Все про вагістність
Все про вагістність

Смакові уподобання і характер


У кожної людини є свої власні смакові уподобання, але не кожен з нас замислюється над питанням «Чому саме такі продукти нам подобаються?» Чому ми любимо апельсини, полуничне морозиво або найкращим ласощами для вас є великий шматок добре прожареного м’яса? Спробуємо з’ясувати, яким принципом люди керуються при виборі страв, і як впливає на цей вибір характер людини.

Природно, людина не їсть одне і те ж, оскільки кожному хочеться різноманітності в їжі. Тим не менше, навіть при великому виборі кожен зупиняє свій погляд саме на певних продуктах.
М’ясо: хто його обирає. Любителі м’яса – це вельми активні люди, які частенько роблять нерозважно. Їхня кар’єра рухається динамічно в обох напрямках: як вниз, так і вгору. Їх імпульсивна поведінка призводить до чималих проблем, тому любителі м’яса потребують серйозного самоконтролі.
А ось повна протилежність м’ясоїдів – любителі риби. Їх відрізняє спокій і меланхолійність. Ці люди віддадуть перевагу піти на компроміс, ніж довести справу до сварки. Ці люди досконало володіють мистецтвом дипломатії і кажуть вони так, що кожен при цьому розуміє їх слова по-своєму. Вони прекрасні аналітики, вміють чітко відстежувати взаємозв’язку між подіями.

Фрукти більше воліють творчі особистості. Вони відрізняються підвищеною чуйністю, уважністю і дбайливістю. Такі люди можуть і не зробити блискучої кар’єри, але їх здібності будуть помічені. Фруктоїди часто обмежують себе і не дозволяють надмірностей, але деякі ситуації можуть спровокувати у них напади безпечності.

Вегетаріанці – прекрасні лідери, цілеспрямовані і які домагаються поставлених цілей. У них найвищою мірою розвинена практичність, вони завжди зайняті пошуком раціонального зерна. У навколишніх складається думка, що любителі овочів – егоїсти, але це не так.

А ось любителям гостреньких соління й маринади не варто примазуватися до образу мачо. Це зовсім не так. Такі люди часто змушені вести прісне життя, битися як білка в колесі між роботою і домом.
Ласуни звикли заїдати свої проблеми черговою порцією тістечок або цукерок. Але в цілому люди, що воліють солодке – це особистості, яких відрізняє тонка душевна організація. Вони часто займаються самокопанням, відкриваючи в собі багато нового.

Перевагу молочним продуктам віддають ті люди, які відрізняються відкритістю у спілкуванні, вони – душа компанії. У всіх любителів молока та його похідних хороший характер, їм не складно уживатися з людьми, навіть з самими різними. Але є у них і негативна риса – схильність до максималізму.
Любителі фастфуду – діти в душі. Прагнення вживати в їжу те, що некорисно – це як заборонений плід, який хочеться зірвати врозріз заборонам.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,323