Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Стрілець-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Поруч з нами живе такий милий песик! .. Маленький тер’єр! Очі в нього блискучі, а шерстка, коричнева, довга, і хвиляста! Кинеш йому що-небудь, він тут же несе назад, а потім, сяде на задні лапки і просить, щоб йому дали кісточку! Чого тільки він не робить – всього не згадаєш!

Навіть у немовлят-Стрільців яскраво виявлено бажання постійно перебувати на людях. Вони не виносять самотності. Варто залишити їх на хвилину – вони починають голосно плакати. Зате якщо поставити ліжечко в кімнату, де повно дорослих, люди розмовляють і сміються, дитина тут же спокійно засне і буде уві сні посміхатися.

Стрільці до самої старості в глибині душі залишаються дітьми. Ніякі нагадування дівчинці або хлопчикові-Стрільцю поводитися благопристойно не матимуть успіху. Справа в тому, що в ці слова Стрільці вкладають зовсім інше поняття. У їхньому розумінні бути справжньою леді або джентльменом – означає бути у всьому чесним, без тіні брехні і фальші.

Батьків Стрільці будуть слухатися лише в тому випадку, якщо ті справедливі, чесні і поважають своїх дітей. Якщо мати чи батько неправі, вони, на думку Стрільця, повинні визнати свою помилку і попросити вибачення. Ті батьки, які відмовляться вести себе подібним чином, назавжди втратять авторитет в очах Стрільців.

Діти-Стрільці страшно цікаві. Вони починають свій день з питання і засипають з запитанням на вустах. Причому характер запитань здасться вам провокаційним, оскільки дорослі схильні приймати правду, незакамуфлірованну лицемірством, за зухвалість.

Старе прислів’я: «Маленькі дітки – маленькі бідки, великі діти – великі біди» здається написаним про Стрільців. Будучи досить незграбним у дитинстві, Стрілець часто боляче наступає дорослим на ноги. Виростаючи, Стрілець здатний заподіяти вам куди більш сильний біль. Неприборкана жага свободи, в тому числі і від сімейних уз, може послужити причиною його раннього відходу з будинку з розривом сімейних відносин. Причому, порвавши з будинком, Стрілець може не писати, не дзвонити, чи не заходити місяцями і роками, і ви не будете знати, чи живий він взагалі.

Уже в ранньому віці Стрілець буде часто і відчайдушно закохуватися, на щастя ненадовго.

Стрільців з дитинства слід привчати до економії і акуратності, особливо стосовно грошей. Вони вкрай марнотратні. Спосіб, за допомогою якого ви можете привчити Стрільця до ощадливості, досить простий. Якщо з’ясується, що він за день витратив гроші, виділені йому на тиждень на сніданки, не давайте йому більше ні цента. Всі наступні дні тижня постачайте його бутербродами, щоб він не голодував. Бути може, комусь це здасться жорстоким, але зі Стрільцем інакше не можна. Отримавши такий урок, він іншим разом подумає, чи слід кидати гроші на вітер.

Діти-Стрільці люблять вчитися. Їх всебічно розвинений розум і величезна допитливість перетворюють навчання в захоплюючу гру. Єдиною перешкодою може виявитися непосидючість і нетерплячість.

Очі вашого Стрільця спрямовані в небо, тому він може не помітити лежачих під ногами каменів і спіткнутися про них. Але, навіть боляче вдарившись, він все одно буде йти вперед, а погляд його буде вічно спрямований вгору, до невідомих зірок.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,353