Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли Козеріг і жінка-Лев стають емоційно близькими або одружуються, це завжди викликає деякий шок – це загадковий сюрприз і для людей сторонніх, і навіть для родичів. Які б не були їх віра, національність або положення в житті, ці двоє сильно відрізняються один від одного. Чи володіє Козеріг звалищем, флотилією нафтоналивних танкерів, ринком старих автомобілів, наглядає за урядом, взуттєвим магазином або кінокомпанією, чи виступає Ливіца Королевою Армії порятунку, імперії або країни, мотелю, косметичної фірми, будинки моделей, ларька з кокосовим соком на островів Тихому океані, люди будуть дивуватися, шепотітися і будувати припущення. Ці Сонячні знаки вважають вульгарним звертати хоч найменшу увагу на плітки. І тим не менше люди продовжують гадати.

Як міг консервативний Козеріг захопитися екстравагантної Левицею, яка так імпульсивна. Так театральна у промовах і вчинках, велично вимагає виконання кожного свого капризу, очікує і шукає схиляння, але при цьому відмовляється почитати будь-якого чоловіка або схилятися перед ним?

А що могла знайти теплосерлечная, великодушна Левиця в обережному Козерозі, який скоріше тихий і сумний, ніж Привабливий та Товариський (два «О» лев’ячого характеру); який підбирає пенні, коли вона розкидає їх навколо, ніби конфетті; говорить компліменти раз на сто років , зазвичай не любить вечірки (хіба що для них є практична причина), криво дивиться на розкіш (хіба що у неї є практичне призначення) і незмінно скритний щодо своїх емоцій і почуттів?

Хороше питання. Або, скоріше, два хороших питання. Але астрологія дасть відповіді. Між Козерігом і Левицею більше спільного, ніж бачить астрологічно нетренований очей. Вони володіють безліччю привабливих один для одного якостей і рис характеру.

Розглянемо характер і потреби Козеріга. Типовий чоловік-Козеріг воліє за допомогою одруження піднятися по соціальних сходах (а не спуститися нижче). Він потай поважає славу і успіх, навіть боїться перед ними, в межах чи місцевого суспільства, країни або навіть всього світу; він отримує величезне емоційне задоволення, володіючи цінностями (будь то нерухомість, неживі предмети або жінки), якими люди захоплюються. Козеріга зворушливо тягне до тих жінок, які обіцяють внести трохи сонячного світла вето серце, допомогти розширити його емоційні обрії, чого він потай жадає, як би сердито не заперечував це.

Тепер розглянемо характер і потреби жінки-Лева. Левиця потребує того, щоб-існувати в світної аурі успіхами необхідний чоловік, якого вона може поважати (вона може фліртувати з волоцюгою, але не залишиться з ним), чоловік, який не ледачий, а справжній трудяга. Її зворушливо тягне до тих чоловіків, які спокійно і терпляче ставляться до її бездумної зверхності і театральним манерам. Вона шукає чоловіка, який ніколи не принизить її на людях недоліком вихованості чи хорошого тону. Їй потрібен чоловік, здатний заробити достатньо грошей, щоб забезпечити її відносної розкішшю (в її розумінні, але порівняно з тим, як живуть більшість із нас з вами), і який буде, більше того, давати їй повну свободу.

Що ж, чоловік-Козеріг цілком може досягти світового визнання і міцного фінансового становища, якими захоплюється будь-яка дівчина-Лев. Його спокійне честолюбство і вперте бажання піднятися на вершину найближчої або найвищої гори гідно її королівського заохочення. Вона високо оцінить те, що його холодна голова добре відповідає її холодному томного увазі. Оскільки він ніколи не буває ледачим, це дозволяє періодично лінуватися їй (Левам необхідно дуже багато відпочинку, щоб чудово виглядати і заповнювати свою потужну сонячну енергію). Його зазвичай гідну поведінку зустріне її царське схвалення, а сором’язлива м’якість, яку він показує небагатьом (вона належить до цих щасливчиків), будить у ній теплу ніжність і прагнення до заступництва. Його почуття вірності ідентично її власним. А його, здається, нескінченну, сатурніанського терпіння додачу до її вогненному темпераменту дає їй відчуття емоційної надійності.

Що до неї, то типова жінка-Лев відносно рано досягає певного престижу і статусу, деякою мірою суспільної уваги або соціального відмінності. Заняття цієї жінки можуть варіюватися від виконання ролі королеви балу або начальника пожежної служби в маленькому містечку до діяльності політика, відомої актриси, видатного вченого і загально будь-якої успішної кар’єри в різних областях. Нею майже завжди захоплюються, їй; заздрять і рівні їй, і нижчі (вищих для неї немає). Вона в надлишку має світлом Сонця і обожнює вести консервативних людей до захопливою горизонтів в будь-якому напрямку і на будь-якому рівні.

До цих пір у них все чудово, премії і чудово. Однак, якщо Сонце і Місяць в їх гороскопі знаходяться в несприятливому аспекті, їм доведеться відчайдушно боротися за сумісність. Він буде звинувачувати її в тому, що вона пихата, самовдоволена, абсолютно зіпсована і егоїстична. Вона буде звинувачувати його в тому, що він холодний, жорстокий, скупий, бездушний і егоїстичний. (Але егоїстичність – їх спільна риса.) Навіть якщо їх світила перебувають у позитивному аспекті, їм доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Левиці потрібен чоловік, який буде давати їй повну свободу, що і стане причиною багатьох їхніх конфліктів.

