Все про вагістність
Все про вагістність

Що таке інтуїція, і як її розвинути?


Інтуїція – що це таке? Чи впливає вона на наше життя? Чи правда вона допомагає, застерігає або пророкує? Всі люди володіють цим даром, або він дається тільки обраним?

Психологи стверджують, що є люди, які живуть у світі почуттів, і для них майже немає секретів ні в чому. Вони не витрачають багато сил на придумування ідей, які принесуть прибуток. Їм достатньо просто налагодити контакти з потрібними людьми, уникати програшних ситуацій, їм це легко вдається, а обман вони відчувають здалеку. Такі люди славляться везунчиками, так як можуть вибрати з натхнення найкраще рішення.

Інтуїція завжди насторожі. Вона постійно повідомляє потрібну інформацію, але не завжди ми можемо сприймати її усвідомлено. Буває, що нам зустрічаються знаки, але не завжди вдається їх правильно інтерпретувати. Нам часом дуже складно в них розібратися, іноді ми здогадуємося про значення зустрічаються символів. Не кожен вірить в існування інтуїції, тим більше, що технічний прогрес заважає внутрішньому чуттю пробитися через стереотип сприйняття навколишнього світу. Ми часто просто самі не хочемо слухати внутрішній голос, який говорить нам про небезпеки.

Інтуїцію можна розвинути, головне – робити це усвідомлено. Для цього потрібно постаратися позбутися сформованих стереотипів і забобонів. Обов’язково потрібно підвищити самооцінку і навчитися довіряти собі, не звертаючи уваги на думку оточуючих. Відключивши емоції і логічне сприйняття, можна чітко почути свій внутрішній голос. Емоції теж заважають, так як відчуття радості не дає відрізнити бажане від дійсного.

Для інтуїції потрібно поставити мету і чітко сформулювати питання, яке має бути абстрактним, а не конкретним. Не потрібно квапити настання події, так як підсвідомості необхідно налаштуватися на пошук рішення – тільки тоді ви зможете отримати знак. Питання потрібно задавати тільки позитивні, щоб підсвідомість обробляло винятково сприятливі моменти. Допомагає у розвитку інтуїції і перемикання. Важливо не зациклюватися на вирішенні однієї проблеми, а давати свідомості можливість відволіктися.
Важливо вчитися розшифровувати свої відчуття, так як інтуїція не дасть нам прямої відповіді на запитання.

Тільки зібравши всю інформацію і всі символи долі, можна робити усвідомлені висновки про те, що відбувається навколо. Найголовніше – не змішувати логіку, емоції і внутрішній голос.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,329