Все про вагістність
Все про вагістність

Стихія Води – Рак, Скорпіон і Риби


Стихія ВодиДо стихії води відносяться наступні знаки Зодіаку – Рак, Скорпіон і Риби.

Вода – найважливіший елемент і початок будь-якого життя. Вона охоплює весь світ, присутнім у всім: це і дощ, і сік рослин, і молоко, і кров. . . Може бути тому в Індії вода вважалася берегинею життя. І дійсно, водні знаки (Рак, Скорпіон і Риби) надзвичайно життєздатні й продуктивні в усіх відношеннях. Вода, як і земля захоплює знаки негативні, інтровентовані, і два цих елемента земля та вода – дуже близькі один одному.

Вогонь асоціюється з дією і енергією, земля – з організацією і стабільністю, а повітря – з інтелектом і комунікацією, то вода – з інтуїцією і світом почуттів.

Рак, Скорпіон і Риби – жіночі знаки, керовані відповідно Місяцем, Плутоном і Нептупом. Вони втілюють психічну чутливість, співчуття і розуміння. Здатність води приймати будь-яку форму, проникати в будь-які щілини і отвори, її темна глибина, мінливість і непередбачуваність – ось основні якості цієї стихії. Люди водні завжди налаштовані на несвідоме і піднесене початок в інших, вони здатні тонко сприймати приховану від інших емоційну сторону життя.

Мислячи лише логічно, водні знаки зрозуміти можна (особливо Риб). Самі ж вони відрізняються дивовижною мудрістю і розумінням, хоча їм бракує самовпевненості вогню та інтелектуальної гнучкості повітря, щоб зуміти пояснити іншим або обґрунтувати свої думки. Багато художників і містики мають панівний водний елемент у гороскопі – і в звичайну, повсякденну життя вони вносять трансцендентне начало.

Так як водні знаки завершують собою кожну чверть зодіакального кола (Овен – вогонь, Телецьземля, повітря – Близнюки, Рак – вода і т д..), Їх можна вважати закінчувала один цикл і початківцями інший: вода поєднує в собі всі людські якості і вимірювання досвіду відразу, готуючи нове їх розвиток на наступному етапі.

Вода – найбільш таємничий елемент у всьому Зодіаку. Рак, Скорпіон і Риби дуже легко ранимі, хоча і не люблять цього показувати. Дуже часто інші люди маніпулюють ними і їх ображають, іноді цього не бажаючи.

Сильний елемент води в гороскопі говорить про емоційний багатстві і інтуїтивних прозріннях, хоча часто такі люди можуть бути дуже суб’єктивними і зайнятими своїми власними переживаннями, щоб правильно оцінити що відбувається навколо. І навпаки, якщо вода в гороскопі відсутня, людина виявиться нездатним відчувати іншу і співчувати йому. Крім того, йому може бути вкрай важко відкрито виражати свої емоції. Тому він буде або захоплюватися, або обурюватися на тих, хто випромінює чутливість і м’якість і вважає внутрішні, емоційні більш важливими, ніж матеріальні.

Автор: П. Торнтон

  1. Один комментар до “Стихія Води – Рак, Скорпіон і Риби”

  2. АЛІНА в 11.04.2015 | Відповісти

    Я АБСОЛЮТНО ЗГІДНА З ХАРАКТЕРНИМИ ОЗНАКАМИ МАРФИ БОМБУШКАР.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 56 T. 0,325