Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Все, що обіцяє кошмар чи загрожує, лоскоче уяву чоловіка-Козеріга. У цієї людини більш сильна уява, ніж можна підозрювати. Тільки те, що він не розповідає чарівні історії при публіці і не пише віршів, ще не означає, що він не здатний на сильні почуття. У душі він романтик. А ще він любить музику і мистецтво. Звичайно, це повинні бути зрозуміла музика і класичне мистецтво. Він не стане даремно витрачати час на карлючки, які називають поп-артом, або терпіти приголомшуючі децибели панкрока. Але поставте йому «Місячне світло» або «Рапсодію в блакитному» («У стилі блюз»), покажіть йому дійсно граціозну скульптуру – і побачите, як на його обличчі повільно і боязко з’явиться посмішка. Посмішка Козеріга, ні з чим не порівнянна – вам стає добре при одному погляді на неї. Можливо, це знемогу, що вона рідко з’являється. Козеріг посміхається, коли він щасливий чи весел або коли поряд є щось, що заслуговує доброго ставлення. Він не пропонує свою дружбу кому попало.

Ця людина не любить просторікувати. Він говорить мало, але в його промовах світиться гострий розум в поєднанні з мудрістю, а його рідкі колючі зауваження часто бувають такими, що слухачам хотілося б записати їх. Сувора мудрість і тонкий гумор створюють дивну суміш.

Немає нічого дивного, що його сатурніанського аура притягує жінку-Скорпіона. Козеріг багато в чому схожий на неї, і тому вона відчуває себе так впевнено, коли він десь поруч, нехай навіть на іншому кінці кімнати, до того як вони по-справжньому познайомляться. Вона не дозволить йому дізнатися про свої почуття. Вона, швидше за все, сдалает вигляд, що взагалі не помічає його. Якщо він, відчувши на собі її погляд, подивиться на неї, вона встигне відвернутися, і він вирішить, що йому це здалося. І тільки порахувавши, що досить помучити його, вона спрямує на нього пильний погляд, який виведе його з рівноваги. Вміти вивести з рівноваги Козеріга – це немало. Вона це вміє.

Він заінтригований. Хто це таємнича жінка? Дивно, але багато чоловіків ніколи не думають про цю особу як про дівчину, навіть якщо їй ще немає двадцяти. В її очах таїлася таємниця з першої хвилини їхньої зустрічі. Легко зрозуміти, чому йому страшенно цікаво і чому він так хвилюється в її присутності.

Козеріги не бояться нічого, крім бідності. А оскільки вони не цікаві в звичайному сенсі цього слова, то, наштовхуючись на таємницю, вони не прагнуть розкрити її. Вони почекають, поки вона не розкриється сама. Так що його хвилювання викликане чимось іншим. В основному несподіваним свідомістю того, що хтось може проникнути в його секрети, у внутрішнє «я», яке він так ретельно приховує під маскою холоднокровності.

Його вроджена сором’язливість може поглибитися, боязкість підсилитися, а офіційний стиль спілкування стати ще офіційніше. Але поступово він, розмовляючи з нею, розслабиться і в кінці кінців ризикне подарувати їй свою особливу посмішку. Його очі будуть світитися, кажучи їй значно більше, ніж вимовлені ним слова, і її серце раптом здригнеться. Змусити серце Скорпіона здригнутися, особливо раптом – це нелегко. Але ласкаві очі і боязка посмішка цього чоловіки здатні на це. Спокійна мудрість теж робить свою справу. І ось так Козеріг і Скорпіон закохуються. Завжди непомітно, майже беззвучно.

Їх друзям і рідним потрібен якийсь час, щоб усвідомити, що відбувається. Його звичайне оточення складається не більше ніж з трьох друзів і сім’ї. Він не стане робити нічого, що не сподобається їм або примусить проводити з ними набагато менше часу.

Козеріг по своїй природі безперечний власник. Жінці-Скорпіону це не додасть щастя, поскальку вона завжди вважала, що почуття власності – це її, виняткове Право. Але, швидше за все, саме їй доведеться піти на компроміс, тому що чоловік-Козеріг, який справді закоханий, як правило, не вимагає свободи і не прагне бувати поза домом. Такою поведінкою важко зачепити власницьке відчуття когось, крім жінки, з надлишком наділеною ними.

Якщо в його гороскопі немає знаків вогню або Повітря, зазначених Місяцем або Асцендентом, і він не відчуває впливу Марса або Венери, типовий Козеріг не піде далеко від свого вогнища. Він любить спокійні вечори з жінкою, яку любить більше всього на світі. Крім роботи. Коли Козеріг говорить, що він допізна засиджується в конторі, то, найімовірніше, так воно і є. Якщо він один з тих ненормальних, які займаються політикою, або за родом діяльності змушений багато роз’їжджати, він може залишати її одну досить часто, щоб дати хороший привід для роздратування. Але типовий Козеріг не дасть для цього приводу. У нього буде набагато більше причин цікавитися тим, де буває його кохана.

Ця жінка зазвичай наполягає на власній незалежності. Вона не буде ні в кого під каблуком. Це не означає, що вона не любить його або що знайшла собі іншого чоловіка. Просто їй потрібна свобода робити щось, коли їй захочеться, і не звітувати за кожну хвилину, не просити дозволу відвідати подругу, піти по магазинах, посидіти в бібліотеці.

Їй слід зрозуміти, що така-свобода потрібна всім, незалежно від Сонячного знака, що, маючи справу з власником, потрібно якомога частіше давати йому знати, що він улюблений. Чим частіше, тим краще.

Сексуально жінка-Скорпіон збагатить емоційний спектр її коханця або чоловіка Козеріга. Він буде схвильований почуттями, яких не відчував раніше ніколи, викликаними глибиною її фізичної потреби давати і отримувати. А їй буде з ним затишно і тепло. Його спокійна сила і заколисуюча м’якість змусять її забути свої безіменні страхи. Вони стають як коханцями, так і друзями, і їм слід частіше чесно обговорювати свої труднощі. Обидва схильні ховати свої справжні «я» від цікавих, але, довіряючи один одному, вони повинні бути щирими. Обидва чудово володіють самодисципліною і самоконтролем, але їм необхідно зрозуміти, що контрольована пристрасть неможлива з тим, кого любиш. Майже завжди у них є спільна таємниця, яка посилює їх відданість один другу.помогает їм бути терплячіші один до одного, а терпіння – один з Вона кращих друзів любові.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Козеріг і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Оксана в 04.12.2014 | Відповісти

    дуже дякую за такий гороскоп.він точний.в мене з чоловіком саме так)))дуже вдячна вам…

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,294