Все про вагістність
Все про вагістність

Стихія Землі – Телець, Діва і Козеріг


Стихія ЗемліДо стихії землі відносяться наступні знаки Зодіаку – Телець, Діва і Козеріг .

Сила тяжіння Землі підпорядковує їй всі предмети, що знаходяться поруч з нею, поверхню ж її тверда, надійна і нерухома. Земля представляє початок відчутне, фізичне, і Козеріг, Телець і Діва – знаки, орієнтовані насамперед на матеріальне, на вирішення практичних питань. На противагу вогню, чинному імпульсивно і інтуїтивно, земні знаки, розважливі та обережні, покладаються лише на те, що очевидно, надійно і вигідно для них.

Так як елемент землі захоплює “негативні”, або інтровентированні знаки, Козеріг, Діва і Телець не поспішають виявлятися в центрі уваги, однак якщо таке все ж трапляється, відчувають себе непогано. Земні знаки – хороші організатори, що вносять у всі ситуації надійність і стабільність. На відміну від вогню, вони краще справляються з тим, що колись було ними розпочато, воліючи за свої зусилля отримувати нагородження більш матеріальне, ніж можливість просто кинути виклик кому-небудь. Так само, як вогонь успішно починає нову справу, кидаючи його, як тільки вичерпається первісний ентузіазм, земля продовжує наполегливо працювати, завершуючи затіяне колись. Часто дорікають за песимізм і обмеженість, земні знаки всього лише більш практичні і реалістичні, ніж всі інші.

Вони твердо стоять на землі, і змусити їх повірити в щось невловиме і ефемерне буває дуже важко. І все ж за їх прагматизмом і консервативністю живе прагнення до пізнання трансцендентного. Орієнтовані переважно на матеріальне, вони часто миряться з відносинами важкими, які не приносять їм ніякого емоційного задоволення. Однак так само, як вони прагнуть до трансцендентного в духовному сенсі, в людських відносинах вони мріють про всепоглинаючу пристрасть.

Отже, елемент стихії землі в гороскопі говорить про організуючому, матеріальному початку. Ці люди завжди доводять розпочате ними до кінця. Скрупульозні і надійні, вони ставляться до життя дуже серйозно. Якщо стихія земного елемента в гороскопі відсутня, людина швидше за все буде дуже непрактичним у повсякденному житті, а тому буде ставитися з захопленням чи презирством до тих, кому властиві надійність і прагматизм.

Автор: П. Торнтон

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,362