Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Овен незалежна, яскрава і розумна, проте будь-який чоловік-Овен, на його думку, ще більшою мірою має настільки чудовими якостями. Він періодично буде вимагати визнання своїх достоїнств, всіма доступними способами намагаючись переконати в цьому і її, і себе самого. Якщо вона спробує перевершити його, він, сильно розхвилювавшись, спробує переконати її в тому, що перемога повинна залишитися за чоловіком. Юнакові-Овнові доведеться вибирати: або підпорядкувати дівчину на самому початку гри, або розпрощатися з нею. Їх чекає чимало галасливих сутичок зі сльозами, перш ніж дівчина припинить чинити опір. Але якщо вона з власної волі, а не з примусу стане жінкою, вона розквітне прекрасним квіткою.

Вимагати, щоб жінка-Овен залишила роботу і присвятила себе потурання його примхам, краще навіть і не намагатися. Щоб розкрити її жіночність і встановити його Чоловічі права, існують інші способи. Якщо вона буде змушена пожертвувати своїми заняттями, щоб підносити йому домашні туфлі або допомагати досягти його особистих цілей, забуваючи свої власні (що часто трапляється), а не прийде до такого рішення сама, краще їм відразу розійтися. Для них також було б мудрим розділити витрати: він бере на себе щоденні витрати і оплату рахунків, а її гроші вони витрачають в особливих випадках … коли їм захочеться задовольнити якесь обопільне екстравагантне бажання. Це необхідно, щоб чоловік-Овен знав: його роль у їх парі гідна чоловіка. Дуже важливо сказати йому про це прямо і чітко в самому початку.

Дівчина, яка перебуває під впливом Марса, буде супроводжувати свого обранця у всіх життєвих колотнеч, навіть якщо його немає поруч. Можливо, вона почне керувати ним по телефону, за допомогою телеграм або листів. Оскільки чоловік-Овен знає, що нікому не вдавалося керувати ним з дня його народження, ймовірно, йому захочеться розквитатися при перших же ознаках війни, оголошеної дівчиною-Овном, але краще б йому придушити своє роздратування і впритул зайнятися її прирученням.

Кожна жінка-Овен в глибині душі жагуче бажає бачити у своєму чоловік захисника. У своїх мріях вона завжди ніжна і лагідна, а він добрий, лагідний, сильний. І найкраще йому таким і бути. Чоловік, постійно прагне догодити, їй нецікавий, а перегинати палицю у спробах приборкати її – не потрібен. Він не повинен зазіхати на її особистість і втручатися в її життя. Його мужність, обумовлена ​​впливом Марса, змушує жінку-Овна дивитися на свого обранця широко відкритими очима і наповнює захопленням під час прогулянки або на самоті спальні, але ці трепетні почуття відносяться лише до любовної романтики. Жінка-Овен строго розмежовує область почуттів і повсякденне життя. Чоловік ніколи не повинен забувати про це, якщо хоче її утримати. Думати, що така жінка буде чекати його сигналів або слідувати його вказівкам, нерозумно, а ігнорувати її просто небезпечно. Подібні помилки можливі, поки чоловік-Овен не зрозуміє, що вона не перейде риси, але і не підкориться впливу диктатора, тому що вони обидва відлиті в одній і тій же формі, яка, звичайно, була знищена після створення Сонячного знаку Овна.

Дівчинка-Овен проливала солодкі сльози, читаючи про принца, який хоробро вирушив у ліс, щоб розшукати свою принцесу і пробудити її від холодного сну поцілунком Справжньою Любові. (Серце жінки-Овна починає тремтіти при одній думці про Справжньою Любові: її ідеалізм у сердечних справах так само вічний, як сама Весна.) Але, дорога дівчина-Овен, зізнайтеся-ка чесно, хоча б собі, які мрії породила б у вас казка про палке, мужньої принцесі, яка хоробро вирушила в ліс на коні, щоб знайти свого принца і врятувати його від злої відьми? А як бути з іншими чарівними казками, в які ви все ще вірите? Уявіть собі витончену Попелюшку з червоними щоками, здуває впала на лоб пасмо, спітнілу і змучену, коли вона намагається втиснути в кришталеву туфельку ногу свого принца, щоб дізнатися, впору вона йому! Природа-Мати знає, що творить. Відносини між чоловіком і жінкою Овнами складуться набагато вдаліше, якщо вона дозволить йому вкрасти у неї Марсови громи. І нехай ініціатива виходить від нього. А крім того, подолавши власну впертість, вона в кінці кінців зрозуміє, що за агресивною обличчям Овна криються дивовижний ідеалізм і пристрасне бажання бути потрібним і поміченим.

