Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Заради спокою і безтурботності в їх відносинах типова жінка-Риби готова майже на все. Вона пристосується, підпорядкувавши свій побут зручності коханого чоловіка, навіть якщо її феміністично налаштовані подруги будуть жаліти її. Вона тільки посміхнеться, не звертаючи на них ніякої уваги.

Насправді вона зовсім не рабиня капризів чоловіка-близнюків, як вважають її співчуваючі знайомі і як іноді думає сам Близнюк. Але саме таке враження прагне справити на нього (а також на всіх своїх допитливих друзів, сусідів і родичів) ця ніжна, поступлива дівчина з тихим голосом. Вона знає, що робить. Вона спрощує собі життя. У неї достатньо здорового глузду, щоб зрозуміти, що в цьому ризикованому союзі у неї є практично два шляхи. Вона може вирішити, що любов не коштує тих вимог, які чоловік-Близнюки пред’являє до її витонченої душі – і кинути його. Просто вислизнути одного разу вранці, коли його немає поруч. Або вона вирішить, що задоволення і щастя, задоволення і спокій, які вона знаходить в любові до нього, а також любов і відданість, одержувані взамін, варті того, щоб у дечому знайти компроміс.

Пасивний опір – її нептуніанскій секрет. У неї до цього вроджений талант – так іншим людям від народження даються музичні здібності або абсолютний слух. Вона знає, коли треба відступити і як далеко відступати, – і відчуває, коли потрібно переходити в наступ. Немов при народженні її забезпечили якоюсь невидимою, але чутливої ​​антеною, що приймає підсвідомі і в той же час усвідомлені сигнали.

Всі Близнюки, безсумнівне дуже кмітливі, і їх майже неможливо провести. Але при всьому незаперечному думці чоловіки-Близнюків він може виявитися безсилим проти нептуніанскіх стратегій жінки-Риб. Якщо їй хочеться чогось такого, що він не схвалив би, вона не стане псувати їх відносини наполегливими вимогами або слізними проханнями. Вона просто буде поступати так, як він хоче, поки він поруч, і як хоче вона сама, коли його немає. Те, що вона зробить без його благословення, – це не обов’язково пограбування банку або невірність. Це може бути що-небудь зовсім безневинне або банальне, ніби зайвої години сну. (Як всі птахи, типовий Близнюк майже завжди діяльний вже з раннього ранку – або весело насвистуючи, або буркочучи (в залежності від того, який з його близнюків прокинувся першим). І він може досить критично ставитися до тих, хто проводить в ліжку більше часу , чим, на думку Близнюків, це необхідно, коли є стільки всяких справ.) Це може бути щось, що вона хоче прочитати, – не зовсім те, що він міг би їй рекомендувати. Або, можливо, візит до друзів, коли він вважає, що вона могла б провести час з більшою користю. Це може бути відвідування салону краси. Чим же він незадоволений цього разу? Просто він вважає, що вона і так хороша, і, крім того, гроші, витрачені нею на подібну нісенітницю, могли б знадобитися їм обом для якоїсь спільної поїздки (Близнюки обожнюють зміну декорацій і готові відправитися куди завгодно, але подалі від буденного життя ).

Розум Близнюків включає в себе безпомилковий інстинкт доцільності. Він упевнений, що час було створено для того, щоб використовувати кожну секунду (за винятком сну – розкоші, яку «птахи Меркурія» дозволяють собі ненадовго). І життя, і мрії – все це зроблено з часу. Розтрачувати його, нічого не роблячи, – на його думку, грішно.

Жінка-Риби має зовсім інше уявлення про час. Вона відчуває, що воно невичерпно, і вона впевнена, що цілком можна проводити час, нічого не роблячи. Особливо якщо вона виснажила свій запас енергії, надаючи тисячу і одну послугу іншим. Їй подобається – якщо є така можливість, – просто бути самою собою, просто існувати в прохолодних, зелених нептуніанскіх водах спокійного споглядання. Там вона відпочиває душею, а це просто необхідно жінці-Рибам, що зв’язала свою долю з Близнюком. Ті самі якості, які спочатку залучили її, згодом можуть виявитися втомливими для її більш спокійною натури. У нього швидкий, рухливий розум, він схоплює на льоту все, що бачить, чує або читає. Ідеї ​​виникають у нього зовсім несподівано, і майже завжди вони оригінальний чудові. Він без кінця зайнятий мріями, думками, планами або діями, в той час як вона зайнята просто існуванням. Він може змінити все в одну мить, і вона ніколи не знає, чого чекати за поворотом. Це хвилює. Це інтригує і захоплює. Він – таємниця, а вона обожнює таємниці. Але ці ж риси її коханого, веденого Меркурієм, через деякий час можуть викликати забрав потреба в самоті й тиші … в надійності одноманітності … у відступі до умиротворяє спокою її власних, більш повільних і м’яких мрій і прагнень. Спостерігати все це з боку цікаво, навіть захопливо. Але коли вона зрозуміє, що стає невід’ємною частиною злетів і падінь його непередбачуваною розумової, фізичної та емоційної діяльності, в її спокої з’являться прогалини.

Жінка під управлінням Нептуна, як би вона не опиралася, в кінці-кінців виявляється втягнутою у вир життєвих перипетій близької людини. Вона вбирає почуття і емоції оточуючих, як психологічна губка або чутлива фотопластинки (так само як Раки і Скорпіони). І так як вона налаштована на більш м’яку тональність, то ритми Близнюків можуть розхитати її нерви, порушити її рівновагу і викликати в ній деяку депресію. У такому випадку вона приймає рішення тихенько поплисти від повені почуттів, що загрожував втопити її … піти в тихий світ своєю внутрішньою безтурботності … всяку ціну … і повернутися, відновивши сили. У періоди цих необхідних відступів люблячий її чоловік-Близнюки буде відчувати замішання і образу, а іноді і злість.

