Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Домашнє господарство – це не ті терена, на яких жінка-Лев хотіла б блищати.

Швабри та пилові ганчірки не поєднуються з тіарою та блиском коронації. Не забувайте, що в Левові укладена сама суть царственості. Нескінченне прання і готування також не гармоніюють з тим астрологічним правилом, що всі Леви і Левиці народжуються вільними. Інстинктивно відчуваючи це, більшість Левиць (більше двох третин) вибирають для себе кар’єру. І раз вже мова зайшла про статистику, додам, що в огляді членства жіночих феміністських груп число Левиць стоїть на чолі списку (причому Овни знаходяться трохи позаду). Все це чудово, і я нічого не маю проти дівчат знака Лева, що вирішили позмагатися з усіма цими хижаками комерційних джунглів. Чому я повинна кидати в них камінь, коли сама роблю кар’єру і активно обурююся узаконеним домашнім рабством? Кому охота цілий день стояти і дивитися, як росте люцерна в консервних банках на вікні кухні? Зрештою, яку перешкоду, який виклик може знайти тут тямуща дівчина-Лев?

Ні, я не заперечую і не критикую, я тільки дозволяю собі дружнє астрологічне попередження. Кар’єра – прекрасний вибір, якщо тільки дівчині-Леву не доведется закохатися в чоловіка цього ж знака. Тоді можуть виникнути деякі труднощі.

Вона впізнає його відразу, навіть не маючи поняття про його день народження, по чудовій гриві, доглянутій і блискучій. Він буде для неї відважним і ніжним захисником, переконаним у своїй винятковості, навіть якщо всі навколо думають інакше. Вони все одно скоро визнають це. Їм же краще буде. І їй теж. У нього сліпуча усмішка і сліпучі білі зуби, але розслаблена поза приховує дикий норов і сильну волю. Він по-справжньому щедрий, теплий, але жахливо гордий і вкрай чутливий до образи.

Тепер повернемося до її кар’єрі. Якщо, коли вони зустрінуться вперше, виявиться, що вона заробляє більше за нього, він посміється над цим, абсолютно впевнений, що його дохід незабаром не тільки зрівняється з її, але і перевищить його. Лев, глибоко і романтично закоханий в прекрасну, граціозну, чуттєву і спокусливу Левицю, не дозволить таким дрібницям, як гроші, заважати завоюванню і підкоренню його обраниці. Жодним чином. Ледь відчутний запах і смутні кільця диму від фіміаму любові повкидають будь-якого справжнього чоловіка-Лева в транс. А не справжніх чоловіків знака Лева не буває. Але, до нещастя, ця дрібниця – гроші – може стати чимось більшим в їх відносинах, коли перше збудливе, шалене полум’я пристрасті перетвориться в затишні вугілля спокійної інтимної ніжності (іноді, звичайно, знову займисті, але палаючі більш рівним вогнем відданості, невгасимим, якщо тільки ви акуратно підкидаєте дрова).

Гроші залишаться для них «дрібницею», якщо він насправді заробляє більше її і зробив карколомну кар’єру. Але якщо це не так, гроші дуже швидко перетворяться на важливу проблему, а з найменшим заохоченням з боку будь-якого з них – у величезну, потім в гігантську проблему, поки нарешті не обернуться чудовиськом, що встав між ними і загрожує зруйнувати їх любов.

Скажу прямо: якщо у неї більше грошей (або чого завгодно іншого), ніж у нього, щоб врятувати відносини, потрібна героїчна жертва. Здогадуєтеся, від кого? Абсолютно вірно. Від неї. Слухайте, ви ж цікавитеся астрологією, так? Жінка-Лев може контролювати чоловіків всіх інших Сонячних знаків, але в цій парі Лев домінує над Левицею. Так відбувається в природі, а боротися з нею марно. І не треба йти на обман. Будь-яка нечесність, якими б похвальними не були наміри, ніколи не зможе врятувати левових відносин. Вона тільки вб’є любов і повагу один до одного.

Героїчна жертва, про яку я говорила, полягає в тому, що Левиця повинна, поставивши їх щастя вище всього, почати просити у нього допомоги у своїй роботі або кар’єрі, а потім переконати його, що ніколи не змогла б домогтися такого успіху без його керівництва (що буде безсумнівною правдою), так що гроші, які вона заробляє, слід було б поділити між ними порівну, і все в такому дусі – аж до рішення кинути роботу, якщо вона серйозно заважає їхнім стосункам. Якщо вона дійсно любить його (а вона буде любити, особливо якщо у нього або в неї Місяць в знаку Вогню або Повітря), то віддасть перевагу триматися за його велику, теплу і надійну руку, прогулюючись в парку, а не тужити на самоті, гадаючи, де тепер її Лев, якого вона так любить, зализує свої рани або, скоріше, яка співчуваюча сирена ллє на них бальзам.