Прекрасно, їй слід розглянути його в ту мить, коли він, красуючись на білому коні, втілює собою прагнення до верховенства, притаманне Овнові, ховаючи за цим таємний страх, що ніхто не зможе полюбити його так, як йому хотілося б (а це дуже важливо ), якщо він сам не доб’ється цього. Такий чоловік може бути дуже ніжним і турботливим при всій своїй уявній незалежності, він, як ніхто інший, уміє приховувати навіть найсильнішу біль. Кому-кому, а жінці-Овну це добре відомо. Оскільки обидва вони зліплені з одного тіста, здавалося б, немає нічого простішого, ніж знайти спільну мову, але потрібно не один болючий урок, поки вони не зрозуміють марність нескінченних взаємних викликів. Часто останнім уроком виявляється гіркий досвід, коли, навіть все чудово розуміючи, Овни змушені розлучитися.

Якщо всю свою агресивність жінка-Овен зверне на своїх супротивників-чоловіків (крім одного-єдиного, зрозуміло), він буде обожнювати її за це і з лишком винагородить за кожен доброзичливий крок, зроблений йому назустріч.

Два Овна, здавалося б, повинні бути прекрасними сексуальними партнерами, оскільки обидва чекають від любові єдності душі і тіла, про який пишуть поети і в яке майже кожен Овен вірить, як в абсолютну романтичну догму. Інстинктивна спрага спорідненості душ змушує люблячих Баранов не сумніватися, що їх союз не тільки укладений на небесах, але не розпадеться і на землі до самої смерті, і в іншому світі. Однак, щоб досягти такої гармонії, їм доведеться подолати серйозну перешкоду – дуже сильне, хоч і не завжди усвідомлене самолюбство цього Сонячного знака.

Всі інтереси, знання і бажання, пов’язані з сексом, у Овнів обгрунтовані на деколи ненавмисно, але використанні партнера для власного задоволення, прагненні не йому доставити найбільше задоволення, а досягти задоволення самому. Доктора Девід Рубін, Майстрі і Джоні, Кінчев і Фрейд все це пояснили, перевірили, досліджували, проаналізували, зняли на фотоплівку, записали на магнітну стрічку, вислухали обидві сторони, написали практично про все, тільки не продемонстрували перед аудиторією. (В цьому активно змагаються між собою сцена, кіно і журнали.) Але більшість чоловіків і жінок досі не отримали відповідей на свої численні запитання.

Цим коханцям, які знаходяться під впливом Марса, непогано б було придбати величезний плакат, який зображає закохану вітрило блаженними посмішками на обличчях. Напис внизу повинна гласить: «Любов починається, коли бажання іншої стають для вас важливіше ваших власних …» Такий плакат треба повісити над ліжком поряд з килимком, що зображує вінчання Ромео і Джульєтти.

Коли це дитяче самолюбство вдасться подолати за допомогою ніжності і взаєморозуміння, сексуальні відносини двох Овнів можуть стати екстатичним обміном. Для них сексуальна Любов складається з дивних протиріч, що перетворюють їх партнерство в неймовірну комбінацію вибухової бажання, прямого і пронизливого, палкого і непідконтрольного … і бачень квітів під дощем, ласкавих хвиль, ліжущіх білий пісок, і виблискуючого діамантами снігу. Сильний вплив Марса, пом’якшене наївністю і чудесним подивом символічного Дитятка-Овна, створює рідкісну і дивну суміш нестримних, бурхливих емоцій, тиші і спокійного світанку … Очевидно, сексуальний союз між двома баранами у його кращу пору може стати хорошою школою, яка навчить їх ставитися один до одного з ніжністю. І навіть в гіршу пору цей союз буде цікавим.

Що відбудеться в душі жінки-Овна, якщо її обранець почне фліртувати з іншими дівчатами? І що буде з ним, якщо вона ззовні посміхнеться іншого чоловіка? Емоційний вибух, порівнянний з вибухом водневої бомби, наслідки якого виявляться для любові настільки ж кошмарними, як і наслідки вибуху бомби для всього живого на планеті. Всякий Баран обов’язково дасть знати іншому, що не дозволить нікому посягати на свою свободу. Однак, щоб він визнав таке ж право за своїм партнером, обом доведеться чимало попрацювати. Їм належить зрозуміти, що любов – зовсім не гра, в якій треба перемогти, не бій, яке необхідно виграти, не приз, який належить добути. Це дар, і його потрібно з радістю піднести і з захопленням прийняти. Барани вимагають багато від життя і, як правило, багато чого домагаються. Але вимагати любові безглуздо.

