Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


«Ця« велика кішка »так самовпевнена! А може, це всього лише спроба щось довести і всім, і собі? »- Ось типове міркування Близнюків про Льва.

Коли Лев ліниво вивчає меркуріанським Близнюків, у нього виникає подібна думка: «Вся ця розумова і фізична активність повинна щось компенсувати. Не намагається він охопити відразу і захід, і схід, і південь лише для того, щоб приховати, що загубився в лісі зі зламаним компасом? »

Обидва вони мають рацію. Так, Леви намагаються довести собі і всьому світу видимість зарозумілою бравади, що всередині вони настільки ж сміливі, як здаються зовні. Так, Близнюк прагне довести своєму другому «я» і всім іншим, що він рухається вперед, а не по колу.

Оскільки їх знаки утворюють сприятливий аспект секстіля, створюючи між ними вібрації стихій Повітря й Вогню, вони інтуїтивно відчувають один одного і розташовані до дружби, незважаючи на виникаючі час від часу відмінності. Коли вони разом гармонійно насвистують мелодію, їм легше переконати себе, що все добре. На відміну від Скорпіонів (крім типу Сірої Ящірки), які глибоко і непохитно впевнені у власній перевазі, Леви вважають, що, якщо вони будуть достатньо голосно гарчати, ніхто не запідозрить, що вони чогось бояться. Причому ці страхи деколи не цілком відповідають тому, що може статися насправді. Король джунглів, а також будь-якого королівства – класу, офісу чи дому – ніколи не повинен втрачати обличчя перед підданими, які поважають і шанують монархію тільки тому, що їх ватажки здатні при будь-якій небезпеці діяти з величною тонкістю, королівським достоїнством і мудрістю. Квінтесенція монархізму – переносити благородство духу, і силу характеру на маси. Дивно і дивно, але, прикидаючись таким, Лев дійсно стає таким, відкриваючи, до свого таємного подиву і захвату, що все саме так і є, як він переконує в цьому всіх своїм гарчанням.

Близнюки так само щасливі в своєму очевидному самообмані. Підвищуючи цінність своїх мрій в очах інших, Близнюки одночасно підвищують її і для себе. Вони розповідають хвилюючі історії, в дусі О’Генрі, які поволі вселяють ентузіазм і надихають. Пензлем уяви людина знака Близнюків малює чудовий світ нонсенсу, і йому якось вдається зробити так, що розсудливим людям він здається стільки ж реальним і логічним, як йому самому. При такій вірі мрії Меркурія рано чи пізно матеріалізуються.

Оскільки Леви відчувають, що Близнюки розповідають правду, адже вони все саме так і бачать, велике серце Лева відкривається назустріч, радісно визнаючи споріднену душу. Звичайно, він розуміє. Це як у пісні з фільму «Король і я»: «Застав всіх вірити, що ти хоробрий, і всі тобі вдасться. Ти можеш бути настільки хоробрий, наскільки всі повірять в це! »

«Меркуріанським птахів» зачіпає те, що їх талант наколдовивать образи розуміється якось неоднозначно. Вони не можуть збагнути, чому те ж саме роблять інші і їх називають творчими особистостями, проникливими торговцями, тонкими бізнесменами, а їх, Близнюків, вважають шахраями, брехунами чи, в кращому випадку, дорікають в оманливої ​​спритності у поводженні з фактами.

Вже в дитинстві вони усвідомлювали, що ілюзія – найнадійніше з усіх багатств. Ні на одній сцені Бродвею не знайти стільки дії і фарб, як у «театрі розуму». І ось Близнюки пробують всі ролі: від характерних акторів до інженю, від зірок до учасників масовки, декораторів та музикантів. Чому б і ні? І все-таки, що стосується зірки, директора або продюсера, тут Близнюки повинні бути обережніше. Якщо де-небудь коли-небудь намічається якесь уявлення, справжнє чи вигадане, ви можете битися об заклад, щоб бути директором або продюсером, і вже звичайно, грати головну роль постарається Лев.

По правді кажучи, людям Меркурія навіть більше подобається міняти декорації, ніж, виходити на «біс». Як і Леви, вони цінують увагу преси і вміють змусити говорити або писати про себе. Але якщо вони типові «меркуріанські птиці», вони витончено відійдуть в сторону, Болесу марнославним Левам так потрібні оплески!

