Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Скорпіон-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Подумай про що завгодно – тільки не плач!

Краса жінки-Скорпіона носить яскраво виражений містичний характер. Скорпіон зваблива, самовпевнена і горда. Але в неї є одне таємне бажання. Вона хотіла б бути чоловіком.

Цим я зовсім не хочу сказати, що вона не жіночна і не спокуслива. І спокуслива, і жіночна більш, ніж будь-хто інший. Але вона завжди потай шкодує, що Бог створив її жінкою.

Як тільки вона зрозуміла різницю між рожевими і блакитними стрічками на ковдрі немовлят, вона мовчки погодилася носити рожеві, але це не означає, що рожевий колір підходить їй більше. Її кольори швидше темнобордовий і винно-червоний, які навряд чи можна вважати дуже вже ніжними і жіночними кольорами. Але навіть якщо Скорпіон, слідуючи раз назавжди засвоєним правилами гри, буде зображувати слабкого, пухнастого кошеня, пам’ятайте, що вона аж ніяк не кошеня.

Жінка-Скорпіон відноситься до представниць своєї статі з деяким презирством. Їй смішні їх спроби зачарувати коханого, зберегти чоловіка або воркотня над дитиною. Сама вона ніколи не понизиться до цього. Їй достатньо пильно подивитися чоловікові в очі, коли він піднесе запальничку до її сигареті, і він уже в її владі. Вона загіпнотизувала його.

Скорпіон знає ціну своїй чарівності. Вона ніколи не побіжить з усіх ніг, щоб кинутися на шию своєму коханому. Її хода буде повільною, плавною і спокусливою. Дивно, але Скорпіони примудряються виглядати спокусливими навіть у робочому комбінезоні.

Не чекайте, що Скорпіон буде дивитися на вас відданими собачими очима; не чекайте, що вона впаде в екстаз, коли ви прошепочете їй на вухо якісь ніжності. У відповідь на ваші компліменти вона окине раптом вас пильним поглядом, разом прочитавши всі ваші думки. Якщо у вас немає серйозних намірів, краще фліртувати з кимось іншим. Тут це може бути просто небезпечно.

А зараз я відкрию вам один секрет, дізнавшись про який, багато здригнуться. Жінка-Скорпіон почасти чаклунка. Якимось шостим почуттям вона з першого погляду дізнається свого майбутнього обранця. Вам же нічого не залишається, як підкоритися її чаклунським чарам або намагатися бігти. Але чи варто?

Можливо, вашому самолюбству підлестить, що вами зацікавилася Скорпіон. Адже вона зневажає в чоловіках слабкість і боягузтво. Їй подобаються горді, сильні, мужні, розумні і красиві чоловіки. Якщо Скорпіон вибрала вас, то ви, безсумнівно, володієте всіма перерахованими достоїнствами. Побачивши вас в суспільстві такої жінки, вам будуть заздрити оточуючі, в чиїх очах ваші акції незмірно підвищаться.

Жінка-Скорпіон надзвичайно пристрасна натура. Всередині неї все клекоче, тоді як зовні вона холодна, як мармур. Правда, для неї слово «пристрасність» значить набагато більше того поняття, яке вкладають у нього чоловіка. Для них пристрасність має відношення тільки до любовних утіх. Жінка Скорпіон відчуває подібні почуття до всього навколо: вона або жагуче любить, або скажено ненавидить.

Скорпіон належить до тих натура, яким люблять повіряти секрети, і вона ніколи не розбовкає їх сторонньому. Так само відноситься вона і до власних таємниць. Про них не буде знати ніхто, навіть її власний чоловік. А якщо він спробує в них проникнути, йому дадуть зрозуміти, що цього робити не слід. У душі Скорпіона є куточки, куди вхід заборонений будь-кому, ким би він не був.

Жінка-Скорпіон, неоднаково оцінюючи людей, буде по-різному до них ставитися. Ті, кого вона вважає сильними і гідними викличуть її симпатії, а слабкі не вдостояться і погляду.

Скорпіон, якщо обставини складаються так, що шлюб укласти неможливо, буде любити свого обранця міцніше й ніжніше, ніж законна дружина. І їй абсолютно байдуже, що з цього приводу думають і про що пліткують сусіди і товариші по службі. Скорпіон прислухається тільки до того, що говорить її серце.

Незважаючи на сильно розвинений індивідуалізм, Скорпіон надасть своєму коханому право головувати в будинку. Вона ж докладе всі сили і енергію до того, щоб він досяг поставлених цілей. З’єднавши з ним свою долю, вона може продовжувати роботу, але тільки в тому випадку, якщо фінансове становище родини не дуже стабільно.

Скорпіон ніколи не стане лаяти і відчитувати вас при сторонніх, навіть коли вона вами дуже незадоволена. Свій гнів вона припасе для з’ясування стосунків наодинці. На людях же вона завжди буде вас захищати.

Жінки-Скорпіони обожнюють будинок, зазначений чистотою, затишком і відмінним смаком.

Скорпіони невиправдано підозрілі і ревниві, але якщо ваша дружина дізнається про справжню вашу зраду, лють її буде подібна атомного вибуху. Не думаю, щоб кому-небудь в здоровому глузді захотілося спробувати на собі, що це таке.

Заради успішної кар’єри чоловіка Скорпіон здатна на жертви. Вона може залишити обжитий будинок і переїхати в незнайоме місто; може погодитися якийсь час потерпіти, щоб чоловік отримував менше грошей, якщо є надія, що на новому місці він швидше просунеться по службі.

Завдяки дивній проникливості Скорпіон бачить людей наскрізь, від неї не сховаються їх таємні думки. Тому ви сміливо можете довіряти їй в оцінці людей: вона завжди точно знає, хто чого вартий і кого і в чому слід побоюватися.

У відношенні до сімейного бюджету поведінка Скорпіона неоднозначна. Вона то до дріб’язковості скупа, то марнотратна. Але одне вам слід засвоїти: вона любить розкіш і комфорт, а це коштує недешево.

Будучи страшно ревнивою, Скорпіон не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до Скорпіона дуже важко. Варто їй з’явитися в суспільстві, і всі чоловіки, немов по команді, повертають голови і починають пильно її розглядати. Але згадайте себе, адже вона точно так само зачарувала колись і вас своїм глибоким, пронизливим поглядом і вкрадливою, хвилюючою ходою.

Ніколи не намагайтеся помститися за щось Скорпіону – вона все одно виявиться переможницею. Краще надати їй люб’язність, вона відплатить вам за неї сторицею.

У відносинах з дітьми Скорпіон зовні стримана і прохолодна, але діти будуть відчувати, що вони знаходяться під надійним захистом. Вона навчить їх долати труднощі і боротися за досягнення своїх цілей. Коли діти підростуть, вона допоможе їм розбиратися в людській натурі і правильно оцінювати вчинки людей. А вже таланти дітей не залишаться непоміченими і отримають самий гідний розвиток.

Отже, дочитавши цю главу, ви все ще не вирішили, чи варто вам з нею одружитися? Дивний ви чоловік. Адже всі інші жінки, хоч і сто разів прекрасніше, просто жінки. А ця ще вміє і чаклувати, що в наш час може дуже і дуже стати в нагоді.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Скорпіон-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. Людмила в 17.07.2016 | Відповісти

    Добрий день. Я народилась 05.07.1985р. Хотілося б дізнатись, що мене чекає у майбутньому у всіх сферах життя. Як зміниться мій сімейний стан?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,565