Чоловік-Овен ясно дасть зрозуміти своїй дамі, що вона не сміє його ревнувати, але сама хай краще і не дивиться на іншого чоловіка. Вона також не сприймає ревнощів, але якщо вона помітить, що він хоч з найменшим інтересом дивиться на іншу жінку, то вона за себе не відповідає.

Дізнався, що це значить? Це егоїзм. Самі Овни, швидше за все, незгодні з цим, але краще б їм гарненько подумати. Баранов може охопити ревнощі, якщо вони помітили посмішку на обличчі сплячого коханого або коханої – Хто їй чи йому сниться? І повірте, багато Овни не раз вранці запитували: «Тобі, мабуть, цієї ночі снилися приємні сни? І хто це тобі снився? »І майже напевно відповідь була такою:« Мої сни тебе не стосуються. Крім того, ти щось не дуже поспішав піднятися сьогодні. Ти, напевно, мріяв про ту дівчину, з якою фліртував в магазині минулого тижня? »

Діалоги можуть бути різними, але такі сутички неминучі, якщо два Барана дали обіцянку любити, поважати і плекати іншого, але ніколи не обіцяли підкорятися! Цим двом ревнивцям просто необхідно постійно переконувати один одного в нев’янучу схилянні, оскільки підсвідомий страх втратити любов лежить в основі ревнивості всіх Овнів, – страх, несумісний, здавалося б, з свідомим прагненням до особистої незалежності, обумовленим впливом Марса. Овни, як ніхто інший, коряться раптовим поривам, забуваючи про все на світі. Чоловік-Овен, який раптом кинувся до нової чудової мети, недавно їм виявленої, насправді вірний собі, і жінка-Овен, яка дивиться правді в очі, повинна визнати, що людину, хоч раз самому собі змінив, вона любити не зможе. Цією жаданої метою не обов’язково повинна бути нова любов. Якщо жінка у всьому довіряє своєму другові, вона, швидше за все, не пошкодує про це, тому що чоловік-Овен більшою мірою, ніж чоловік будь-якого іншого Сонячного знака, чинить так, як від нього очікують.

Кілька років тому я отримала листа від жінки-Овна, яка вийшла заміж за чоловіка-Овна. У них було троє дітей: один, що народився під знаком Близнюків, і два Тельця. Вони так чудово щасливі, що я хочу процитувати частину її листи.

«… І коли я прочитала вголос останню главу про жінку-Овнів вашій книзі« Сонячні знаки »моєму чоловікові, теж Овнові, ту частину, де йдеться:« Вона може бути трохи імпульсивної, незалежної, прагнути до верховенства, але ви не повинні все сприймати всерйоз », – він запитав:« Що ще потрібно чоловікові? »Мій чоловік-Овен розуміє мене, і ми ніколи не розлучимося, хоча я інколи і погрожую піти від нього, коли стикаються наші баранячі роги. Тому що, як говориться у Вашій книзі, якщо я «вдаюся в його обійми в ту хвилину, коли світ для мене темний і сумний», він утішає мене і ніколи в житті не скаже: «Що ти наробила!» Ніколи раніше не підозрювала, як це важливо для мене ».

Таким чином, як бачите, тісний зв’язок між Овном і 0вном можлива. І при цьому зовсім не потрібно приносити в жертву свої мужність, ініціативу і незалежність, обумовлені Марсом.

Яка б не була природна сутність Овна, але якщо дівчина-Баран навчилася керувати своєю натурою і може навіть ставитися до неї з гумором, замість того щоб заперечувати або навіть соромитися її, вона засвоїла важливий урок. Ви повинні полюбити себе (що вимагає і чесності та гумору), перш ніж хтось інший полюбить вас.

Якщо два Овна дотримуються золотого правила і поступають у відношенні один одного так само, як вони хотіли б, щоб поводилися з ними, їх зв’язок принесе їм обом відпочинок від емоційної напруги і до того ж найкращий з усіх можливих дарунків – свободу бути самим собою, не боячись втратити коханого.

Під час сварки, зопалу, він може заявити, що покине її, але навряд чи коли-небудь це зробить. Якщо він одного разу полюбив жінку-Овна, всі інші дівчата будуть здаватися йому нудними. З ними, може бути, буде легко, але нецікаво. Та й вона, що б не зірвалося з її мови в гніві, ніколи не покине свого обранця.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,550