Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Любовні стосунки між Левом і Бараном, хоча вони можуть стати теплими і чудовими, не будуть вільні також і від частих емоційних штурмів, особливо якщо гордість кожного з них нагадує неприступну крижану брилу. Але, між двома Сонячними знаками лід тане швидко, а після бурь небо очищається від хмар, і все знову виглядає свіжим і зеленим.

Часто це починається так: він обіцяє подзвонити їй у п’ять, дзвонить опівночі і не хоче нічого пояснювати. Він говорить їй, що вона робить граматичні помилки, що вона використовує занадто багато косметики. Нарешті, він велить їй помовчати, послухати його і постаратися змінитися.

Зрозуміло, це споруджуємо між ними стіну. Її дратує ця нестерпна самовпевненість, і вона раптово вирішує кинути його. Кому він взагалі потрібен такий? І вона це робить. Хоча розуміє, що, незважаючи на її зовнішню незалежність, врешті-решт знайшовся чоловік, який здогадується, що це не так. Нічого доброго не вийде, якщо вона тут же пошле його до біса. Потім вона згадає, яким теплим і співчутливим був його голос, коли він нарешті подзвонив, неважливо, що пізно. Вона пригадає, скільки м’якої іронії було в його жартах з приводу її пунцових тіней або якоїсь її чергової помилки. Можливо, це була ніжна турбота, а зовсім не нестерпна поблажливість? І … можливо, краще простити його? (В кінці кінців вона це зробить. Вона підкорена.)

Мине небагато часу, і він перестане робити їй нескінченні зауваження про її невігластво, про яке вона навіть не підозрювала. Більш того, вона здивується, піймавши себе на тому, що знаходить у цьому задоволення. Звичайно, після того, як принадність новизни зникне і жінка-Овен спуститься з позахмарних висот на землю, вона не раз спробує взяти реванш, просто щоб підтримати паритет, і «велика кішка» відчує, що відчуває лев у клітці, бачачи перед собою приборкувача. Спочатку здивування, потім роздратування, нарешті, лють. Але в результаті він покірний. У дійсності він спокійно ставиться до її шаленого темпераменту, принаймні, поки він не забиває його власний. Але такого не буває. Бо де це бачено, щоб Марс затьмарив Сонце?

Це сильне магнетичне поєднання за схемою чоловік Лев і жінка Овен Сонячних знаків, і тому, коли двом Вогненним знакам з’явиться Венера, треба очікувати бурхливої ​​любовної сцени.А раптом ці старі, глибоко заховані мрії не так вже й неможливі? Адже це і його, мрії. Впевненість Марса може зрушувати гори! Що ж стосується її прагнення диктувати і зухвалою незалежності, то за ними криється бажання, щоб хтось вивів її на правильний шлях. Хіба Лев не наділений з надлишком здатністю організовувати життя інших людей і уберігати їх від помилок? Жінка-Овен виразно кидає йому виклик, але хіба Лев коли-небудь ухилявся від виклику? Вона може похитнути його мужність кількома важкими ударами, але Леви зовсім не слабкі. Йому слід поставити її на місце. Після того, як він направить її енергію Марса по потрібному шляху, він може заспокоїтися. Вона ж, у свою чергу, наділяє його всім необхідним йому вогнем, коли він його потребує і коли ні.

Через те, що він більш практичний і відповідальний (пам’ятаєте, Лев – Постійний знак), вона часто буде звинувачувати його в убогості і тупості. Через її більшу жвавості і рухливості йому буде здаватися, що вона його виснажує. Більшість їх суперечці народжується незалежно від них на підсвідомому рівні (рідше свідомо) заради чистого задоволення покрасуватися і переконатися ще раз в почуттях іншого. Примирення всякий раз буде повне захвату. Їхні друзі, можливо, не раз здивуються, чому вони досі разом, але вони-то знають чому.

