Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У цій жінці є щось привабливе, спокусливе. Вона обіцяє млість, як пухова подушка в атласному або оксамитовому чохлі з шовковими китицями. Таких жінок любили писати Рембрандт і Леонардо да Вінчі. Чарівна, розкішна … Округлі форми і мелодійний голос – нагадує золоту арфу. Вона огортає себе хмарою ароматів. Майже всі Терези масу грошей витрачають на запашне Мило, парфуми, туалетну воду, запашні свічки і екзотичні фіміам.

Не виключено, Однак, що чоловікові-Діві прийдуть на розум менш приємні асоціації. Ні з того, ні з сього згадається дрібний офіцерик, який муштрував його в армії. Чи не дивно? Що спільного між втіленням спокуси і тупим служакою? Бажання панувати.

Жінка-Терези рішуче і неухильно домагається того, щоб все робилося за її вола, намагається підпорядкувати слабких непокірних. Вона, зрозуміло, ніколи не буде лаятися або кричати. Венера карає Терези за капризи і сцени нападами каяття. Та їй, і не доводиться кричати – її вкрадливо чарівність нездоланно. Чоловік-Діва скоряється йому, але розум його протестує. Їх образ думок зовсім різний.

У свідомості можуть довго співіснувати взаємовиключні ідеї. Вона оцінює їх і зважує, поки якась одна думка не перетягне чашу Терезів.

Ця рефлексія неприйнятна для Діви. Як можна стільки тягнути з рішенням? Зосередься і вибери одне з двох. Зайве відкинь. Навіщо тягнути тягар неприємних рішень? Безлад в думках – таке ж неподобство, як неприбраним постіль. Навіть порівняно рідкісні Діви-нечупари схильні самобичування, часом ненавидять себе за зраду порядку.

Так, цей чоловік може бути прискіпливим педантом. Але холодна ясність його розуму бадьорить, як свіжий вітер, розганяє липкий туман зневіри і невпевненості. Депресія ні на кого не діє так гнітюче, як на життєрадісні Ваги. Всі фарби світу померкли. Уява малює вервечку сірих днів. Очі стекленеют. Можна тільки лежати і міркувати про порожнечі. Дзвін дзвіночка терзає слух, як поліцейська сирена, пахощі віддають паленої гумою. У такі дні суспільство чоловіки-Діви приносять полегшення, як прохолодна рука, яка остуджує гарячково-гарячий лоб.

До речі, з Дев виходять чудові лікарі та доглядальниці. Їх ясна, спокійна сутність схожа лікуючим душу сосновим лісам я тихим озерам.

Близькість Діви і Терезів пронизана золотим зачаруванням ранньої осені. Це тихе і спокійне розчинення один в одному. З присмаком меланхолії. Правда, якщо в одного з них або в обох Місяць або правляча планета знаходиться в Вогненному знаку, пристрасть буде сильніше.

Але йому слід закинути подалі лупу, через яку він розглядає чужі вади. Недоречна колкость, іронічний погляд перетворять її в крижинка. Жінка-Терези хоче, щоб її обожнювали, і всяку критику почитає блюзнірством. Її коханця важко назвати полум’яним, так що скоро між ними будуть нагромаджується брили льоду. Розтопити їх не так-то просто.

Жінка-Терези, яка любить чоловіка-Діву, повинна змиритися з тим, що він не змінить заради неї своєю зодіакальної місії. Він буде допомагати іншим людям навіть на шкоду своїм потребам, а якщо того вимагає борг і призначення, те й на шкоду її потребам. Він сподівається виправити навколишній світ, перетворити хаос і плутанину в порядок, виправити чужі помилки.

Нехай вона зрозуміє і пробачить його. Заради меланхолійного чарівності їх любові, заради золотого листя на чорній задумливою воді.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,282