Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Пам’ятаєте, в розмові ми згадували ручного вовка Венді? Так ось, він дуже швидко пронюхав, що вона з’явилася на острові, і розшукав її, і вони зустрілися як старі друзі.

Діви прихильні самотності. Назва цього Сонячного знака символічно. Я не хочу сказати, що Діви обох статей готові дати обітницю безшлюбності, однак вони не квапляться пов’язати з ким-небудь своє життя. Підлаштовуватися під чужий стиль життя, миритися з чужими звичками, терпіти безлад – сумнівне задоволення. Коли Діва закохується – а це трапляється з нею, як і з усіма смертними, – виникає жахлива дилема.

Діва поважає закон і звичаї. Вона шанує інститут шлюбу. І потім, якщо вона дійсно любить, то відчуває, що просто зобов’язана вийти за кохану людину, народжувати йому дітей, штопати його шкарпетки, терти йому селеру і моркву, стежити за чистотою його комірців.

Її красиві, ясні очі тьмяніють, на чисте чоло набігають зморшки. Чим більше вона думає про це, тим метушливість стає. На щастя, їй чужа нерішучість Терезів.

Для Козеріга шлюб – необхідність. Він не визнає життя в гріху. Його страшить одна думка про те, що в гріху будуть зачаті його діти. Вони повинні бути визнані законом і носити його ім’я.

Жінці-Діві важко уникнути шлюбу з Козерігом, тому що самі зірки благословляють їхній союз. Ці відносини обіцяють гармонію, але не дає абсолютних гарантій щастя. До того ж завжди є пари, в чиїх картах народження світила протистоять один одному. І все-таки ці двоє нещасливішим порізно, ніж разом.

Мила Діва, не сумнівайтеся! Це саме та людина, що вам потрібен. Невже ви не зрозуміли цього з першого, погляду? Зазвичай з першої зустрічі аури Діви і Козеріга змішуються, гармонійно замикаються, і розплутати їх не легше, ніж клубок, яким грали кошенята. (Більшість Дів мають кішку або навіть двох. Діви небайдужі до кішок. Вони або обожнюють їх, або на дух не переносять.)

Ці двоє легко підлаштовуються один під одного, танцюють чи вони (таке буває нечасто – які танці, якщо вранці йти на роботу?), Розмовляють, будують плани або займаються любов’ю.

Секс – важкий предмет для обох. Їх мучать таємні страхи та невпевненість. Але коли теплий і шовковистий кокон любові вкриває їх від ворожого світу, сумніви тануть, пропадає відчуженість, рушаться заборони. Їхнє бажання росте повільно, поки не стає глибоким і незборимим. Коли укладають союз два знаки Землі, їх почуття бувають дуже сильними – іноді це схоже на землетрус. Жінки, які вважали його холодним, і чоловіки, які, називали її Сніговою Королевою, були б здивовані.

Однак і ця ідеальна пара, як і всі інші, не уникає сварок і непорозумінь. Як не дивно, привід для них часто дає ведення домашнього господарства.

Далеко не всі жінки-Діви відмінні господині. Людина, яка ненавидить безлад, не завжди любить наводити порядок. Прибрав постіль, глядь, а вже пора її розстеляти. Перемив гору посуду, а в раковині виросла нова гора. Переправ купу білизни, а воно знову заляпано. Пол, який сяяв чистотою півгодини тому, затоптаний брудними черевиками. Що за мара?! Як вирватися з цього замкненого кола? Чи не простіше махнути рукою на неприбрану ліжко, брудний посуд, ненависний підлогу і злощасне білизну? Бідна Діва! Вона вправна і охайна, але її губить прагнення до досконалості. Діва втомлюється боротися з хаосом і спрямовує свої таланти туди, де вони приносять більше віддачі. Побут – невдячна область докладання зусиль.

Перепалки спалахують також, якщо вона необережно критикує його рідню, якій він відданий усією душею, або картає його за неговіркий. Діва не дає відпочинку ні своєї мови, ні своїм моторним рукам. Неробство стомлює її, тоді як темп його життя неквапливий. Не можна скидати з рахунків і несвідомий егоїзм Козеріга. Самовіддана по натурі Діва рада прислужитися, але цим не варто зловживати.

І все-таки він допік її. Цей шлюб був помилкою. І чому вона не послухалася голосу розуму? Все, вистачить з неї, забрати свої вітаміни, словник, кишеньковий калькулятор, щітку – і геть звідси!

Але через місяць спокійного самотнього існування вона розплачеться в тиші, згадавши його м’який погляд, його боязкий гумор, навіть грубувата, вибухи роздратування і божевільний егоцентризм. Що це? Дзвонять у двері? Так. Дивно!

– Ти забрала мою зубну щітку замість своєї, – говорить він.

– Правда? А я й не помітила. І тут-то вони неодмінно кинуться один одному в обійми, тому що ні Діва, ні Козеріг ні за що не стануть чистити зуби чужою щіткою без особливих, дуже важливих причин. Адже це порушення правил, в яких їх виховували. Ні, вони можуть зробити виняток лише для коханої людини.

Вітаміни, словник і кишеньковий калькулятор знову перекочовують в сумку. І торжествуючий Козеріг везе утікачку назад, додому. Однак вони чомусь не поспішають увійти всередину. Він зриває з себе галстук і вішає його на дерево. Вона скидає сандалі. І вони танцюють в місячному світлі під здивованими зірками. Трава лоскоче їх ноги, одурманює важким ароматом жимолость. Вони опускаються під дерево, сміючись і плачучи водночас. Зрештою, це їх двір, обнесений огорожею і обсаджений високими ялинами. Сусіди сплять … Починає накрапати дощ. Ех, пропав краватка! Нікому є до цього діло? У цю ніч, звичайно, був землетрус, хоча і не те, силу якого можна виміряти за шкалою Ріхтера.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Козеріг і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Мар"яночка в 19.04.2014 | Відповісти

    Геніально! Досить цікаво і головне правдиво =*** Спасибі!!!

  3. Оксана в 13.11.2020 | Відповісти

    Супер. Так і є… Дякую.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,183