Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – риси характеру. М. Бомбушкар


Стрілець — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Стрілець — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Стрільці – любителі подорожей, філософії, різних гуманітарних наук (філософія, право, релігія, іноземні мови, культури інших країн) і медицину. Один з найчесніших знаків Зодіаку, або хоча б намагаються бути таким, завжди говорять, що думають і люблять іншим вказувати на їх брехню. Ідеалісти. Серед Стрільців багато лідерів, які ведуть за собою людей, до нових ідей, нових прагнень. Стрілець людина віри, для нього важливо лише, правдиво, і має значення – у що він вірить (хоча його можна переконати, якщо постаратися). В порівнянні з іншими знаками стихії вогню він дуже тактовний, свою правоту буде доводити словами, але якщо потрібно – кулаки у нього теж є. Найчастіше це люди міцної статури і високі, світлі. Абсолютні оптимісти, люблячі все велике (від порцій їжі, до автомобілів), завжди раді отримати новий досвід, в будь-яких сферах життя. Фахівці з перетворення мухи в слона. А тепер перейдемо до рис характеру Стрільця.

Позитивні риси

Оптимістичність
Стакан для Стрільця завжди наполовину повний! Вони найбільші оптимісти Зодіакального кола, до того ж ще і завжди повні енергії. Навіть у найгірших ситуаціях Стрілець бачить світло в кінці тунелю ( і йому байдуже, якщо під ногами, у тунелі, у нього шпали), якою б поганою ситуація не була.

Гумористичність
Відмінні гумористи, хоча, з їх чесністю і поганою тактовністю вогняного знака, від їхнього гумору деякі можуть плакати. Але все одно, зі Стрільцем завжди весело. Найкращий спосіб сподобатися чоловікові Стрільцеві і жінці – розвеселити їх (ну або поїхати в подорож з ним).

Прямолінійність
Як і Овен – Стрілець каже що думає, називає все своїми іменами. Іноді його прямолінійність може шокувати і образити, але варто прислухатися до його слів, раптом він правий.

Інтелектуальність
Пізнання, можуть бути, і не глибокі, але обов’язково широкі. Стрільці хороші співрозмовники, з якими можна поговорити на різні теми, адже інтересів у Стрільців дуже багато. І змінює інтереси він часто. З точними науками можуть бути проблеми, але в гуманітарних – все добре.

Філософи
Вкрай філософські та релігійні особистості, можуть вірити одночасно в декількох богів, і до кожної релігії відноситься палко і щиросердно. Вони люблять розмірковувати про буття, це ще одна відмінність Стрільця від інших вогненних братів – він може лише розмірковувати, але не діяти (Приміром, про те, що потрібно зайнятися спортом – адже він корисний, але навряд чи Стрілець почне ранкові пробіжки). Люблять звертати інших в свою релігію, свої ідеї і світогляду, так само і самі можуть часто потрапляти під впливу інших. Стрільці – це месії, бажаючі донести ідеї всьому світу. Хороші наставники та покровителі.

Щедрість
Щедрість ще одна риса Стрільців – завжди поділитися тим що є, останню сорочку він на відміну від Риб не віддасть, але допоможе завжди. Люблять допомагати іншим, завжди дадуть в борг (а після забудуть, що дали), особливо люблять допомагати іншим порадами та настановами. Так що, за допомогою і заступництвом звертайтеся до Стрільця.

Авантюризм
Як і їх братові Леву – притаманний авантюризм, любов до пригод, ризику. Ходіння по краю.

Негативні риси

Безтурботність
Стрільці приймають все на віру – всі сказані слова. Не люблять аналізувати, не люблять копати, не люблять розділяти насіння від полови. Віра – це найголовніше для них. Коли віриш – не перевіряєш, адже не можна вірити в те, у чому сумніваєшся – це девіз Стрільців. Тим самим часто потрапляючи в біду, ризикують більше, ніж варто – завдяки їх авантюризму та оптимізму.

Відсутність тактовності
Стрільці тактовні, але тільки в порівнянні з Овном і Левом. Всім іншим вони сильно поступаються. Їх любов говорити правду – ранить багатьох, але вони й не намагаються виправити становище. Наче б не помічаючи, що зробили боляче. При цьому вони не намагаються пом’якшити правду, а можуть тільки більше роздути її.

Невгамовність
Стрільці – нетерплячі і неспокійні, їх плани можуть частенько змінюватися. Свою енергію витрачають на ліво – і на право. Стрільці здатні зробити багато дрібних справ, що вимагають небагато часу і уваги, але навряд чи у них виходити проекти, на які потрібно витратити час. Важко фокусувати свою енергію в одному напрямку.

Поверховість
Як я вже писала вище – Стрільці – це люди широких поглядів – широти, а не глибини. Не люблять вдаватися в деталі, часто ділять все на чорне і біле. Їм не вистачає терпіння, або ж схильності, до того щоб проаналізувати, докопатися до суті.

Непослідовність
Як і Водолій – Стрілець імпульсивний знак. Настрій змінюється часто. Ідей у них горять, з попелу народжуються нові. Плани на тиждень в перед – вже прогрес для Стрільця, при тому, що планів так багато, що все він ніколи не реалізує, а під час реалізації придумає ще пару трійку інших. Стрільцю важко бути послідовним при виконанні або просуванні до мети.

Самовпевненість
Ось Стрілець впевнений – і все, і не допоможуть Вам слова, щоб переконати його. І на факти він не захоче дивитися. Адже він вважає, що правий саме він. Хоча коли він наламає дров, він визнає це. На відміну від Овна та Лева, перший просто втече або буде дутися, а другий скаже, що друзі винні (бо не дотиснули, не переконати).

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,156