Йому ніколи не приходить в голову, що це нагадує його власну тактику, адже він і сам фахівець з частини догляду в відстороненість у той самий час, коли їй так потрібні його увагу і участь. Пам’ятайте, що Близнюки – це символічний Дитина, а діти завжди трохи егоїстичні. Тим не менше він часто вражає своєю проникливістю, незважаючи на символічну харизму «дитячості». Будуть моменти, коли він проявить дивовижне розуміння, з винятковою ніжністю висловить ненав’язливе співчуття. Він відчує, коли треба змусити її розсміятися, запропонувати подорож … або просто спільну прогулянку. Це рідкісні моменти їхнього кохання, її високі дзвінкі ноти.

Сексуальна близькість між цими чоловіком і жінкою – це не тільки фізичне єднання. Якимось чином, через змішання елементів Повітря і Води, в такі моменти він стає схожим на неї, а вона – на нього. Так що, як не дивно, після їх близькості вона стає більш діяльної і жвавою, а він м’яким, ніжним і не таким неспокійним.

Коли Вода стикається з Повітрям в сексуальному Єдності, Вода чарівно перетворює Повітря, і разом вони стають проводових, що дає життя дощем, після якого вся природа напоєна обіцянками і пахне новою надією. Їх сексуальне таїнство може стати потужним джерелом поновлення для обох, відкрити їм ту вислизаючу гармонію, до якої вони стільки раз тяглися, але чого, здавалося, досягти не могли.

Вона повільна і намагається йти від спірних питань, що дратує його. Але вона з такою легкістю переходить на іншу тему, що йому при всій його кмітливості залишається лише встигати за нею. Його напади критичності, розкиданості і непостійність інтересів засмучують її; але їй майже завжди вдається уникнути конфліктної ситуації. Він волів би зворотне: йому час від часу суперечка необхідний, щоб не затемнилось його меркуріанським дотепність. Вона б хотіла розслабитися і не хвилюватися. Він волів би, щоб вона була зібраною і принаймні бачила речі такими, які вони є (хоча його теж іноді підводить уяву). Чоловік-близнята сповнений несподіваних поворотів. Складності його чоловічої свідомості завжди будуть одночасно притягувати і відлякувати жінку-Риб. Часом його суперечливість може настільки захоплювати її, що вона спробує наслідувати його аналітичному, але не позбавленому уяви образу думок. Іноді вона буде приходити у відчай від того, що не може дізнатися його по-справжньому. Але і він, правда з інших причин, буде питати себе, чи впізнає її коли-небудь до кінця. Ця гра ніколи не скінчиться. І Близнюки, і Риби – двоїсті знаки. Часто мрійлива жінка-Риби просто робить вигляд, що не помічає неприємностей, і тоді (для неї) вони зникають. Вона з’ясувала, що якщо терпляче чекати, більшість проблем вирішиться само собою. Але він, зіткнувшись з проблемою, повинен вирішити її негайно, адже це все одно що вирішувати кросворд або вголос відповідати на питання телевікторини (які він відгадує швидше того, кому їх задають). Кожен Близнюк так хоче очистити каламутні води ясністю розуму і логіки, але (знову загадкове протиріччя) його підводить звичка марити наяву.

Близнюки і Водолій – знаки Повітря і Води – ніколи не поведуться демонстративно, не проявлять тепло і симпатію так само відкрито, як люди, народжені, під знаком Вогню. Але завдяки поєднанню Повітряної і Водної сутностей, вони можуть запропонувати один одному великий дар – свободу. Вона рідко вимагає від нього звіту – вона не власниця. Він не буде заперечувати, якщо вона десь плаває в його відсутність, але коли він тут, вона повинна бути поруч, тому що Близнюкам потрібна аудиторія. Вона прекрасна слухачка, і для нього це найцінніше її якість. Він знає, що ця м’яка жінка зі своїми тонкощами і тихими секретами щиро цікавиться всім, що він говорить, – а йому це просто необхідно.

Вона знає, що цей непостійний людина з його вічною зміною настроїв завжди буде мати потребу в ній, а це так важливо для неї – бути потрібною. Він може дорікати їй в надмірній щедрості і екстравагантності, але сам здатний оббігати все місто, позичаючи гроші, яких у нього немає, щоб витягнути одного з біди. Кілька місяців він буде будувати серйозні плани, вирішивши отримати диплом інженера, а потім раптом купить друкарську машинку і оголосить, що збирається стати письменником. Він прийде додому, відмовиться від вечері, повідомить їй, що збирається раніше лягти, і в роздратуванні відправиться у ванну. Менше ніж через п’ять хвилин він з’явиться, посміхнеться їй з колишнім зачаруванням і запитає, чи не хоче вона повечеряти в місті і подивитися новий спектакль? Поки вона переодягається, він буде квапити її і бурчати, що їй потрібна ціла вічність, щоб зібратися. Але коли вона сяде в машину поряд з ним, він несподівано скаже, що вона красива, як ніколи. «Я не знаю, що б я без тебе робив?» – Зізнається він. Вона мовчки посміхнеться: вона завжди це знала. Тому вона все ще тут.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,209