Якщо вони посварилися (і обидва біснуються від образи), то всіма силами прагнуть довести кривдникові, що зав’язали новий роман. Але в дев’яти випадках з десяти обидва тільки погрожують невірністю, щоб дати урок один одному. Такі Леви. Їм складно знайти іншого Короля (або Королеву), вони не бажають мати справу з холопами, але занадто горді, щоб зізнатися коханому у своїй самотності.

Не всі, але багато з сварок цих чоловіка і жінки виникають через удари по його чоловічому «его», часто через ревнощі, підбурювані суперництвом в кар’єрі і (або) зароблянні грошей, досягненнями і тому подібним. І все ж головна причина – в його гордості. Лев повинен перемагати. Іншого шляху немає. Інакше чоловік-Лев ображається на весь світ, впадає в патетичну зневіру, починає бурчати, а яка жінка може бути щаслива з похмурим буркотуном? Вже точно не Левиця. Леви народжені вільними, а Лев, який опинився в клітці горя, так як втратив контроль над коханою жінкою і тому втратив свою гордість і впевненість у собі, – воістину жалюгідне видовище.

Досягти повної гармонії вони можуть в декількох випадках: якщо працюють разом і мають спільні інтереси, якщо він цілком задоволений своєю власною професією, якщо вона щиро згодна залишитися вдома і створювати в ньому затишок, щоб йому було приємно туди повертатися. Є, напевно, й інші варіанти, але треба дуже хотіти їх знайти.

Якщо два Лева зуміють дійти згоди, їх ночі будуть повні ніжної, теплої, всепоглинаючої любові. Вони вміють з’єднувати ласки і секс, знають, як дати і отримати сексуальне задоволення, не жертвуючи магією романтики. Фізичне з’єднання, кінцева мета справжньої єдності любові, для Лева і Левиці може стати глибокою насолодою і постійним поновленням обопільної посвяти один одному. Він буде підходити до сексу з благородством і пристрастю одночасно, вона ж знайде ту мить, коли її інстинктивна мудрість підкаже саме ту роль, яку треба зіграти, дозволяючи своєму чоловікові перемогти себе, з готовністю підкоряючись йому.

Однак, якщо вони не залишили думки про змагання, екстаз може сильно змахувати на агонію. Лев, якого, як він вважає, не поважають в належній мірі і чия гордість зачеплена, може навіть на деякий час стати імпотентом. Чоловіча імпотенція починається як хвороба емоцій, але здатна обернутися серйозним фізичним захворюванням, забарвлює весь світ нудним сірим відчаєм. Тоді він одягне маску крижаного сарказму і холодної байдужості, щоб приховати своє приниження, розбиваючи цим серце своєї дами. Так само Левиця, яку недостатньо шанують і якою мало захоплюються, чия гордість уражена, на деякий час може стати фригідною. І жіноча фригідність починається як хвороба емоцій, але може перейти і в серйозне фізичне захворювання, і тоді Левиця теж одягне маску, але іншу: зарозумілої впертості, нудьги або гострої насмішкуватості, щоб приховати своє приниження (розбиваючи тепер уже його серце). Ну, хіба це не насмішка над людьми, народженими під знаком, який управляє самим серцем? Єдиний вихід з такого егоїстичного горя – усвідомлення, що помилкова гордість, як і будь-яка інша, вбиває кохання, закріпачує істину, яка зробила б любов вільною, що вона залишає, не надії на відродження почуттів, а тільки невагомий попіл старих мрій. Варта цього гордість? Ні, звичайно. Тоді чому ці двоє так відчайдушно чіпляються за неї? Нехай вони дадуть відповідь самі. Наодинці … Чесно дивлячись в очі один одному і читаючи в них істину. Допускаю, що повна відвертість може бути принизливою, особливо для Лева, але коли ви зрозумієте, що вас чекає довге життя на самоті, то правильний вибір виявиться очевидним. Іноді досить простої правди, щоб повернути любов.

Запекла сварка між зазвичай люблячими і ніжними Левом і Левицею може спалахнути від чого завгодно: від нестачі компліментів, від різких слів звинувачення в реальній або вигаданій невірності, який викликає важкі муки ревнощів і недовіри, від цього вічного конфлікту між її кар’єрою та її потребою в перевазі. Можливо, він викладе їй пару уроків на правах головного. А якщо Лев одного разу викладе урок жінці, вона його не забуде. Згадайте «Приборкання норовливої». Але «все добре, що добре кінчається», і на сцені, і поза нею.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,190