Все про вагістність
Все про вагістність

Шляхи виконання бажань


Перше, що потрібно для виконання бажання, – це уявити бажане, але так, ніби воно відбувається вже зараз, а не у віддаленому майбутньому. Якщо хочеться відпочивати десь на березі блакитного моря, то вже в даний момент потрібно бачити себе на піщаному березі, на який накочуються м’які пестять хвилі.
Загадувати треба тільки те, чого хочеш насправді, чого просить твоя душа – тільки такі бажання буду виконуватися. Якщо поставлена ​​мета не відповідає внутрішнім потребам, то це бажання буде віднімати багато сил і енергії, що негативно відіб’ється на здоров’ї.

Візуалізуючи свої бажання, треба уявляти себе в ситуації, а не дивитися на себе з боку. Треба відчувати себе так, ніби бажання вже виповнилося, і ви маєте те, чого бажали.

Для виконання будь-якого бажання потрібен час. Кожна нова мета передбачає певний проміжок часу на шлях, який треба пройти. Він може бути і короткий, і досить довгий. Треба тільки вірити у здійснення цього бажання, працювати над його картинкою, навіть якщо здається, що виконання бажання неможливо. Тільки робота над собою і впевненість у тому, що все буде так, як ви хочете, тільки постійна візуалізація загаданого дадуть можливість виконати бажане. Ніколи не можна здаватися завчасно!

Ніколи не можна бажати комусь поганого. Все, що людина бажає іншим, потім повертається до нього. Тільки роблячи добро, виходить його множити, так доброго, чистого, вічного стає більше не тільки у вас, а й в усьому світі. Але якщо бажати комусь поганого, то сам можеш потрапити в біду. Треба намагатися щедро ділитися тим, чого бажаєш собі самому. Саме цим принципом користуються багаті люди, жертвуючи чималі гроші в різні благодійні фонди.

Щоб представляти бажання,, треба перебувати в спокійному і урівноваженому стані. У бадьорому настрої складно налаштуватися на представлення картинки, особливо якщо є відволікаючі моменти.
Візуалізація бажань повинна стати звичною справою. Якщо мало часу приділяти цьому питанню, то виконання бажання може затягнутися або взагалі не наступити.

Найголовнішою помилкою на шляху виконання бажання є ігнорування або відмова від можливостей, які надає доля. Як тільки ви загадали бажання, на вашому шляху будуть зустрічатися різні ситуації, які побічно або прямо вестимуть до його виконання. Обов’язково потрібно на всі звертатися увагу, цікавитися моментами, прямо або побічно пов’язаними з бажанням, і використовувати їх.
Не можна представляти мету і себе роздільно. Якщо дуже хочеться мати дорогу машину, то потрібно представляти себе власником цієї машини. В іншому випадку вам представиться тільки реальна можливість помилуватися нею в автосалоні або на зображенні.

Ні в якому разі не можна уявляти собі те, що не повинно статися. Візуалізація повинна бути спрямована тільки на сприятливі результати, і вже ніяк не на негатив. Не потрібно думати про погане, краще представляти себе успішним, життєрадісним і щасливим, тоді все в житті буде чудово, а бажання почнуть збуватися!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,258