І справа не в тому, що Близнюки – знак Рухливий. Просто коли ви на увазі, ви уразливі для пильних, допитливих очей. Саме тому багато Близнюки відчувають себе незручно на прийомах, якщо тільки вони не маскуються під людину з багатьма особами, спритно приховуючи подвійну або навіть потрійну особистість, прикидатися єдиним цілим. Це як матрьошка: усередині начебто цілісної особистості сидить ще один спраглий вискочити близнюк. Або всередині соліднюго круглолицього Близнюка, який втратив легкість і жвавість, бо почав багато їсти через якийсь прихованої провини або поганого настрою, все одно живе його худий і швидкий близнюк. Товстуни Близнюки зустрічаються рідко, і у них би не було комплексів з цього приводу, але … це робить такими їх помітними і псує всю їхню гру.

Завдяки чарівності і жвавості – цьому подвійному дару – Близнюки можуть стати блискучими дресирувальниками Львів. Ну, хто ще умовить Льва стрибнути через подвійний обруч? У житті це виглядає приблизно так: «Як я в дійсності виглядаю? Я маю на увазі, яким я здаюся людям? »

«Ну, ти шалено егоїстичний і гордовитий. Але ти також відкритий, дружній і великодушний ». Гірку правду Льву треба говорити спочатку і швидко закінчувати всі компліментом. Але Лев з марнославства може наполягати: «А інші бачать мої достоїнства так само добре, як і ти? Якщо так, то чому вони мене недооцінюють? »

Близнюки: «Звичайно, бачать. Кожен знає, що ти фантастична особистість, трохи самовдоволена і зайнята тільки собою, але зате ти обладнаний організатор. Будь-хто, хто засумнівається в цьому, просто тобі заздрить ».

Розумієте, як це діє? У бесіді з Левом ви кладете холодні факти між товстими скибками теплої лестощів, але коли цей «бутерброд» споруджують Близнюки, вам залишається тільки вчитися.

Леви і справді прекрасні організатори, і вони досить постійні, щоб спокійно дочекатися успішних результатів. Але їм може не вистачити терпіння, коли вони стикаються з мінливістю Близнюків. Вони можуть прийти в обурення, бачачи, як Близнюки викидають колишні переконання, як вчорашні газети, залишають будинок, друзів, роботу, навіть не озирнувшись, щоб розміркувати, – просто з чергового інтересу. Для більш спокійного Льва швидкість не завжди гідність. І Лев може відчути необхідність дати Близнюкам пару уроків:

«Ти так любиш знімати пінки, але це завжди погано закінчується! Гострота розуму, якої ти так пишаєшся, може наробити безліч дір в твоєму здоровому глузді, і це підведе тебе, коли ти найменше будеш цього очікувати. Одного разу ти ще подякував мені за попередження ».

Леви обожнюють наставляти всіх на шлях істинний і абсолютно впевнені, що люди, якими вони прихильно керували, коли-небудь розшукають їх, щоб подякувати за непрошені перлини мудрості. Як ніби у Близнюків є на це час! А що до тих дірок, про які попереджав Лев, то він просто проскочить крізь них і знову вийде на той же тонкий лід, і нехай собі Лев бурчить: «Невже ти ніколи не попадався?»

Ну так, кілька разів попадався – через власного розуму. Але до чого хвилюватися, якщо благородний Лев врятує його в останню хвилину? І тоді Лев буде червоніти і розкланюватися (скромно), поки йому будуть співати його улюблений панегірик лестощів. «Ти був абсолютно правий! Спасибі, що вчасно попередив мене. Я не знаю, що б без тебе робив! »- Кричать Двійнята, цілком, можливо, щиро радіючи подвійний удачі: королівська захист плюс свобода!

«Та пусте, – скромно відповідає Лев, мугикаючи від щастя в променях блізнецовского чарівності. – Борг мудрого і сильного захищати слабкого і дурного. Тільки врахуй на майбутнє: роби так, як я тобі кажу, і в тебе не буде проблем ».

«О’кей, обіцяю!» – Весело кричать Близнюки. І вони розходяться. Але десь глибоко всередині Близнюки знають, що Лев сказав правду. Тривожну, дратівливу, часто доводять до сказу … але правду.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 41 T. 0,180