, що любить його усім серцем. Але одного разу їй захочеться, щоб він став поривчастим, як колись. І вона навмисне підпалить порох його вибухового темпераменту. Їй не доведеться довго чекати. І, як не дивно, цей спалах зробить її щасливою. І вона здивує його, купивши пляшку того самого, заповітного вина, яке вони пили в день його народження. Правда, це буде в серпні, хоча він народився в квітні. Але тепер він не образиться – швидше зворушити. Він знову відчує силу цих друідскій чар, цього чудесного божевілля.

А потім, кинувши погляд на стелю, він скаже: «Ти знаєш, кохана, ця фреска, яку ти намалювала, щоб приховати пляму від вакси, дуже мальовнича».

«Як ти догадався, що я мрію поїхати в Італію восени?» – Зрадіє вона.

Немає нічого простіше: він нарешті налаштувався на високочастотні модуляції космічного каналу. Крім того, він і сам давно хотів побачити Сикстинську капелу. Найкраще поїхати в жовтні, щоб відсвяткувати в Італії день її народження.

У жовтні? Але вона посміхнеться і підтвердить, що це чудова ідея. Їй завжди хотілося дізнатися, яке це – бути жінкою-Терезами.

І він зізнається, що, як Лев, завжди хотів закрутити роман з дівчиною-Терезами.

Потім вони будуть битися подушками. І вона виграє. Як завжди … Але його не засмутить поразку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,329