Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Стрілець-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Тоді все одно, куди і йти, – заборонив Кіт.
… – Тільки б потрапити куди-небудь, – пояснила Аліса.
– Куди-небудь ти обов’язково потрапиш, – сказав Кіт. – Потрібно тільки достатньо довго йти.

Вам не завжди сподобається те, що вона говорить. Іноді вона здатна видати таке, від чого у вас волосся на голові стане дибки. Але, побачивши зроблений ефект вона тут же постарається згладити все веселим жартом або поцілунком.

Хоча вона екстравагантна і ви можете побачити її в прикрашених зеленими метеликами рожевих окулярах, на світ вона дивиться аж ніяк не крізь рожеві окуляри. Тому-то її погляди можуть здатися надто різкими.

Стрілець-жінка настільки правдива, що вам іноді хочеться, щоб вона хоч трохи прибрехати. Адже не всім і не завжди хочеться чути голу правду, а для багатьох лестощі куди як приємніше.

Жінка-Стрілець дуже незалежна, байдужа до родинних зв’язків і воліє жити одна. Можливо, це пояснюється надмірною любов’ю до подорожей і відсутністю звички бувати вдома.

Якщо ви хочете, щоб вона щось для вас зробила, не наказуйте їй, а попросіть. Навіть у дитинстві вона не дозволяла матері собою командувати, так невже ви думаєте, що вона дозволить це вам? Можете на це не розраховувати. Стрілець ні за що не поступиться ні своєю свободою, ні своєю індивідуальністю, ні своїми звичками.

Відвертість і правдивість Стрільця іноді виходять боком їй самій. Слова і вчинки Стрільця знаходяться в повній відповідності з її думками і почуттями. Подібна прямота призводить до нерозуміння, сварок і в підсумку до розбитих доль. Але дух Стрільця залишається непереможним. Гордість і оптимізм дозволяють Стрільцю подолати кризу і з честю вийти навіть з дуже тяжкою ситуації. Серце Стрільця може обливатися кров’ю, але ви про це ніколи не дізнаєтеся, тому що вона буде весело жартувати і сміятися навіть більше, ніж в інший час. Зате по ночах подушка буде мокрою від сліз. Але цього ніхто не побачить, і тому навколишні будуть думати, що у неї зазвичай все гаразд.

А тепер поговоримо про Стрільця-дружину. Вона, як і Стрілець-чоловік, який не має особливої схильності до шлюбу, тому вам доведеться розкласти чимало принад, щоб заманити її в гості.

По-перше, вона може не захотіти кинути роботу. Не варто вмовляти її. Вона все одно вдіє по-своєму. Почекайте, поки час і обставини самі зіграють на вашу користь. Наприклад, Стрільцю може просто набриднути робота, або вона перешкодить їй супроводжувати вас до місця вашої нової служби, а це їй теж не сподобається (пам’ятаєте про її незламну пристрасть до подорожей). Коротше, хіба мало причин. Якщо ви терплячі, то напевно виграєте цей раунд.

Іноді вам здається, що вона дещо сувора, але це тільки видимість. Вона чертовськи сентиментальна. Стрілець буде плакати над мелодрамою і читати вірші з очима, повними сліз. Вона буде зберігати всі отримані від вас записки і листи, зів’ялу троянду з букета, купленого вами в день заручення, і квиток на хокейний матч, де ви вперше познайомилися.

Що ж до її талантів господині, то з цим справа йде гірше. Стрільці не люблять прибирання, прання та інші нудні домашні обов’язки, хоч і намагаються підтримувати будинок у відносній чистоті. А з яким задоволенням вона воліла б мати служницю! Якщо у вас є така можливість, зробіть їй (і собі) такий подарунок. Від цього виграєте і ви, і вона, і будинок. Приготування їжі також не приводить її в бурхливий захват. Це, безумовно, не її улюблене заняття. Навіть якщо їй і вдасться зібратися з силами і готувати вам в будні, у вихідні дні вона віддасть перевагу відправитися в ресторан або в гості.

У Стрільця рідко буває поганий настрій. Ображена, вона може стати вельми уїдливою. Але Стрілець не зберігає зла і забуває образу швидше, ніж ви встигли її помітити. Чоловіки меланхолійного складу Стрільцю не підходять. Зневіра і песимізм здатні зробити її хворою.

Діти Стрільця її обожнюють, так як будинок її здебільшого походить на цирк. Веселість, сміх і б’ючий через край оптимізм – відмінне середовище для виховання дітей. Додайте до цього чесність, сміливість і розум. Єдине, в чому буде спостерігатися недолік, – це дисциплінованість.

Ваша дружина-Стрілець дуже любить приймати і розважати гостей, причому робить це краще за інших знаків Зодіаку, в тому числі Лева. А її доброта, привітність і дружелюбність розташовують до себе настільки, що люди відчувають себе надзвичайно затишно.

Стрілець – невиправний ідеаліст. І ви усвідомлюєте це тоді, коли в один прекрасний день вона зізнається вам у тім, що шукала вас все життя, з самого дитинства, і щаслива, що нарешті знайшла.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,365