Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли хто-небудь назве дівчину-Овна нахабною, безцеремонною, зайво емоційною, імпульсивною, непрактичною і неможливо незрілою, люблячий її чоловік-Діва навряд чи з цим погодиться. Він не помічав, що їй властиві якісь з цих рис.

Для нього вона дуже жіночна (Може, навіть занадто, так що йому важко з нею управлятися), щира і чесна, свіжа і невинна. «Вона щедра на час і гроші, – скаже він. – Вона розділила мій ідеалізм, багато чому навчила мене і завжди була м’якою і доброю. Може, іноді вона трохи образлива або ревнива, але вона ніколи не влаштовувала справжніх сцен. Вона завжди готова обговорити усе зі мною і вислухати мої доводи. А коли ми мирилися після невеликої сварки, вона знову примушувала мене вірити в щастя, як в самий перший раз. Вона м’яка, ніжна і вічно юна». Його співрозмовник, швидше за все, засумнівається, що мова йде про Овна.

Але це Овен, керований Марсом, планетою, війни і агресивності. Жінка-Овен дивно часто показує свою приховану жіночність і глибоко заховану здатність самовіддано любити, якщо любить чоловіка знаку Діви. Коли вона знаходить людину, добру та уважну, який захоплюється її сміливістю і яскравим розумом, рідко суперничає з нею, обережно вчить її, співчуває недолікам і вірить в її мрії, вона віддає йому все своє серце. Її прихована невпевненість, властива Овнам, і таємні страхи зникають, а з ними – необхідність агресивної поведінки. Навіщо їй воювати з кимось, якщо всепоглинаючу любов, яку вона так вперто шукає, приносять їй в дар без залишку, як це завжди робить чоловік-Діва?

Тоді чому ж вони розлучаються?

Діва інстинктивно боїться шлюбу. Оскільки жінку-Овна не можна назвати терплячою, вона чекає, що всі її побажання здійсняться негайно, і тому може не витримати (іноді занадто скоро), розридатися і врешті-решт переконати себе, що це була тільки прекрасна дружба. Досить дивно, але саме дружбою часто закінчується невдалий роман між ними. Завдяки вродженій ввічливості і галантності Діви їх майже не терзають гіркі спогади.

І все ж іноді їх любов триває вічно, і тоді їх життя прекрасне. Однак у ній теж виникають складності (правда, їх буде небагато). Головне – не підходити до них занадто емоційно.

Він готовий тверезо дивитися на світ, без самообману, а от їй може знадобитися деяка допомога (найчастіше – велика). Чоловік-Діва легко аналізує ситуацію і вміє досягати компромісу. Йому навіть не треба прикладати зусиль. Все відбувається інстинктивно, природно. Жінка-Овен підходить до проблеми інакше: спочатку стукнути молотком, потім буцнути рогами. Ну а якщо це не спрацьовує, тоді вона готова сісти і обговорити всі «за» і «проти», але всі «за» можуть опинитися на її боці; а «проти» – на його. Тому їй непогано б навчитися витримці і раціональності.

Всі ці добрі слова про дівчину-Овна, які він говорив трохи вище, не стираються в його пам’яті. Якщо роман триває довго або переріс у шлюб, вона може почати здаватися йому трохи менше схожою на ангела, а він їй – не таким святим. Кілька їх дріб’язкових сварок вгамують його схильність критикувати її. Якщо він справжній аналітик, то скоро усвідомлює, що з нею безпечніше, коли вона гарячкує, ніж коли вона холодна. Як я неодноразово радила, слід більше боятися льоду Овна, ніж його полум’я. Вогонь погасне, а лід може шокувати бідолаху, коли жінка-Овен перестане кричати по дурницях і скаже «прощай». Якщо вона одного разу пішла, то навряд чи буде озиратися назад: сьогоднішня свобода для неї може виявитися набагато важливіше, ніж швидко стираючися спогади про минулий сердечний біль. Вже було сказано, що Овни ніколи нічого не вчаться і, обпікшись об гарячу плиту, завжди готові помацати її знову. Але не обов’язково ту ж саму. Про це треба пам’ятати.

Повертаємося до критики. По правді сказати, чоловік-Діва завжди може переконати свою даму, що його зауваження ніскільки не применшують любові до неї, але вона все одно не буде щаслива, якщо вирішить, що список її недоліків довший, ніж список талантів і достоїнств. Якщо він хоче зберегти добрі стосунки з цією жінкою, то навчиться високо цінувати її смак і охайність і постарається не звертати уваги на дрібниці. Зрештою, прочистити трубу під раковиною або прибратися в комірчині він може і сам. Або домробітниця.

