Все про вагістність
Все про вагістність

Стихія Вогню — Овен, Лев і Стрілець


Стихія вогнюДо стихії вогню належать такі знаки Зодіаку — Овен, Стрілець і Лев .

Алхіміки вважали вогонь елементом, що знаходяться «в центрі всього», і відмінна риса всіх вогненних знаків — їх постійне прагнення бути в центрі будь-якої діяльності і самим ставати центром всього. Яскравий колір вогню, його жар і енергія — все це притаманне і вогненним знакам. Саме Сонце — правитель одного з них (Лева) і знаходиться в екзальтації в іншому (Овені). Стрілець, Лев і Овен — знаки, що випромінюють жвавість і ентузіазм, вони — неперевершені оптимісти і шукачі пригод. Згідно древнім міфам, вогонь вважався божественної стихією, що представляє вища духовне знання, хоча представникам вогненних знаків важко приписати володіння подібним знанням: у житті вони дуже часто бувають байдужі до почуттів і потреб інших людей. У той же час ідеалізм, притаманний вогню, добре узгоджується з поданням про духовному пошуку вогненних знаків, а також з їх хоробрістю, і лояльністю до особистості іншого (особливо — до людей нещасних).

Представники вогненних знаків чесні та щирі, немов діти, і вони мало піклуються про турботи повсякденного життя. Не люблять вони і брати на себе відповідальності, а за день можуть здійснити більше, ніж всі інші елементи стихій разом узяті, якщо побачать в цьому необхідність (особливо якщо їм кидають виклик). Для людей з переважаючим елементом стихії вогню немає нічого неможливого, і, повні ентузіазму і віри в себе, вони досягають поставленої мети будь-якою ціною. Основний їх недолік — у тому, що часто вони бувають нечутливі до інших, іноді навіть грубими, а також часто кидають почате, переситився ним – воно їм набридає.

Сильний елемент стихії вогню в гороскопі говорить про значний творчий потенціалі особистості, яка втілює задумане в життя і спонукає й інших до того ж. За відсутності цього елемента людині буде явно бракувати динамізму, і він буде захоплюватися або обурюватися здатністю інших досягати того, про що він може лише мріяти. Люди з сильним елементом вогню в гороскопі (особливо якщо їх планети знаходяться у вогненних знаках) беруть на себе ініціативу і у відносинах з іншими людьми, намагаючись управляти і керувати ними — ця їх потребу зовсім очевидна. Всі вогняні люди гарячі і пристрасні, але щоб їх вогонь продовжував горіти так само яскраво, їм потрібно відповідати тим же.

Автор: П. Торнтон

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 18 T. 0,120