Але, зрозуміло, їх життя не перетвориться на суцільну сварку. Перебуваючи під впливом того що він – чоловік Лев і вона – жінка Овен, вони переживуть багато чудових, божевільних, радісних і повних захвату хвилин. Природне простодушність жінки-Овна дивним чином чіпає його, чоловіка-Лева, зачіпаючи струну відповідальності в його серці романтика. Захопленість її натури заразлива, адже він сам наділений сонячним ентузіазмом. Овен – символічне Дитя Зодіаку, тому її наївність і невинний вигляд пробуджують глибокі джерела ніжності в його душі, він відчуває спонукання захистити цю відважну, яскраву душу, яка, як справжнє дитя, не має ні найменшого уявлення про безліч небезпек, що загрожують їй. Він допоможе їй уникнути їх завдяки своїй мудрості і зрілому розуму, бо Лев попереду Овна на кармічному колесі життя.

Випробувавши на собі надійність почуттів Лева, вона відкине дитячу сутність свого Сонячного знака, перестане вимагати, позбавиться від страху, що може впасти і ніхто їй не допоможе. Його руки підхоплять її, якщо вона буде падати, він зуміє задовольнити всі її запити. І вона заспокоїться, стане м’якшою, податливішою … Жінка, яка перебуває під впливом Марса, захоплюється силою, як фізичною, так і моральною, і вона довіряється цьому чоловікові, хоча завжди боролася проти необхідності підкорятися.

Овен і Лев володіють дивовижною здатністю задовольняти фізичні потреби один одного, яка посилюється постійним емоційним підігрівом. Сексуальний досвід може бути дуже позитивним для обох, бо кожен здатний дати іншому те, чого він чекає від інтимних стосунків: пристрасть, з’єднану з любов’ю. Це не так вже й часто зустрічається – багато людей здатні дати тільки одне з двох, і ніколи і те і інше відразу … Але Лев ні за що не розлучиться зі своєю свободою. Він хоче вільно бродити по джунглях і не чутливий до брязкання ланцюгів ревнощів. Така і вона. Однак чим обертається свобода в цих випадках?

Справа йде зовсім не так просто. Жінці-Овну доведеться дозволити йому гуляти на мотузці граничної довжини, він же посадить її на таку коротку ланцюг, якої навряд чи вистачить, щоб на ній повіситися. Упокорити свою гордість Льву незмірно важче, ніж жінці-Овну. Покірність – це чеснота, яку Лев завжди проповідує, але якої начисто позбавлений. Їй першій доведеться пробачити і спробувати зрозуміти. Я бажаю їй удачі і мужності. Вони їй знадобляться.

Їх сексуальне згода не обійдеться без важких ударів. Дівчині-Овнові властива одна дивна дивина. Вона знає, як мало в неї шансів знайти собі невинного юнака, але знає це тільки головою. В її серці, знаходиться під впливом Марса, живуть інші уявлення. Яким би це не здалося неймовірним, вона воліла б думати, що вона – перша жінка, до якої він доторкнувся, якій прошепотів слова любові, якою опанував. Але оскільки захоплюватися для чоловіка-Лева майже так само природно, як і дихати, її надії марні. Вона старанно запам’ятовує всі відомості, про його пристрасні зітхання в минулому, які вдається у нього вивудити, включаючи імена, дати, місце дії. Нехай так він займався любов’ю з іншими жінками. Вона прийме це, хоча їй і буде боляче. (Барани завжди мужньо зустрічають неприємності, раз вже зрозуміли, що це неминуче.) Проте зовсім не обов’язково думати, – що він отримував від цього задоволення, чи не так? Можливо, його спокусили; можливо, якась пройдисвітка скрутила йому руки або прив’язала мотузкою, а він довго пручався і його досі переслідує в нічних кошмарах весь жах того, що сталося?

Але Лев зовсім не розташований підтримувати її ілюзії. Він дуже гордий і чесний. Ні, його не прив’язували до ліжка чотирма вузлами, ніхто йому не заламував руки. (Пам’ятаєте, ми говорим про його минулий любовний досвіді. Не може бути й мови про те, що вона здатна забути і пробачити його зради в сьогоденні і майбутньому. Вона просто не зуміє пробачити – такі Овни.) У будь-якому випадку, після того як вона змусить його розповісти про минуле, зігравши на струнах його непомірного марнославства, він поспішить запевнити її, що він не віддав своє серце жодній з тих дівчат і що так було лише до зустрічі з нею. Але вона, можливо, не почує його. Її уяву буде зайнято картинами диких оргій. Її лицар у блискучих латах чимало наслідив, а його білий кінь перетворилася на брудного сірого осла!

