Все про вагістність
Все про вагістність

Що таке аура?


Слово АУРА багато хто сприймає неоднозначно, що і породжує багато різних суджень. Уявляють себе фахівцями в цій галузі сиплють словами «аура», «ефірні тіла» і «біополе», а їх опоненти, які не вірять ні в що, взагалі відмовляються говорити про такі ефемерних поняттях, адже якщо аури не видно, значить, її немає.

Спробуємо вникнути в суть питання і розібратися, чи існує вона дійсно, або це плід збудженої уяви деяких індивідів.

Не всі люди мають екстрасенсорні здібності, і далеко не кожен в змозі побачити світіння аури, але це зовсім не означає, що якщо ми не чогось не бачимо, то його немає. Не всі екстрасенси бачать ауру однаково, деякі описують її як звичайне, майже безбарвне світіння, а іншим дано побачити все в фарбах – такими здібностями володіють цілителі.

Взагалі аура являє собою енергетичне поле, щільно оточує людину. У ній відображено його фізичний стан, емоції і духовна чистота або її відсутність, схильність до певних душевним якостям. Аура відрізняється своєю непостійністю і може сильно змінюватися, якщо у людини змінюється настрій або світовідчуття. Перед відходом людини з життя аура поступово блідне, а потім взагалі зникає. Коли аура в повній силі, вона досягає розміру 1,5 метра, світіння дуже сильне, але це швидше рідкісне явище. Зазвичай розмір аури становить 20-30 см. Якщо згадати зображення святих, то ми всі бачимо німб над головою, який і є тією самою аурою. Німб над головою зображували ще в Стародавній Індії, а от індуси ще кілька тисячоліть тому з’ясували, що кожної людини оточує особлива енергетична оболонка, і у кожного є своя аура.

На думку деяких цілителів, детальне вивчення аури може допомогти впоратися з багатьма захворюваннями. Цілитель у стані вважати ауру людини як рентген. Чітка аура говорить більше про уразливість людини, а тремтяча і розпливчаста аура дістається більш сильним людям – як фізично, так і емоційно.

Є поняття негативної і позитивної аури. Це скоріше термін, що пояснює даний емоційний стан людини. Люди з хорошим душевним настроєм і міцним здоров’ям – володарі рівною аури, яка не має розривів, повністю огортає нас з вами і оберігає від негативного навколишнього впливу. При появі проблем в аурі теж з’являються зміни, вони негативно позначаються на самопочутті людини. У хворий аурі є дірки, згустки, вона неоднорідна, змінюється її колір і розмір. Зміни зазвичай короткочасні, але якщо вони спостерігаються протягом тривалого терміну, це свідчить про сильний душевному розладі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,340