Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Любовний зв’язок або шлюб цієї пари мають більше шансів на успіх, ніж відносини жінки-Овна і мужичина-Тельця. Звичайно, це зовсім не означає, що їх союз обов’язково буде міцним, але надія є. Пасивність, впертість і спокійне сприйняття (Телець) більш природні, коли мова йде про жінка. Агресія, незалежність і силовий тиск (Овен) більш властиві чоловікові. Не будемо говорити про емансипацію; Природа-Мати знає, що робить. У всякому разі, у цієї пари може бути менше конфліктів (об’єднання Сонячних знаків чоловік Овен і жінка Телець). Тим не менше саме інтенсивність конфліктів, а не їх частота руйнує будь-які зв’язки, тому цим двом не треба розслаблятися. Все залежить здебільшого від позицій Місяця і Асцендента кожного з них.

Жінка-Телець, якщо четвертий астрологічний будинок в її гороскопі не дуже напружений, народжена домогосподаркою (слава Богу, що комусь це подобається). Навіть якщо в її карті народження є опозиції, через що вона в юності буде шукати розваг (досить рідкісний випадок), її основне бажання, проте, полягає в тому, щоб створити затишний будинок, повний дітей і музики, обставлений хорошими меблями, ідеально чистий, де всі речі стоять на своїх місцях, білизна випрасуваний, і розкладено по поличках, холодильник повний продуктів, а в спеціальній скриньці лежать вчасно сплачені рахунки.

Вона не буває безпідставно ревнивою, їй потрібна серйозна причина. Вона терпляча і рідко заперечує. Зазвичай вона уважна, люб’язна господиня для колег свого чоловіка і дивно вдячна слухачка.

І оскільки чоловік-Овен потребує постійної і надійнішої аудиторії, коли він міркує на улюблену тему, оскільки він часто приводить людей додому, щоб зачарувати їх новою ідеєю або проектом, який склався в його мріях, і оскільки він кілька безтурботний, коли мова йде про бюджеті, тому що так і не засвоїв у школі значення слова «ощадливість», в цьому відношенні жінка-Телець ідеально підходить йому.

Зазвичай чоловік-Овен любить спорт, а типова жінка-Телець – природу, і якщо його улюбленим видом спорту виявиться туризм, додайте ще один плюс до можливого розвитку їх, відносин. Звичайно, якщо він любить футбол, все буде набагато складніше.

Труднощі можуть виникнути і там, де досі партнери не відчували розбіжностей. Жінка-Телець може захотіти переїхати в село або в передмістя, а більшість чоловіків-Овнів не мислять себе без міський лихоманки. Тих, хто може залишити місто, мало, але і вони люблять проводити вихідні серед яскравих вогнів.

Навіть перебуваючи в поході або блукаючи по лісах. Овен не відчуває себе в душі хлопчиськом з ферми. Якщо у нього Місяць або Асцендент в Тельцеві, можливо, він буде садити картоплю або доїти корів, але в основному для нього колупання в землі ніколи не замінить бажання мчати в машині за щастям.

Іскри можуть летіти і при вирішенні фінансових питань, тому що з грошима вони звикли звертатися по-різному. Він хоче нову машину, вона – новий холодильник і т.д. Його улюблений відділ в банку – відділ позик, її – ощадний. Однак, якщо він почне витрачати гроші на прикраси для неї або на меблі для дому, вона буде менш скупим. Жінки-Тельці зазвичай цінують красиві ювелірні вироби та розкішну обстановку, але їм би хотілося, щоб ці речі були надійними, розрахованими принаймні на кілька століть.

Її звичайне спокій може змінитися гнівом, якщо він прожжет її нову кушетку або проллє виноградний сік на килим. А Овен навряд чи зуміє зрозуміти, чому її настільки сильно засмучують такі дрібниці. Він не буде витрачати час і нерви на ридання рільників пролитого молока (або виноградного соку). Якщо щось загубилося, зламано чи зіпсовано, це завжди можна замінити новим. Телець навряд чи погодиться з цим.