Ця леді, така чутлива і граціозна, витончена і щедра, сонячна, весела і горда, схильна до двох левиним «О» – чарівність і товариськість. Їй не тільки потрібні час від часу вечірки й урочисті обіди, на яких вона може носити свою корону і спілкуватися з підданими. Вона відчуває настільки ж сильну потребу іноді вільно слідувати за своїм Сонцем: раптом вирішить відвідати хрестини, коронацію, аукціон або виставку коней поодинці або, може бути, теж без будь-якого супроводу відправляється на лижну прогулянку по пересіченій місцевості без офіційного дозволу кого б то не було , включаючи її друга або навіть чоловіка.

Вона також буде драматично вимагати (чи потай бажати з невираженою, але небезпечно приховуваної полум’яністю), щоб їй не заважали прокладати власну дорогу слави в якомусь творчому занятті або цікавою кар’єрі. Жінки-Леви, як правило, у шлюбі залишають свої прізвища, хоча через це їм доводиться переживати невеликі душевні травми з приводу того, які ініціали повинні красуватися на атласних наволочках, шовкових драпіруваннях, золотих кранах у ванній і т.д. Оскільки середній чоловік-Козеріг вельми схильний почуттю власництва відносно своєї подруги і товариша, йому це може не сподобатися. Більш того. Козеріг не любить явних змагань, не кажучи вже про приховані (їм він, просто не довіряє). Може навіть дійти до невеликого скандалу, коли він буде наполягати, що повинен завжди знати, де знаходиться його дружина і чим вона займається, бо йому треба бути впевненим, що вона не робить нічого, що могло б зганьбити ім’я сім’ї.

Єдине рішення тут – компроміс. Йому доведеться дати їй певну свободу, якщо він хоче зберегти щасливий гармонійний будинок, – визнати, що вона володіє і гідністю, і гордістю. Повірте мені, і того, і іншого у неї в надлишку, щоб не зганьбити ні його, ні себе і не бути неправильною, якщо вона хоче відвідувати уроки дизайну одягу або тваринництва, присвячуючи цьому пару вечорів на тиждень, він повинен показати явне схвалення, а не понуро згоду. Якщо вона хоче одна відвідати свою подругу чи сходити в кіно, він цілком може провести вечір у колі своїх друзів (але бажано, щоб це був «мальчишник»).

Вона теж повинна постаратися піти на компроміс, причому зробити це витончено. Хіба не так царствені особи завжди справляються з усіма труднощами? Якщо вона збирається піти з дому більш ніж на пару годин, добре б сказати йому про свій намір – це мило і шанобливо. А ця жінка щиро добра, і вона обожнює робити людей щасливими. Якщо вона зрозуміє, наскільки щасливішим зможе зробити улюбленого чоловіка, виявляючи деяку турботу про його почуття, вона буде вести себе тактовніше і чаші просити його мудрої поради.

Він ніжний коханець, але його пристрасті вирують сильніше, ніж він це показує. Тільки жінка, яка близько знає чоловіка-Козеріга, розуміє справжню глибину його емоцій і приховану силу його сексуальності. Перші кілька років їх союзу Левиця може бути надто захоплена, всім своїм єством висловлюючи фізичну любов, і її сексуальну поведінку спочатку може бути трохи егоїстичним і поверхневим. Але він терплячий і готовий чекати, поки не відкриється багатство, яке, як зробив він знає, заховане за її жіночим марнославством. Його спокійне чекання, його красномовне мовчання, з яким він торкається до неї, поступово зачепить її серце. Чистий і дикий захват від занять любов’ю – частина її природи, і керований Сатурном чоловік часто володіє, саме тим поєднанням чоловічих якостей, при яких ці почуття, могли б прокинутися і досягти крайнього вираження. Ключ до цього – його очевидне бажання володіти нею, тому що знак Лева представляє для знаку Козеріга восьмий будинок сексуальних таїнств (крім усього іншого), і жінку-Лева завжди непереборно хвилює свідомість, що її по-справжньому люблять, жадають, мають потребу в ній. Якщо між їх гороскопами є негативні аспекти, вони можуть довго пристосовуватися, але найкращий спосіб зустрічати труднощі – запастися сатурніанського терпінням (його дар їй) і сонячним талантом розсіювати хмари і тіні (її подарунок йому).

Її благородні манери, хапають його, але любить він її за благородний характер. Її велика здатність прощати і її щедрість розвивають його меланхолію і навіть помалу розчиняють його обережність. Йому необхідні її теплою відвага так само, як їй необхідні його сила і стабільність. Вони дуже відрізняються один від одного, але коли люди схожі, ніби близнюки, їм може стати нудно. Вчитися і рости разом – найцікавіше пригода для чоловіка і жінки. Повні запахів спекотні джунглі Льва можуть стати спокусливою і хвилюючою грунтом для Козеріга, звиклого до одноманітності кам’янистих схилів, а його «величаві гори» ваблять цікаву Левицю обіцянкою чудесного виду з вершини. Такий вічний вимогливий поклик, незвіданого.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 106 T. 0,420