Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Скорпіонів на 2015 рік обіцяє бути набагато краще, ніж 2014 року. Вже з приходом 2015 року, на самому початку, Ви відчуєте, що з Ваших плечей впав камінь. Камінь – навантажень, обов’язків, який стримував Вас, робив ще більш песимістичніше. Так, Ваше життя стане легше і простіше, як це було до 2012 року, коли цей «Камінь» ліг на плечі Скорпіонів. Хоча, погодьтеся, за ці роки Ви випробували багато чого, випробували перевірку на міцність самого життя, стали більш досвідченими. Всесвіт стримувала Вас, ставив перепони на шляху, не додавав заслуженого, але ті Скорпіони, які прагнули вперед і не здавалися, які навчилися розраховувати, а не діяти імпульсивно – досягли багато чого і стали розумніше. У 2015 році Ви не будете відчувати таких обмежень, як було раніше. Сферою, в якій Ви будете довгий період, до 2017 року, відчувати обмеження і хвилювання, буде – фінансова, але про це трохи згодом. Найбільший успіх, цього року, чекає тих Скорпіонів, які орієнтуються на кар’єрне зростання і соціальний стан – в цих сферах, Вас чекає успіх. Я б сказала, що 2015 дуже хороший для Скорпіонів, проблеми будуть очікувати тільки у фінансах, але зате Вас чекає кар’єрне і соціальне зростання.

Кар’єра і соціальне становище

Кар’єра і соціальне становище – чекайте зростання в цьому році! Так, кар’єра і положення буде важливо для Вас, чим більше енергії Ви будете витрачати на них – тим більше результат. Цього року у Вас буде безліч ідей, планів, можливостей для кар’єрного та соціального зростання. Цього року налагодяться стосунки з керівництвом і тими хто важливий для Вас в кар’єрному плані. До того ж, в 2015 році, у Вас з’являться нові ВІП контакти і зв’язки. Найголовніше, як для бізнесменів так і для тих хто працює на творчому поприщі – показати себе! Бізнесмени – приймайте участь в різних конференціях і тд. тп., творчі особистості – постарайтеся зробити свою виставку! Як я вже говорила, планів (Ваших) і можливостей (які зірки пошлю Вам) буде дуже багато в цьому році, найголовніше – використовувати їх! Все-таки Скорпіони не особливо публічні люди. І друге, не менш головне, не розпилюйтеся по дрібницях. Краще поставте перед собою 2-3 гідних цілі і йдіть до них.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Чекайте приємних змін і в любові з партнерством. Останніх пару років (з 2012 року), Скорпіони були серйозніше і стриманішою звичайного, зараз цей період закінчиться, і Ви знову станете більш активними у відносинах. Я не можу обіцяти Вам шлюб в цьому році, але впевнена, що партнерів в 2015 році буде більше, ніж було в попередніх. Ви станете таким, якими були до 2012 року! Так само, Скорпіони, стануть менш грубі до своїх партнерів, менше будуть намагатися їх стримувати і контролювати, і, отже, стануть більш вільними і відкритими у стосунках.

Гроші

Гроші та накопичення стануть важливою темою для Вас до 2017 року, при тому ще й хворою. Вірогідні значні перепади у фінансовій сфері вже в 2015 році. У Вас буде багато фінансових джерел, але і збитків. При цьому, Ви помітите, що кількість фінансових джерел зменшується, а кількість витрат – зростає. Я не можу сказати, як саме Ви ставитеся до фінансів зараз, але повірте мені, Ви станете ставитися до них серйозніше. Будьте обережніше зі своїми джерелами доходів, цінуйте їх, паралельно шукайте нові джерела. Ви зможете знайти нові способи заробітку грошей, хоча це буде і складно. Хочу Вас порадувати, нові джерела заробітку грошей будуть більш серйозними, ніж попередні, ймовірно, що це будуть джерела «на роки». Вже спочатку року переглянете свій бюджет. Влітку у Вас буде великий період, коли буде фінансове полегшення з середини червня до середини вересня. Так само, в кінці року, теж варто очікувати на фінансовий прибуток.

Здоров’я

Здоров’я покращиться. У всякому разі, варто очікувати поліпшення здоров’я в 2015 році тим Скорпіонам, які хворіли (хворіють) хронічними і тривалими захворюваннями. Перша половина року пройде з хорошим духом і настроєм. Досить багато енергії. На жаль, в влітку, ймовірні проблеми зі здоров’ям. Влітку очікуйте перевтоми, нервових зривів. Намагайтеся більше відпочивати. Кінець року, осінь-зима – здоров’я налагодиться.

Сім’я

У сімейних справах все буде добре в першу половину року, особливо сильно сім’я буде звертати на себе увагу в кінці грудня і лютому місяці, чекайте важливих подій. У другій половині року, на жаль, сімейні справи можуть погіршитися, найімовірніше виникнення юридичних питань. Але все одно, багато хороших подій відбуватиметься вдома і з родичами. Я думаю, що Ви можете добитися бажаного вдома: ремонт, купівля-продаж, відносини.

Поради Скорпіону

Як я вже говорила – Вас чекає успіх у кар’єрі і соціальному зростанні (повазі), але якщо Вам не треба цього, тоді відпочивайте. Ви багато чого натерпілися за останні роки, зараз дихати стане легше. Постарайтеся уважніше ставитися до грошей, щоб потім не шкодувати. Будьте готові до того, що їх може не вистачати і що джерела доходів та накопичення вичерпаються. Не здавайтеся, Ви знайдете нові джерела доходів, які будуть дуже довгостроковими.

Цей гороскоп був опублікований на сайті http://goroskop2.com.ua/ двадцять п’ятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російська сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,306