Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – риси характеру. М. Бомбушкар


Скорпіон — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Скорпіон — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Сильна воля і скритність – це те, про що потрібно пам’ятати, маючи справу зі Скорпіоном, це їхні головні риси. Скорпіони – це люди, які вміють «тиснути» на інших, іноді приховано, іноді латерально. Скорпіони єдиний знак Зодіаку з водних, який готовий на ризик, який любить ризик. Так само вони мають якість, яка відсутнє у інших водних знаків – упертість, завжди йдуть до наміченої мети, чого б їм цього не коштувало, не бажаючи слухати інших, не змінюючи свого курсу – їх цілеспрямованості можуть позаздрити знаки стихії Землі. Дуже постійний характер. Ще Скорпіони мають харизму, вміють чарувати інших, якщо це потрібно їм, гіпнотизм і магнетизм. Крім усього, що було сказано, можу додати ще, що Скорпіони дуже чутливі люди й уважні до оточення (як і всі водні знаки), але вони можуть бути і вкрай жорстокими. Дуже емоційний знак, але вміє брати під контроль емоції, почуття болю, трансформувати їх (на відміну від Рака і Риб, яким емоції непідвладні) і направляти отриману енергію в потрібне русло. У них можуть бути багато знайомих, але мало друзів. А тепер перейдемо до найяскравіших рис характеру цього знака – Скорпіона.

Позитивні риси

Цілеспрямованість
Скорпіони вкрай цілеспрямовані, орієнтовані на свої бажання, люди. Перешкоди на їх шляху, для них нічого не означають. «Я сам» – улюблена фраза цього знака. Саме так вони йдуть до своєї мети, сповнені рішучості. Майже не реально переконати їх, навіть якщо Ви і допомагаєте їм.

Безстрашність
Безстрашність і любов до ризику – ще дві риси, які відсутні в інших представників цієї стихії. Не важливо, як склалася ситуація, не важливо, як важко буде в майбутньому, Скорпіон не здасться, і буде триматися до останнього. Вони згодні піти на ризик, не боячись втратити свій спокійний сон, час, ресурси, якщо так склалася ситуація, навіть якщо ризик і не виправданий, а ґрунтується на їх бажанні.

Вірність
Якщо Скорпіон назвав Вас другом – він буде вірний Вам до останнього. Якщо він любить Вас – він ніколи не зрадить. Він завжди виконає те, що обіцяв Вам. Ніколи не вдарить ножем у спину. Чим довше Ви будете разом, тим міцніше буде дружба. І не обов’язково бачитися дуже часто, можна спілкуватися тільки за допомогою Інтернету, аби залишався зв’язок (або Скорпіон вважав, що вона є). Але упаси Вас Бог зрадити його, пам’ятайте, з найкращих друзів – виходять найнебезпечніші вороги.

Амбіційність
Честолюбні, завжди будуть прагнути до зірок. Гроші, влада, міць, можливість керувати іншими і при цьому бути в тіні – в цьому полягають їх амбіції.

Інтуїція
Як і всі знаки води – володіють хорошою інтуїцією.

Інстинкти
Водні знаки – все мають гарну інтуїцію, і слухають її, а не голос розуму. Але Скорпіон у теж час ще дуже багато уваги приділяє своїм інстинктам.

Негативні риси

Ревнивість
Ревнощі їх не знають кордонів, можуть приревнував до кого завгодно і за що завгодно. Скорпіон великий власник, люблячий щоб йому підкорялися. Часто ревнощі – це основний фактор, руйнуючий стосунки. Так само вона змушує їх дуже сильно нервувати, хоча вони це і не показують.

Скритність
Скорпіони довіряють іншим настільки, що довірою це важко назвати. Вони можуть довіряти, але не вірити. Хоча й будуть ставитися до Вас добре і будуть вірні. По-цьому вони дуже потайливі, щоб Скорпіон довірився Вам потрібен час і загальний досвід, доти вони не розкриють Вам свої таємниці і не відкриють свою душу. Вони як айсберги, на поверхні видно лише меншу частину.

Образливість
Як і всі водні знаки, через їх чутливості, дуже образливі. Їх легко образити вчинками, словами, а от згладити образу дуже складно. При цьому вони мають гарну пам’ять на образи.

Домінування
Бажають управляти іншими, не явно, а приховано. Їхнє бажання керувати іншими, маніпуляціями, натяками, прямими наказами – може сильно тиснути на інших. Вони дуже владні особи, схильні контролювати оточення (як Козеріг), можуть не помічати, що перейшли всі межі і стали безжальними.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 29.01.14

  1. Один комментар до “Скорпіон – риси характеру. М. Бомбушкар”

  2. Ганна в 03.11.2018 | Відповісти

    Я-Скорпіон. Все.що написано=це про мене. Велике Вам спасибі. Ви чудові психологи. Прожила життя і зрозуміла. гороскоп спраджуеться на 100%.Спасибі!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 123 T. 0,329