Крім усього іншого, що вони будуть віддані один одному і, як правило, їх пов’язує спільна справа. Це також вказує на їх взаємну непереборну сексуальну привабливість. Жінка-Овен уособлює в очах чоловіка-Діви його сексуальну таємницю. Він пропонує їй той тип сексуальних відносин, якому вона може довіряти. Таким чином, незважаючи на принципові відмінності в їх характерах, ці двоє можуть насолоджуватися рідкісною сумісністю фізичного бажання і його вираження. Можливо, причина криється в невід’ємною невинності і чистоті намірів, які вносять у свої заняття любов’ю символічне Дитя і символічна Незаймана. Або таємниця може полягати в їх обопільної вірі в те, що сексуальний союз – це крайнє вираження найглибших бажань чоловіка і жінки, єднання їх тіл, умів і душ. Тут важливі і прямота цієї жінки, простота її підходу до близькості, на які відгукується вроджена чесність чоловіки-Діви, і його неегоїстична увага до її потреб, і те, що його прихована пристрасть може пробудитися тільки з тим, хто, як і він, жадає підняти фізичну любов до рівня більш високого, ніж випадковий зв’язок чи коротке задоволення.

Які б не були причини, їх дивно гармонійні сексуальні стосунки зазвичай допомагають їм терпіти відмінності та напруженість у інших областях та іншої діяльності. Секс для них – відродження надії і нове посвячення один одному.

Дівчина-Овен повинна усвідомити, що її улюбленим-Дівою управляють і сприяючий йому Меркурій, і його справжній, але ще не відкритий управитель Вулкан, і тому він все ретельно обмірковує і аналізує. Якщо в хвилини глибокої задуми вона звинуватить його в нехтуванні нею, він не зрозуміє і навіть може розгніватися. Його відстороненість і здатність надовго впадати в депресію викличуть її обурення, і все може закінчитися вельми неприємною сценою.

Єдиний спосіб уникнути цього – прикинутися, що вона не помічає його зневіри і смутку. Жінці-Овну доведеться зробити свідоме зусилля, щоб залишитися веселою, повністю приборкати власну уразливість і цілком зосередитися на ньому, а не на собі. Добре б запропонувати йому зробити разом щось приємне, поговорити про світлі плани на майбутнє. Але тільки спокійно і неспішно. Коли він чимось заклопотаний, він не потребує балачків і не скаже їй, що його турбує. Йому потрібно знати, що вона тут, десь поруч, співає або муркоче, спокійно займається своїми справами на задньому плані. Це надає йому впевненості.

Навіть якщо він, здавалося б, зовсім не чує її і не звертає уваги на м’які вмовляння, це поступово пройде, якщо вона не стане тиснути на нього. Досить зробити будь-яку пропозицію один раз. Якщо він не відгукнеться, краще почекати трохи. Не треба його торсати зайвий раз, розпитувати і тим більше лити гіркі сльози, відчайдушно шкодуючи себе, таку нещасну і вигнану. Пожаліти себе – найгірше, що може зробити жінка-Овен, коли її чоловік-Діва тимчасово віддалився від неї. Терпіння, м’якість, ніжність, проста присутність – і більше нічого, якщо вона хоче, щоб в його очах знову загорівся вогник.

Вона повинна припинити шукати в ньому недоліки. (Овни – прекрасні імітатори, і через деякий час вона, сама не помічаючи, почне критикувати все і вся). Краще подумати про його достоїнства. Цей чоловік навряд чи стане обмежувати її свободу і втручатися в її справи. Мудро з його боку. Тому що вона все одно зробить по-своєму, а всі спроби вказати, як їй поводитися, куди ходити і у скільки повертатися, викличуть у неї лише сильне обурення. Але, без сумніву, різкі колючості, на які здатний чоловік-Діва, іноді можуть глибоко поранити її.

Вміння м’яко переконувати і бути ніжним нелегко дається чоловікові-Діві, і, можливо, йому доведеться ретельно вчитися цьому, якщо він хоче утримати жінку-Овна, тому що відчутні вираження відданості (маленькі зворушливі дрібниці: піднести сумочку, поцілувати в щоку, багатозначно підморгнути через всю кімнату, несподівано міцно потиснути руку) глибоко їй необхідні. Якщо в їх відносинах немає таких постійних підтверджень любові, її войовничість і виклик будуть рости так само швидко, як і емоційний голод.

Жінка-Овен любить товариство, вона емоційна і переконлива. Її турбує і ображає, коли улюблений нею чоловік-Діва час від часу дає зрозуміти, що хотів би зайнятися чимось без неї. Але йому треба бувати на самоті набагато частіше, ніж більшості інших чоловікам, а інакше дратівливість і нервозність знаку Діви можуть заважати йому. Хоча жінці-Овну нелегко буде зрозуміти таку потребу в самоті, вона повинна заспокоїти себе думкою, що цей чоловік, навіть знаходячись далеко від неї, навряд чи зверне увагу на іншу жінку. Як і Овни, Діви зазвичай закохуються назавжди. Так, я знаю, вічна любов настільки рідкісна, що її не можна не назвати дивом. Але якщо дуже сильно чекати дива, воно неодмінно здійсниться.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Діва і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. маша в 26.04.2014 | Відповісти

    на мою думку це так змоїмчоловіком так і стається ми частоне розуміємо один одного хоч кохаємо до безцями я надіюсь що в насбуде все добре я віру у щасливе майбутнє і ця розповідь ще раз дала мені клька советів

  3. юля в 27.10.2014 | Відповісти

    так це що я прочитала є правдою ми любило один одного і дякую я прочитала багато пород

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,214