На щастя, більшість їх розбіжностей забувається, ледь вони переступають поріг спальні, оскільки фізична зв’язок доставляє обом таємне задоволення. Звичайно, чоловіка-Овна не розчарує здатність жінки-Тельця до чуттєвої, еротичної любові, але його може кілька збентежити те, що вона не накидає на любов покрив таємниці. Вона відноситься до сексу як до практичної та радісною можливості винагородити свої почуття і до того ж понароджувати діточок. Тому вона навряд чи зрозуміє, чому секс повинен зв’язуватися з неприборканої мрією, здатної перенести душі закоханих на вершину Тибету, або кометою, пронесшейся по нічному небу.

Для неї секс – це секс, а любов – це любов. Ця жінка з легкою іронією підходить до сексу, адже почуття гумору Тельця не прив’язане до якоїсь однієї сфери його життя. Воно відрізняється широтою.

Якщо чоловік-Овен випадково наступить на цвях, коли, згораючи від пристрасті, йде до ліжка під час їх медового місяця, вона вибухне сміхом. А він, захлинувшись образою, може кілька ночей провести в сусідній кімнаті, поки не відновиться його чоловіче самолюбство.

Тим не менш, незважаючи на те що її може спантеличити його романтичний ідеалізм, це зовсім не говорить про їх сексуальної несумісності. У жінці-Тільце є глибокі емоційні джерела, і, цілком можливо, її жіночність і явне задоволення змусять його на якийсь час побачити, що зовсім не обов’язково уноситься в пошуках любові в захмарні дали і що земні втіхи теж сповнені захвату.

Застереження: те, що жінка-Телець не схильна відгукуватися на будь-який прояв сексуальності Овна, зовсім не означає, що вона не чутлива або не романтична. І те й інше в ній є. Або майже напевно є. Якщо він забув день, коли вони вперше зустрілися (або вирішили одружитися), неуважного, забудькуватого Барана неодмінно чекають гнівні закиди. У цієї жінки блискуча пам’ять, коли мова йде про її особистих справах.

Деякі астрологічні опису представляють жінку-Тельця задоволеною коровою на пасовище, і це просто образливо. Що з того, що вона не проявляє сильних почуттів і побуває центром уваги на вечірці? Її спокійна краса подібна тихому озеру в глибині соснового лісу, в якому пахнуть лілії. Магнетизм Тельця сильно зачіпає струни чоловічих сердець, тому що він обіцяє на рідкість спокійний і розкішне пригода, а струни серця Барана особливо. Чоловік-Овен незабаром відкриває, що ця жінка, яка так спокійно і врівноважено (саме ці якості він потай хотів би бачити в собі), здатна наповнити його душу ароматом свіжих квітів, а його будинок – музикою любові і дружби, не кажучи вже про те , що вона чудово готує. До того ж вона може обдарувати його радістю і неприхованим обожнюванням на все життя.

Вона також вміє збирати і берегти гроші. Ця дівчина не опускається до дрібних докорів, подібних комариних укусів. Вона виключно душевна жінка і не потребує маскараді, щоб довести це.

Любов, честолюбство, чесність і гарантія фінансової стабільності – ось чотири шляхи до її серця. Чоловік-Овен без жодних зусиль здатний забезпечити перші три, але йому доведеться дещо змінити свій стиль життя, щоб виправдати її очікування, пов’язані з останнім. Доходи Овна часто нестабільні, і це дратує жінку-Тельця.

Володіє достатньою витримкою, вона починає нервувати, коли її емоційна та фінансова стабільність знаходяться під загрозою. У більшості інших випадків вона випромінює мирний спокій, що служить прекрасною розрядкою для Барана. Це також дуже важливо в їхніх взаєминах, так як Овен часто здатний на розумові, емоційні та фізичні зриви. (Чоловік-Овен буде напирати, поки не впаде.)

Коли з жінкою-Тельцем трапляється один з таких нападів люті, її спокій може змінитися гнівом вулканічних масштабів, і вона забуває про всяку обережність. Але це відбувається так рідко, що навряд чи може бути серйозною причиною ускладнення їх відносин, якщо тільки Баран не настільки божевільний, щоб наполягати на своїй перемозі в цих нечастих, але небезпечних зіткненнях. Йому краще поступитися, бо спроба здобути перемогу в цьому випадку рівнозначна спробі зупинити землетрус.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 40 T. 0,180