Така розбита мрія про примарну чистоту може зруйнувати сексуальну гармонію між ідеалісткою-Овном і Левом з великим любовним досвідом в минулому. А як бути з її минулим любовним життям? Це зовсім інша справа! Вона знайде тисячі прийменників, щоб не говорити про це.

Існують два можливі рішення. Перше, залежне від неї, – це необхідність упоратися зі своїми емоціями і усвідомити, що Справжнє, якщо воно сильне і прекрасне, не може бути заплямоване Минулим, яке давно забуте. Однак для типового темпераменту Марса таке рішення майже неможливо. Воно проти її природи, якщо тільки жінка-Овен не володіє більш незалежними і об’єктивними Місяцем і Асцендентом, наприклад, в Близнюках або Терезах. (Наявність Водного Місяця і Асцендента також буде сприяти цьому, але тоді жінка-Овен може виявитися занадто незалежною і агресивною, щоб підходити Льву, і виникнуть інші проблеми.)

Найкращий вихід полягає в тому, щоб Лев досить часто говорив їй про негативні емоції, які супроводжували його минулий любовний досвід, і не втомлювався захоплюватися всіма радощами сексуального задоволення, які дарувала йому вона.

Її щире захоплення його мужністю, надійністю і мудрістю зміцнює мужність Лева (хоча часто вона відсувається у тінь іншими його якостями). Його тверда відмова підкорятися їй пробуджує її приховану жіночність, про яку вона не підозрювала. Однак, хоча вона, можливо, стане більш покірною, він ніколи не відмовиться від своєї індивідуальності і незалежності, навіть заради неї. Він завжди потребує схиляння, щоб наситити своє вічно голодне «це», а для неї потреба в схилянні – знак слабкості, в якій вона ніколи не потребувала. Лев надасть їй невичерпні можливості виховати в собі цю властивість. Жінка-Овен знає, що її обранець сильніше її, і це її тільки привертає. Але якщо він використовує свою силу занадто агресивно, ефект буде прямо протилежним. Овен ніколи не погодиться з будь-якою формою феодального ставлення до жінки. Але їй краще підкоритися, якщо вона хоче, щоб її Пан і Повелитель звільнив її.

Вона буде захоплюватися їм, поважати його і любити дуже сильно. Але вона не стане менше любити себе і не відмовиться від того, щоб поступати по-своєму, хоча, можливо, і дозволить йому радити, як саме їй поступить. Неізбежні і моменти, коли він буде охолоджувати її запал, з усією практичністю Льва висміюючи її надії. Вона може поранити його гордість, наважившись перервати його на півслові або не запитавши його ради. Тоді він заморозить її царственою зарозумілістю, а вона приведе його в лють бурхливим гнівом. Але коли він відтане і затихне її сказ, до них завжди буде повертається щастя.

Як це буває з усіма парами чоловік Лев і жінка Овен Сонячних знаків, Овен і Лев незабаром зрозуміють, що їх первісний потяг один до одного переростає в більш глибоке почуття любові і співпереживання, тому що сильне коливання їх Сонць знаходиться під благотворним впливом покровителя дев’ятого будинку, Юпітера. Всякий союз чоловік Лев і жінка Овен Сонячних знаків, в якому партнери дійсно серйозні, в певній мірі відчуває благотворний вплив променів Юпітера. Якщо ви довгий час любите одну людину так, що все інше здається вам лише частиною чогось головного, ви краще розумієте почуття інших. Ви розумієте, як воно тим, хто страждають і самотні. Вам навіть чомусь хочеться розділити з ними ваш світ і вашу радість.

Любов – це благословення для Овна та Лева, і це підтверджує те, що вони бачать, чим глибше заглянувши один одному в очі. Він бачить жінку, досить раниму, щоб потребувати його мудрого керівництва, і, проте, досить незалежну, щоб кидати йому виклик і підігрівати його енергію. Вона бачить чоловіка, досить м’якого, щоб поводитися з нею ніжно, і, проте, досить сильного, щоб захищати її і повелівати нею. Між Овном і Левом немає глибоких протиріч. Народження любові між цими двома здатне сповістити про світ, обіцяному древніми пророцтвами … «Коли ягня возляже з Левом …»

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Лев і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Olvia в 14.06.2014 | Відповісти

    Дуже класний все правда і посоідовно зовсім інший від тих чим заповнений весь інтернет

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,173