Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Стрілець-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Такої тарабарщини я в своєму житті ще не чула. Вели їй пояснити, – сказала Черепаха Квазі.
– Вона нічого пояснити не може, – квапливо сказав грифон.

Більшість людей, початківців працюючих у фірмі, цікавляться перспективами на майбутнє. Єдиний, кого це анітрохи не хвилює, – Стрілець. Яка різниця, що буде через рік або через п’ять років, коли він не знає, що буде завтра. Стрілець живе тільки сьогоднішнім днем. Що трапиться завтра, а тим більше післязавтра – про те знає тільки Бог. А боги зазвичай до Стрільців прихильні.

Стрілець в якості підлеглого, безумовно, прикрасить ваш офіс. Що значить зрештою перекинута похапцем на ділові папери чашка кави, коли він повний ентузіазму і горить бажанням вам допомогти. Він веселий, життєрадісний і заражає оптимізмом всіх навколо.

Стрілець швидкий і заповзятливий, залишаючи далеко позаду інших співробітників. Правда, він незібраний і неуважний, але завдяки гострому розуму і яскраво вираженій інтуїції рідко робить великі помилки. При цьому я маю на увазі роботу, а не особисті справи.

Цікавість Стрільця здатна вивести вас із себе. Йому, на відміну від інших співробітників, недостатньо просто наказу начальника, щоб виконати яке-небудь доручення. Стрільцю потрібно точно знати, навіщо і чому ви хочете це зробити. І поки він не отримає чітких, розумних пояснень, він не почне виконувати доручену справу. А якщо зрозуміє, що в дорученні вашому мало сенсу, прямо скаже про це і відмовиться його виконувати.

Тому, маючи справу зі Стрільцем, раджу запастися терпінням.

Більшість Стрільців сприймають як належне, коли ви публічно їх хвалите. Вони обожнюють компліменти. Зате здатні увігнати вас у фарбу, коли почнуть хвалитися своїми талантами і здібностями, існуючими часом тільки в їхній уяві. Правда, більша частина Стрільців цілком гідні тієї оцінки, яку самі собі ставлять.

Нечесність не входить в число достоїнств вашого Стрільця, так само, як і тактовність. Іноді Стрілець-підлеглий може вразити вас несподіваним сплеском поганого настрою по відношенню до кого-небудь з товаришів по службі, а то й до власного начальника (у нього немає забобонів). Найчастіше це відбувається в тих випадках, коли хто-небудь засумнівається в його чесності.

Пам’ятаючи про такі властивості характеру Стрільців, як любов до подорожей, дружелюбність, оптимізм, енергія, найкраще використовувати їх на такій роботі, де ці якості знайдуть найкраще застосування, зокрема агентами з реклами та продажу.

Стрілець-підлеглий цілком в змозі довести вас до повного відчаю. Але в момент, коли ви, не знаючи, що далі робити, возденете догори руки, Стрілець, вийнявши з-за пазухи тенісний м’ячик, кине його в вас. І вам не залишиться нічого іншого, як його зловити. Фізичні вправи корисні всім, вони зміцнюють здоров’я і надають стрункість фігури. А це якраз те, чого ви потребуєте.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,307